Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Warzywa w gruncie i pod osłonami.
ODPOWIEDZ
aniap56
200p
200p
Posty: 428
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

:wit Dziękuję. W tamtym roku kupiłam u Le....i i nie byłam do końca zadowolona.Zmieniłam więc firmę, a skoro mówicie ,że dobra to będę czekać na obfite plony ;:7 ;:7 ;:7
Awatar użytkownika
Joze1802
500p
500p
Posty: 656
Od: 7 lip 2012, o 20:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Prudnik

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

Fajna strona, duży wybór nasion z jednej firmy. Szkoda, że wcześniej jej nie znałem, do tej pory zakupy robiłem w trzech różnych sklepach i mam zbieraninę nasion chyba z co najmniej 4 różnych firm. :(
Pozdrawiam Józef
AgusWT
100p
100p
Posty: 104
Od: 20 kwie 2016, o 11:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

Wczoraj zamówiłam nasiona z Plantico, porównywałam ceny rożnych sklepów, szukałam też miejsca gdzie mogę kupić większość nasion i trafiło na tą.Trochę szkoda że nie mają oferty z asortymentem nawozowym lub środkami ochrony roślin bo zakupy byłby większe. Pierwszy rok będę miała nasiona z tej firmy w ubiegłym roku miałam nasiona od Legutki rożnie to z nimi było, zeszły wszystkie ale później siewki wypadały np. ziarnka kawonu zeszły wszystkie ale po miesiącu padały jak muchy i w ostateczności nie został ani jeden krzaczek, to samo z kapustą. Szkoda ze ta firma nie podaje ile opakowanie ma gram i nasiona kupuje się trochę w ciemno
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

Aguś podawali gramaturę, tylko trzeba dla każdej odmiany otworzyć opis. Tam ostatnia informacja to właśnie waga nasion. A porównałam wiele różnych ofert i wydaje mi się że tu stosunek ceny do wagi jest bardzo dobry ;:333
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
AgusWT
100p
100p
Posty: 104
Od: 20 kwie 2016, o 11:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

Aguss85 widzisz ja tego się nie dopatrzyłam, ale cieszę się z zamówienia jak dziecko :D

-- 15 sty 2017, o 13:51 --

Warzywkowo, własnie o to chodzi że ta ich strona strasznie im kuleje, niczego nie można się tam doczytać. A szkoda bo teraz dobra strona www to podstawa
aniap56
200p
200p
Posty: 428
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

AgusWT nie wiem dlaczego twierdzisz,ze ich strona kuleje. Ja nie miałam najmniejszego problemu z zamówieniem w e-sklepie. Bardzo fachowo i sprawnie nasionka znalazły się u mnie. ;:108
AgusWT
100p
100p
Posty: 104
Od: 20 kwie 2016, o 11:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

aniap56 może nie do końca dobrze się określiłam, napisze dla przykładu mają na stronie nasiona warzyw których nie posiadają co wejdę w zakładkę to jakiegoś nie ma powinni jakoś to zaznaczyć kolorem że nie ma. Wczoraj straciłam z godzinę na takie wchodzenie i wychodzenie
aniap56
200p
200p
Posty: 428
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

Być może. Ja jak zamawiałam to, to co chciałam było dostępne i nie miałam takiego problemu.
AgusWT
100p
100p
Posty: 104
Od: 20 kwie 2016, o 11:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

aniap56 rożnie to bywa z tymi sklepami ogrodniczymi każdy z nas ma swój ulubiony, zobaczymy na kiedy mi przyjdą nasionka jak będą rosnąć i jesienią podsumuję ostatecznie sklep :)
aniap56
200p
200p
Posty: 428
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

No własnie,dobrze to ujełaś.Ja ich nie bronię bo też pierwszy raz tam kupowałam ;:306 . Podyskutujemy jesienią ;:306 ;:306 ;:306
AgusWT
100p
100p
Posty: 104
Od: 20 kwie 2016, o 11:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

aniap56 :D nom musimy koniecznie podsumować wtedy nasze zakupy;)
AgusWT
100p
100p
Posty: 104
Od: 20 kwie 2016, o 11:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

Warzywkowo u mnie nasiona z Polan są dostępne nie ma z tym problemu tylko są w takiej samej cenie co nasiona z z innych firm markowych. Dzięki za link do sklepu ale już nasionka zamówione :D teraz pozostaje mi czekać na paczkę
AgusWT
100p
100p
Posty: 104
Od: 20 kwie 2016, o 11:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Gdzie kupić nasiona warzyw, sadzonki?

Post »

jednak tak czy siak kupując nasiona to taniej wychodzi przez internet ponieważ sklepikarze narzucają jeszcze swoją marżę często jest to nawet 0,5 na paczce
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uprawy WARZYWNICZE”