Skromne roślinki deissy

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

Saraaa pisze:Ajć przegapiłam znowu :oops:
Klaudio, wszystkiego najlepszego z okazji sreberka! Jestem pewna, że za niedługą chwilkę zamieni się w złotko :P
no właśnie ,wreszcie porządne forum gdzie kobiety są doceniane za ....gadulstwo :lol: mnie to jak najbardziej odpowiada i nie mam zamiaru się zamknąć nawet jak do złotego dojdę (podobno tylko milczenie jest złotem,ale to nieprawda ),kobitki kochane mnie to już w krew weszło ja codziennie muszę zajrzeć na forum i popatrzeć co nowego słychać ,a jak by mi komp padł to chybabym się rozchorowała z rozpaczy,traktuję wszystkie jak najlepsze "psiapsiółki"z którymi mogę popierduśnić w najlepsze i oby tak dalej ;:167 ;:167 ;:167
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

bayaga pisze:
Saraaa pisze:Ajć przegapiłam znowu :oops:
Klaudio, wszystkiego najlepszego z okazji sreberka! Jestem pewna, że za niedługą chwilkę zamieni się w złotko :P
no właśnie ,wreszcie porządne forum gdzie kobiety są doceniane za ....gadulstwo :lol: mnie to jak najbardziej odpowiada i nie mam zamiaru się zamknąć nawet jak do złotego dojdę (podobno tylko milczenie jest złotem,ale to nieprawda ),kobitki kochane mnie to już w krew weszło ja codziennie muszę zajrzeć na forum i popatrzeć co nowego słychać ,a jak by mi komp padł to chybabym się rozchorowała z rozpaczy,traktuję wszystkie jak najlepsze "psiapsiółki"z którymi mogę popierduśnić w najlepsze i oby tak dalej ;:167 ;:167 ;:167
Saro nic się nie stało dziękuje za gratulki :lol:
Bayaga jak byś zamilkła to jak by było smutno :lol: Masz racje jak najbardziej tu można się wygadać i wszyscy to lubią.Ja uwielbiam tu zaglądać to mój nałóg.Jak by m,i komp padł to myślę że też bym się rozchorowała :).
Pozdrawiam cieplutko Klaudia
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Post »

Deissy też przybiegłam złożyć gratulacje z okazji otrzymania sreberka i tak pięknej kolekcji nowych roślinek . Wcale się nie dziwię ,że tak wszystko pięknie rośnie i się rozkrzewia gdyż zauważyłam ,że dokarmiasz je Nutelą?. Ale żarty muszą też być ,bo życie byłoby monotonne.
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Saraaa

Post »

No to wpadłyście w niezły nałóg związany z naszym forum :P
Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze, że kilka razy dziennie możecie tu zaglądać i jeszcze posty pisać. Ostatnio mam strasznie dużo zajęć, ale już zacieram ręce, bo niedługo przerwa świąteczna aż do nowego roku :lol: Jeszcze tylko 6 dni musze przetrzymać :P

Pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Ja też muszę codziennie do Was zajrzeć :) Ale chyba nasz nałóg nie jest najgorszy :lol:
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Dziewczyny kochane ten nałóg jest boski.Ja teraz też mam troszkę mniej czasu ale każdą chwile przy komputerze spędzam na.....forum :lol: :lol:
Jakuch dziękuje za gratulacje,hehehe nutelką powiadasz no może i tam gdzie czasem listka umoczą :lol: :lol:
Awatar użytkownika
rastharsis
200p
200p
Posty: 323
Od: 20 sie 2008, o 22:56
Lokalizacja: śląskie - Bieruń Nowy

Post »

deissy pisze:Dziewczyny kochane ten nałóg jest boski.Ja teraz też mam troszkę mniej czasu ale każdą chwile przy komputerze spędzam na.....forum :lol: :lol:
Co Ty nie powiesz? :lol: Jakbym czytała siebie samą! :wink:
Masz urocze roślinki i najwyraźniej, tak jak ja, wpadłaś w zieloną manię. :D
Gratuluję sreberka! :-)
Teraz spojrzałam na nasze daty dołączenia i okazuje się, że po raz pierwszy zalogowałaś się na forum dosłownie 2 dni po mnie, a masz już sreberko i ponad pół tysiąca postów na swoim koncie, podczas gdy ja - marne 84. :oops: Ale obiecuję, że będę regularnie pisać!
Za to pod względem znajomości uprawy roślin jesteśmy chyba na zbliżonym etapie - ja raczkuję, a Ty w przedszkolu. :wink:
A jeśli Twoja oferta jest aktualna, to spodobała mi się murraya, jak będzie szansa ją kiedyś podzielić, to bym była wniebowzięta. :oops: :D
Sabina
Pozdrawiam i zapraszam Zielone rastharsis
Rośliny to dla mnie zielona magia. ;)
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3792
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Post »

Gdyby nas obowiązki i czas nie ograniczały, to byśmy tu plotkowały cały dzień :lol:
Mamy wiecznie niewyczerpane tematy do rozmów.
Ja to bardzo lubię.
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Kasiu, gdyby nie obowiązki to pewnie musiałybyśmy kupować klawiatury na zapas, bo te długoby nie wytrzymały :lol:
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
rastharsis
200p
200p
Posty: 323
Od: 20 sie 2008, o 22:56
Lokalizacja: śląskie - Bieruń Nowy

Post »

kati-1976 pisze:Gdyby nas obowiązki i czas nie ograniczały, to byśmy tu plotkowały cały dzień :lol:
Mamy wiecznie niewyczerpane tematy do rozmów.
Ja to bardzo lubię.
W takim "zielonym" towarzystwie można spędzić wieczność, wierzę i wcale się nie dziwię. :wink: Ale żałuję, że doba ma tylko 24 h, bo mogłabym Was czytać i czytać, i oglądać Wasze cudne roślinki godzinami... Sama jeszcze mało mam do powiedzenia i pokazania, więc na razie przede wszystkim obserwuję i uczę się.
Pozdrawiam serdecznie! :-)
Sabina
Pozdrawiam i zapraszam Zielone rastharsis
Rośliny to dla mnie zielona magia. ;)
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3792
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Post »

treissi pisze:Kasiu, gdyby nie obowiązki to pewnie musiałybyśmy kupować klawiatury na zapas, bo te długoby nie wytrzymały :lol:
No własnie, a w moim przypadku jeszcze większy pakiet internetowy, bo tego by brakło. Mam neta z iPLUS-a. Straszny muł i wkurza mnie, że przeważnie spóźniam się z odpowiedzią. :evil:
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3792
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Post »

Rastharsis ja też tak na początku miałam. Czaiłam się, obserwowałam i poznawałam to forum . Przeważnie jego zwyczaje, przychylność i otwartość forumowiczów sprawiła, że się przełamałam i zrobiłam pierwszy krok. Teraz to już jest z górki. :D
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Kasieńko współczuję Ci tego netu :roll: Wszystkie internety tego typu są doniczego :( Ja na szczęście i w domi i u teściów mam radiowo. Płacę grosze, a net chodzi prawie idealnie :) Żałuję tylko, że największa dostępna prędkość to 512 mb :roll:
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”