Skromne roślinki deissy

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3792
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Post »

treissi pisze:Kasieńko współczuję Ci tego netu :roll: Wszystkie internety tego typu są doniczego :( Ja na szczęście i w domi i u teściów mam radiowo. Płacę grosze, a net chodzi prawie idealnie :) Żałuję tylko, że największa dostępna prędkość to 512 mb :roll:
U mnie radiówki nie chcieli założyć, bo im 2 drzewa na drodze stanęły.
Ze złości chciałam kupić kilka litrów Randapu i podlać drzewa, ale za bardzo kocham roślinki, by robić im krzywdę
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

kati-1976 pisze:U mnie radiówki nie chcieli założyć, bo im 2 drzewa na drodze stanęły.
Ze złości chciałam kupić kilka litrów Randapu i podlać drzewa, ale za bardzo kocham roślinki, by robić im krzywdę
Ale masz szalone pomysły :shock: :lol: U mnie też stoi wielki kasztan. na razie nie przeszkadza, ale mam nadzieję, że nie urośnie :roll:
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
kocurek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 821
Od: 10 kwie 2008, o 11:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z kątowni

Post »

No ja mam nta neostradowego, jest doskonały, nie powiem, u mnie radiówka kosztowała kosmicznie i oferowała niewielki transfer...

Fajnie takie .... nagrody za bojcenie ;) :lol:
Awatar użytkownika
effa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2750
Od: 16 wrz 2007, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sandomierz

Post »

Witaj Klaudio :D zaglądnęłam dziś do Ciebie - śliczne masz roślinki, bardzo zadbane. Widzę, że lubujesz się też w kłujakach :wink: Forumkowych maluszków też sporo, niech zdrowo rosną :D
No i przede wszystkim gratuluję sreberka, bo gratulowałam Ci w wątku Kasi, ale wypadałoby osobiście :wink:
Pozdrawiam Ewa
Rośliny doniczkowe / Kaktusy
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Kocurku mówisz, że radiówka u Ciebie droga? A u mnie właśnie net drogą radiową jest najtańszy ze wszystkich :)
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

ja też mam radiówkę śmiga jak szalona a przesył mam baaardzo duży bo po znajomości :lol:
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Witam moje kochane,
Ewo dziekuje za odwiedzinki i gratulacje,Rastharsis jak tylko murraya będzie się dała skubnąć jest twoja,dziękuje za gratulki.
Co do przesiadywania na forum macie absolutna racje ,ja bym mogła siedzieć i siedzieć....
Dobrze że nie mam ograniczenia na neta,bo bym się chyba zapłakała.Kasiu współczuje neta.Ja mam radiówkę ale też błyskawica to nie jest,tyle tylko że nie muszę się martwić o limit.Bardzo wam dziewczyny wszystkie dziękuje za odwiedziny.Teraz wam pokarzę co znalazłam.....
A wiec tak wsadziłam jedną łodyżkę zamiokulkusa od Kasi do wody,ciekawa byłam czy puści korzonki,i modliłam się żeby go nie zmarnować a tu dziś patrze i proszę są Korzonki
Obrazek Obrazek

A tu maluszki fiołków które dziś wypatrzyłam :lol: :lol:
Obrazek

A tu mój benek pamiętacie jaki był marniutki jeszcze w takiej obskurnej doniczce ,a teraz proszę jaki się robi przystojniacha :lol:

Obrazek



A to jeden z moich parapetów,niedawno był pusty a teraz pięknie po prostu pięknie :lol:

Obrazek

A to cześć mojego bambusa, musiałam odciąć bo coś się działo wsadziłam do wody i puścił korzonki ,wiec go do ziemi i zobaczymy
Obrazek


A na koniec prezent mikołajowy który sama sobie sprezentowałam :twisted: Przedstawiam Mikołaja pół pers matka śliczna niestety mój kiciuś więcej chyba dostał po tatusiu ale i tak go kocham :lol:

Obrazek Obrazek

A i jeszcze to mój gruboszek który dostał nową doniczkę
Obrazek
Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
zuzia55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2992
Od: 24 kwie 2008, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Parczew

Post »

Ciekawe maluszki,ten czarny szczególnie.Po jakim czasie fiołeczki puściły liście?
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Dziękuje za pochwały te listki długo nic nie puszczały czekałam jakieś niecałe 2 miesiące będzie.Ale może też od pory roku to zależy w wakacje ukorzeniałam i po dwóch tygodniach już się ukorzeniły
Carla-pwd
500p
500p
Posty: 511
Od: 27 sie 2008, o 07:25
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post »

deissi gratuluje roslinkowych fiołeczków :) ja czekam i czekam i czekam i nie mogę sie doczekac już młodych roslinek :(
Awatar użytkownika
Abudabi
500p
500p
Posty: 586
Od: 19 mar 2007, o 19:04
Lokalizacja: Łódź

Post »

Jaki Mikołaj cudowny :D :P
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
rastharsis
200p
200p
Posty: 323
Od: 20 sie 2008, o 22:56
Lokalizacja: śląskie - Bieruń Nowy

Post »

deissy pisze:Rastharsis jak tylko murraya będzie się dała skubnąć jest twoja
Już się nie mogę doczekać... :wink:
deissy pisze:A wiec tak wsadziłam jedną łodyżkę zamiokulkusa od Kasi do wody,ciekawa byłam czy puści korzonki,i modliłam się żeby go nie zmarnować a tu dziś patrze i proszę są
Jakby coś nie wyszło, to możesz liczyć na łodyżkę mojego zamiokulkasa, z którego jestem bardzo dumna. :) My, nowicjusze, powinniśmy sobie pomagać! :)
deissy pisze:A tu maluszki fiołków które dziś wypatrzyłam :lol: :lol:
Pozwól, że w Twoim wątku też pochwalę się maluszkami jednego listka ciemnoróżowego, biskupiego fiołeczka:

(jak się powiększy fotkę, to widać, że maleństw już jest sporo :) )
Obrazek

(w środku rozetki białego fiołka też zaczyna się coś dziać :) )
Obrazek

(a tutaj cała rodzinka: z przodu 2 białe, po lewej listek ciemnoróżowy z potomstwem, a z tyłu duża sadzonka ciemnoniebieskiego)
Obrazek
deissy pisze:A tu mój benek pamiętacie jaki był marniutki jeszcze w takiej obskurnej doniczce ,a teraz proszę jaki się robi przystojniacha :lol:
Jaki fantastyczny słoń! :shock: Można prosić o szczepkę? :lol:
deissy pisze:A to jeden z moich parapetów,niedawno był pusty a teraz pięknie po prostu pięknie :lol:
Znam tę radość... :)
deissy pisze:A to cześć mojego bambusa, musiałam odciąć bo coś się działo wsadziłam do wody i puścił korzonki ,wiec go do ziemi i zobaczymy
Mam coś podobnego, czy to nie dracena "Lucky bamboo", inaczej dracena sanderiana :?:
deissy pisze:A na koniec prezent mikołajowy który sama sobie sprezentowałam :twisted: Przedstawiam Mikołaja pół pers matka śliczna niestety mój kiciuś więcej chyba dostał po tatusiu ale i tak go kocham :lol:
Ładny... jak na kota (= pisała miłośniczka szczekających). :wink:
deissy pisze:A i jeszcze to mój gruboszek który dostał nową doniczkę
Prześliczny! ;:226 Taki mi się marzy ostatnimi czasy.

Pozdrawiam serdecznie! :)
Sabina
Pozdrawiam i zapraszam Zielone rastharsis
Rośliny to dla mnie zielona magia. ;)
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

deissy śleczne nowości u Ciebie :D parapecik też pełny no a mikołajkowy prezent uroczy :D witam kociare a najlepsze jest to ,że można miziać na okrągło takiego stworka no i ten motorek jak włączy :lol:
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”