Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Angelika[drakka] to ich pierwsze kwitnienie :) dopiero teraz je podsypałem trochę granulowanym obornikiem :)

Piotrek[buum] irytujące to mało powiedziane ;:306
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42161
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu ściana powojnikowa na pewno będzie prześliczna! Przepraszam ale nie doczytałam, co szczepiłeś i czy sam to robiłeś ? trzymam kciuki ;:333 ale wygląda to obiecująco!
nieistotne
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 15 lis 2016, o 16:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Ślicznie u Ciebie widzę, że wiosna Ci służy :)
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Niestety Mariusz z nimi ciężko wygrać. A bym powiedział że jesteśmy skazani na przegraną z góry ;:306
Powojniki dobrze podwiązałeś by wiatr nie połamał ich ??? Bo dziś czasami wieje jakby chciało głowę wyrwać....
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Masz niezłe zacięcie do roboty ;:306 Ściana powojnikowa będzie piękna jak całe to towarzystwo zakwitnie. Ale z zagęszczeniem przekombinowałeś ;:306 Czemu z góry zakładasz że coś wypadnie? Dopiero ci numer wykręcą jak wszystkie bujnie porosną :;230
Też sobie taką ścianę zrobiłam, tylko z innych powojników, nie wielkokwiatowych. No i skubańce wszystkie do sąsiada odwracają kwiatki ;:223 Mam tylko zielony żywopłot. Ale i tak fajny, bo z limonkowych liści ;:209

Nornice to masakra. Też znalazłam podkopy pod hortensjami :twisted: Zbieram kocią sierść po czesaniu i upycham w nory. Często działa, bo się przenoszą w inne miejsce. Jak już uwiję z sierści całą działkę to pozbędę się nornic ;:224 A dwa koty gapią się na ptaki....
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj :wit . Nic dziwnego, że nie masz czasu na forum bo działka pochłania Twój czas ;:224 . Przy takiej pięknej pogodnie jak była to nikomu nie chce się siedzieć w domu a dzisiaj to co innego ;:131 . U mnie leje od rana i nic tylko komputer ;:306 . Nie znam się na szczepieniach ale dzięki za fotkę ;:224 . Ściana powojnikowa zapowiada się świetnie ;:138 . Trzymam kciuki za wszystkie clematisy i nie tylko. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2485
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj piękne masz te hiacynty ja też kocham te kwiaty i ich urzekający zapach, ale ja dopiero zaczynam i mam nadzieje, że uda mi się też posadzić je na jesieni z innymi wiosennymi kwiatami.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Ale masz te drzewka wypucowane :D Gen perfekcjonisty? :wink:
Ściana powojnikowa to chyba murem będzie jak się rozrosną, takie małe odstępy to nie ma innej możliwości ;:224
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4373
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

April pisze: Ściana powojnikowa ... z zagęszczeniem przekombinowałeś Czemu z góry zakładasz że coś wypadnie?
Też mi się tak wydaje - ciasno będzie Mariuszu.
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
jagusia111

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

A u mnie w tym roku jest na razie wyjątkowo mało dziur. W ubiegłym roku miałam zryty cały trawnik, ale podejrzewam, że to cisza przed burzą ;:306. Fajne masz te hiacynty ;:215 .
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Ciekawy jestem jak będzie wyglądać ściana clematisów ;:oj ;:138 Na pewno efektownie ;:108
Jakie odmiany dokładnie szczepiłeś ? Trzymam za nie kciuki, na pewno się przyjmą :D
Na brak czasu każdy narzeka ;:306
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25151
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Jak na taką ilość dziur jak piszesz, to całkiem dużo cebulowych Ci zostało
Czy będziesz próbował walczyć ze szkodniekiem?
Ja takiego problemu nie mam, więc nie pomogę
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Marysiu[Maska] gdzie ja sam bym nie dał rady, szczepił mi sąsiad, który się zna na tym :) sam ma na jednym drzewie jabłoni chyba 11 odmian różnych poszczepionych, niestety nie powiem Ci co dokładnie zaszczepił, bo muszę dopytać, bo robił to pod moją nieobecność :P

Asiu[nieistotne] dziękuję ;:196

Piotrek[buum] mam nadzieję, że powojników nie wywiało hehe same już się dość dobrze pozaczepiały :uszy

Jolu[April] no ja właśnie mam nadzieję, że moje będą kwitły w moją stronę hehe oby ;:173 bo jak nie to się z lekka zdenerwuję hehe, no tak koty oglądają ptaszki, a nornica pod nogami szaleje hehe :)

Ewelinka[ewelkacha88] no niestety pogoda się popsuła i dzisiaj pada i chłodno, no ale deszczyk też się przyda bo trawę nawoziłem :)

Alicjo[Alicja125] wszystko przed Tobą :) a w przyszłym roku pewnie już też się będziesz cieszyć z wiosennych kwitnień ;:333

Mati[Tulap] hmm czy perfekcjonista to nie wiem :P ale lubię żeby wszystko było tak jak zaplanowałem i chciałbym wszystko na raz hehe najlepiej żeby ogród wyglądał tak jakby miał z 20 lat :D

Andrzeju[any57] no zobaczymy :) oby tylko im pasowało :D

Aga[jagusia111] no oby nie cisza przed burzą ;) może poszły już do sąsiada hehe :)

Seba[seba1999] co do odmian szczepionych napiszę później, bo oczywiście nie wiem ;:306

Gosiu[Margo2]
no w zeszłym roku jak zaczęły mi wcinać cebule to się przeraziłem, na jesieni dokupiłem i dosadzałem ,że w pewnym momencie nie było już gdzie upychać hehe, w tym na razie trochę skubnęły i w większości korytarze, no chyba, że wszystkie lilie, które jeszcze się nie pokazały zostały zjedzone... próbuje je odstraszyć, ale z kiepskim skutkiem ;:223
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”