Ogród z angielską nutą cz.11

Zdjęcia naszych ogrodów.
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4986
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Jestem i ja, jak zwykle chyba ostatnia :roll:
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7108
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Monia, nie może mnie zabraknąć w angielskim ogrodzie. Witam się pięknie w nowej części, i choć ogród pochwalę to scenerię, w jakiej wystąpił w fotkach powitalnych to dyskretnie przemilczę :lol: :wink:
Jajeczka cudne ;:63 To już? Jejuńciu, jeszcze nie zgubiłam sadełka z minionych :lol:
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

AnaAn pisze:Monia, nadal z ogromną przyjemnością będę śledziła losy Twojego ogrodu :wit
Witaj, Aniu!
Cieszę się, że zajrzałaś :D ;:4
Podczytuje Cie na blogu, ale nie mogę się tam zalogować, żeby pisać, bo mnie wyrzuca ;:124
Szkoda, że już nie prowadzisz wątku na forum ;:145
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

aneczka1979 pisze:Piękne te jajka. Lubię takie dekoracje. A na jakich one gustownych stojaczkach stoją?! Brawo Kochana za wyczucie smaku. ;:180
To takie dekoracyjne kieliszki - nie nadają się do picia, bo w metalu jakoś niezbyt smakuje, więc przynajmniej do ozdób są jak znalazł ;:306

Aniu/Ann_85", Beatko/beacia0088, Krysiu/leszczyna, Alu/Georginia, Kasiu/klarag, Kingo/Antooosia, Bożenko/Babciabenia, Sabinko/nifredil, Aniu/nena08, Jolu/April, Karolinko/nemezja, Soniu/Cyma, Aniu/Annar, Asiu/asikowo, Izo/Tamaryszek, Małgosiu/clem3, :wit - nie mogło Was zabraknąć, cieszę się, że jesteście ;:4
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2567
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Moniko jesteśmy i być będziemy .Tak szybko się nas a bynajmniej mnie nie pozbędziesz ;:168
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

ewelkacha88 pisze:Moniko na zamówienie ?? Tzn, że ogólnie robisz takie rzeczy też dla ludzi nie tylko dla siebie ?? Masz jakieś wykształcenie w tym kierunku czy to tylko pasja ?? Cudne te jajeczka na prawdę wyglądają bardzo elegancko ;:215 .
Ewelinko, nie mam wykształcenia w tym kierunku, ale niegdyś miałam zamiar iść na studia plastyczne :wink: Zawsze miałam zacięcie artystyczne - po tacie :D Malowałam obrazy olejne, całkiem sporo nawet, ale teraz już brak mi na to czasu, więc wyżywam się w dekoracjach :D W domu sama wykonałam tynki strukturalne, zaprojektowałam wnętrza - zresztą podobnie jak ogród. Lubię to ;:167
Co do jajek i innych dekoracji - robię dla siebie, ale czasami też dla innych :D
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Pashmina pisze:Dziewczynki, jak miło będzie z Wami popijać naleweczkę w Moni ogrodzie. ;:4 Jak coś to ja tez się zapisuję na warsztaty, umie szyć i filcować wełnę to może się przydam. ;:306. Małopolskę mam rzut beretem. ;:138 Jak coś to zastawię naleweczkę " smaki lata" bo poprzednią już wypiłam, taka była pyszna ;:oj
Monika ja poprzednią działkę miałam pod lasem i u siebie też posadziliśmy kawałek lasu. Na szczęście nasza była ogrodzona to sarenki buszowały u sąsiadki. W jedną noc zjadły jej cały warzywnik, podobnież gustują w buraczkach. Do mnie przefruwały bażanty na skórki po agreście bo dla nich zostawiałam. Tak się rozbestwiły, że potem wpadały z całą rodziną bliższą i dalszą oraz z przyjaciółmi. Agrest jadły prosto z krzaka, nie gardziły też porzeczkami. Zdenerwowałam się jak mi wyjadły truskawki. I taka to radość z tych zwierzaków ;:14 Patrze na ten bukiecik i tak się zastanawiam gdzie dostałaś takie piękne kwiaty o tej porze roku. Monia u Ciebie już Wielkanoc, no no.
Dziewczynki a może zorganizujemy jakieś spotkanko np w Ogrodach P. Pudełek na święcie Kwitnących Azalii, albo Ogrody Pokazowe P. Kapias ?
filcować wełnę :?: ;:oj :shock:
A cóż to oznacza, Ewciu :shock: :?:
Co do spotkania - fantastyczny pomysł - chętnie wzięłabym udział w takim forumowym spotkaniu, ale niestety opieka nad tatą nie pozwala mi na to ;:185 Ostatnio nawet na narty pojechaliśmy w nocy, żeby choć na chwilę skorzystać z przyjemności szusowania, a pogodzić to z opieką nad tatą.
Już o tym pisałyśmy z Ulą/rikkuu ;:167
Jeśli dojdzie do spotkania, to będę z Wami myślami i zazdrością (pozytywną) ;:4

