Ogród ciągle w budowie 2016

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9593
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Kasiu ależ pięknie jeszcze u Ciebie ;:138 ;:138
Tyle kolorków , tyle kwiatuszków kwitnie ;:oj ;:oj a u mnie już w nocy był przymrozek i co nie co zmroził .
Gdybyś miała nasionka tego hibiskusa bylinowego to ja jestem chętna ;:180 lubię wysiewać i potem patrzeć jak mi coś wyrośnie ;:167
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Tereniu nie ma problemu :D Mam nadzieję, że przymrozki jeszcze przez dłuższy czas będą mnie omijać.

Pod blokiem kwitną kasztany :D
http://images83.fotosik.pl/43/ea526ca3467cb7e0.jpg
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Witaj . Tym kasztanowcom coś się pomyliło hehe :wink: . Masz całą masę pięknych dalii , podziwiam bo z zimowaniem jednak zawsze jest zamieszanie. Ja planuję na wiosnę dokupić kilka odmian tylko chciałabym takie średniego wzrostu w kolorach różu lub fioletu ;:224 . Myślisz, że coś znajdę? Pozostałe rośliny masz równie piękne i fajnie , że jeszcze miejsce na powojniki masz bo to piękne pnącza ;:108. Pozdrawiam :wit.
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2477
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Zarówno 'Giraffe' jak i 'Pink Giraffe' -cudne! Ta druga jest szansa, że do mnie wróci w nast. sezonie ;:65
'Pink Katisha' to pompon? Muszą być piękne takie różowe pomponiki!
Awatar użytkownika
Joanna_68
200p
200p
Posty: 278
Od: 3 lip 2008, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk/Opolskie

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Ale cudnie jeszcze u Ciebie. Dalie przepiękne
Pozdrawiam Aśka
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20150
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Witaj Kasiu, a co to się porobiło tym kasztanowcom?, ale wiesz spotkałam krzew pigwowca, na nim też są i kwiaty i owoce ;:108 natura się gubić zaczyna w porach roku ;:108
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4986
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Kasiu dlaczego Tentel cię rozczarował? Ale masz piękne kolory w ogrodzie ;:173 A kasztanom nic się w główki nie porobiło? ;:oj
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11784
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Kasiu hibiskusy bylinowe jednak pięknie zakwitły. ;:oj Portrety dalii jak zwykle pokazałaś ślicznie. ;:138 Kasztanowiec rzeczywiście pomylił pory roku. :shock: Dzięki za radę w sprawie dalii. ;:196 Mam nadmanganian, to ją poratuję po wykopaniu.
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Ewelinko na pewno znajdziesz :D Dalii jest tyle odmian, że bez problemu takie znajdziesz - przejrzyj nasz forumowy katalog. I na wiosnę rozglądaj sie na forum, bo na pewno wiele osób będzie mieć nadwyżki.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jacku żyrafki mają faktycznie cudne kwiatki. Ale niepokoi mnie sam krzak - mają bardzo wiotkie łodyżki i przez to kwiaty zwisają. Nie wiem czy taka ich uroda, czy może to dlatego, ze moje przyszły do mnie jako sadzonki i jeszcze są słabe. Ale pozostałe sadzonki pieknie się wzmocniły i potworzyły solidne łodygi. Pink Katisha figuruje w katalogach jako dalia dekoracyjna, ale moja wygląda jak pompon. Kolor jest faktycznie pięknie różowy. Ale wybarwiła mi się potem na blady róż z ciemniejszym obrzeżem płatków i już sie ucieszyłam, ze jest zgodna, ale teraz znowu mam wątpliwości czy to na pewno Pink Katisha....

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Asiu dziękuję ;:180 Złapałam małe opóźnienie w pokazywaniu zdjęć, ale przymrozków jeszcze nie było, wiec wszystko jeszcze aktualne :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Iwonko no właśnie - spotykałam sie z zabłąkanymi kwiatuszkami, ale na tym kasztanowcu połowa gałęzi ma świeże gałęzie i jest zsypana kwiatami :shock: W zeszłym roku jaśmin nagokwiatkowy zakwitł mi w grudniu.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Małgosiu Tentel ma małe kwiatuszki - ze 3 cm średnicy (moze będą większe w przyszłym roku, bo z Błękitnym Aniołem też tak w zeszłym roku miałam), kolor to bardzo brudny róż, dużo ciemniejszy niż na zdjeciach. Zobaczymy co pokaże w przyszłym roku, ale wejście miał na prawdę słabe.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Soniu Hibiskusy bylinowe zakwitły mi tylko dwa niestety. Uwielbiam robić portrety daliom - zapominam wtedy zwykle zrobić zdjecia pozostałym roślinkom ;:131

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9827
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Uczta dla moich oczu! ;:173 Marcinki może nie, bo ich wręcz nie lubię! Ale na dalie spoglądam z lubością! Ostrzę ząbki na Boogie Woogie. Niech Ci ładnie przyrośnie!
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16693
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Kasiu, ależ rób zdjęcia daliom. ;:63
Masz naprawdę co fotografować. ;:108
Wszystkie Twoje dalijki są naprawdę piękne. ;:215

Cieplutko pozdrawiam w ten zimny październikowy wieczór. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Miłko czemu nie lubisz marcinków? :shock:
Spójrz na Harvest Moonlight - prawdziwa ślicznotka. Wiem wiem - wolisz te mniejsze :D :D Boogie Woogie niezbyt się u mnie popisała - powiedziałabym, ze jest dość marna. Ale to też z sadzonki, wiec liczę na lepsze kwitnienie w przyszłym roku. Jestem bardzo ciekawa jak karpy przyrosły, ale postanowiłam w tym roku maksymalnie je w gruncie przetrzymać.

Lucynko robię robię :D Dzisiaj wrzucam resztę poprzedniej sesji,, a jeszcze dwie sesje czekają na opisanie :lol: A tu za chwilę weekend - mam nadzieję, ze jest jeszcze czemu robić zdjęcia, bo w ostatni weekend niestety na działce nie byłam. Impreza była - złote gody znajomych :D

Nie macie przypadkiem jakiegoś dobrego sposobu na mączlika? Ciągle mi do domu włazi. I teraz patrzę jest znowu - na bazylii :evil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród ciągle w budowie 2016

Post »

Kasiu jesteś daliową królową ;:138
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”