Fabi 12 pisze:Moniko - piszesz , że rośliny się u Ciebie męczą, wcale tego w twoim ogrodzie nie widać ;:108
Jajeczka cudne. Przeczytałam też, że chcesz stosować hydrożel, ostatnio właśnie oglądałam na You T filmik jak wykorzystują taki żel z pampersów. ;:224 ;:224
Fabi, słyszałam o pampersach i śmiałam się niegdyś - czego to ludzie nie wymyślą ;:306
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Witaj Moniko :wit . Nie ma to jak wyżyć się w ulubiony sposób ;:108 a do tego dekoracje pięknie ozdobią Twój dom , 2w1 ;:224 . Tynku strukturalne to nie moja działka, w tym babrał się mój eM ;:306 chociaż też nigdy wcześniej nie zajmował się tym . Obrazy olejne ?? Wow no to pewnie były cudne ;:215 . Patrząc jak potrafisz zrobić dekoracje to obrazy na pewno były piękne. Pozdrawiam i słoneczka życzę :wit .
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Kochani ;:167 - mam prośbę

;:180 ;:180 ;:180 ;:180 ;:180

Jak wgrywacie zdjęcia na forum? Ja korzystałam z Tinypic, ale ostatnio coś mi się buntuje i nie mogę wgrać fotek. Chciałam skorzystać z Picasy, ale chyba jestem za mało ogarnięta komputerowo, bo program wydaje mi się skomplikowany ;:131 Poradźcie coś, bo inaczej nie będę mogła wklejać fotek na forum ;:218
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

ewelkacha88 pisze:Witaj Moniko :wit . Nie ma to jak wyżyć się w ulubiony sposób ;:108 a do tego dekoracje pięknie ozdobią Twój dom , 2w1 ;:224 . Tynku strukturalne to nie moja działka, w tym babrał się mój eM ;:306 chociaż też nigdy wcześniej nie zajmował się tym . Obrazy olejne ?? Wow no to pewnie były cudne ;:215 . Patrząc jak potrafisz zrobić dekoracje to obrazy na pewno były piękne. Pozdrawiam i słoneczka życzę :wit .
wrzucę fotki moich kilku obrazów jak będę już mogła ;:196
na razie mam problem z udostępnianiem zdjęć ;:222
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3338
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Moniko z przyjemnością będę podglądać sezon w twoim ogrodzie,ale póki co,cieszmy się zimą :D Skoro nie planujesz już zmian,więc na pewno więcej czasu zostanie ci na dopieszczanie tego,co już rośnie.A sarny w tym roku przychodzą,niszczą?
Jajka cudowne ;:oj Na bogato :D
Ja wgrywam przez Fotosika,łatwo,zdjęcia nie giną,jestem bardzo zadowolona.
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Moniczko , przepraszam że się spóżniłam do nowego wątku ,chyba zaspałam troszeczkę a u Ciebie jak zwykle tyle pięknych ozdób już czeka na święta .Dostałaś niezwykły dar i dobrze że z niego korzystasz bo dzięki temu i my możemy cieszyć oczy . Zima w tym roku zatrzymuje nas w domach , więc czas do wiosny troszkę się dłuży . Ja też staram się zajmować ręce różnymi robótkami aczkolwiek z różnym skutkiem ;:306 , ale chęci też są ważne .Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Oj, to szkoda, Monia, bo chętnie bym ?ugościła? znajome osoby ;:136
Blog to taka forma aktywności internetowej, która jest jednak mniej zobowiązująca i mniej czasochłonna :)
Zaglądam dość często. Ostatnio wertowałam Twoje stronki z rozchodnikami (mam dylemat - kupić nie kupić :;230 ), a Ty masz pokaźną kolekcję ;:108
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”