Foxowej urosło ...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Foxowej urosło ...

Post »

To dobrze , że to co chciałaś to zrealizowałaś w zeszłym roku :) Ja w sumie również a może i więcej. Choć u mnie pomysły rodzą się w głowie na bieżąco. Ale jak oglądam fotki z działki to widać zmiany i to mnie cieszy. Do roboty będzie zawsze coś. To normalne. I dobrze.
Jak ktoś mi napisał tutaj na forum .....PRACA NA DZIAŁCE TO NIE PRACA A WYPOCZYNEK CZYNNY :) I taka prawda jest.
I mnie znowu leje.... lipa.
Miłego dnia :)
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4803
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Foxowej urosło ...

Post »

Napisałam właśnie że NIE zrealizowałam.
Miałam plan regularnych konkretnych prac a w rzeczywistości wyglądało to tak,że wpadałam na dzialkę i albo czas albo pogoda ,więc tak dziubałam po trochu.
W tym roku z pewnością będę kładła nacisk na ogrodzenie. No i dalej będę walczyć z przenoszeniem roślin i porządkowaniem terenu pod moje warzywka. Marzy mi się jedna czysta grządka gdzie sobie będę sadzić co rok co innego :)
W tym roku bardzo chciałabym trochę zaszaleć z warzywkami.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Foxowej urosło ...

Post »

Haha czytałem na komórce :D a, że okulary w pracy więc gdzieś te słowo NIE zapodziało się ;:306 ;:306 ;:306
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2498
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Foxowej urosło ...

Post »

Witaj w nowym roku widzę że u Ciebie przygotowania do wiosny podobnie jak u mnie jutro jadę zawieść zakupy. Tez już plany snuje :) Tobie życzę oby 2018 r wszystko się spełniło co zaplanujesz pogoda dopisywała oraz duzo zdrówka i siły :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4803
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Foxowej urosło ...

Post »

Kom?rka jest bezwględna jak chodzi o forum.
Niestety bardzo ciężko się je czyta. Ja sama bardzo często piszę na kom?rce i błędów nie widzę,po czym włączam to samo na kompie i myślę ' o Boże,to ja to napisałam?!'.
Dlatego rozumiem wszelkie pomyłki itd.
A już fenomenem tego forum jest notoryczne wylogowywanie się. Wprost uwielbiam,piszesz posta i nagle ... jesteś wylogowany. :;230

A wracając do działkowych temat?w - u nas powr?t zimy.Ciemno,zimno i pada śnieg. Bardzo mokry więc od razu się topi. Parę dni temu byłam na działce,ale zmarzłam tak potwornie,że tylko przegrabiłam trochę gałęzie i od razu uciekłam do domu.

Mam nadzieję że w tym roku trochę pogoda będzie bardziej stabilna niż w tamtym. Niech się wypada teraz,w odpowiednien dla śniegu i niech wiosna już będzie normalna,bo przy takich układach to nawet nie wiadomo kiedy wystartować z pracami.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2498
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Foxowej urosło ...

Post »

Tak tak śniegu potrzeba dzieciaki za niedługo ferie zaczynają a potem to niech się zrobi pogoda coraz ładniejsza. U mnie ani śniegu ani mrozu tylko leje.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16693
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Foxowej urosło ...

Post »

:wit Witaj Majeczko! ;:196
Narzekasz na pogodę, ;:131 a ja swoją muszę pochwalić, ;:108 bo od kilku dni nie jest najgorsza, ;:185 a dzisiaj to już w ogóle obłędna! ;:215 Cudne słoneczne niebo przy jednoczesnym lekkim mrozie. :tan Taką lubię, tylko jeszcze biała pierzynka bardzo by się przydała. ;:108
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2498
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Foxowej urosło ...

Post »

Lucynko podziel się tą pogodą oj przydało by się trochu słonka choć odrobina
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16693
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Foxowej urosło ...

Post »

Alicja125 pisze:Lucynko podziel się tą pogodą oj przydało by się trochu słonka choć odrobina
Alu, jeśli jutro będzie tak pięknie jak dzisiaj, to podmucham, by słoneczko popłynęło w Twoją stronę.
Niech ono wszystkich po równo obdzieli swoimi złocistymi promieniami. ;:3 ;:3 ;:3

;:180 Majeczko, wybacz uprawianie prywaty w Twoim wątku.
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2498
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Foxowej urosło ...

Post »

Lucynko dobrze podmuchałaś bo dziś słoneczko i 3 stopnie na plusie. Maju a do Ciebie też doleciało ?
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4803
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Foxowej urosło ...

Post »

E no ,jakie uprawianie prywaty. Jakże bym mogła się gniewać na was za pisanie na tematy wszelkie. Wręcz odwrotnie - bardzo mi miło że się wszyscy tu pojawiliście i wątek odżył. ;:138

Widzę, że wszyscy się cieszą ze słońca i dobrej pogody, a ja się chyba wybiję z innym zdaniem.
Nie podoba mi się taka wiosenna aura,w tej porze roku wolałabym normalną zimę.
Szkoda mi roślin, które po raz kolejny puszczają pąki i przemarzają. Szkoda mi ptaków, które totalnie zgłupiały i w części nawet nie odleciały. Szkoda mi zwierząt nagle zaskoczonych przez zimę.
Takie słoneczne dni są może i miłe, ale to nie po kolei.

Dziś u nas złapał znowu mrozik. Niby tylko kilka stopni, a zrobiło się takie wrażenie zimna, że nawet ja w drodze do dentystki weszłam do sklepu i kupiłam sobie szalik. A dodam że to nie w moim stylu - jestem człowiek ze stycznia ( dokładnie parę dni temu obchodziłam urodziny :) ) i nie marznę, więc szalik, czapka i rękawiczki to całkiem nie w moim stylu.

Jeśli chodzi o mnie to wolałabym zimę.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16693
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Foxowej urosło ...

Post »

Majeczko, sto lat w zdrowiu , szczęściu i radości! ;:cm
Wypędziłam moje słonko do spragnionych jego złocistych promieni i dzisiaj chmurzyska cały dzień wisiały nade mną, ale na szczęście nic nie padało, a lekki mrozek cały czas trzyma, co mnie cieszy, bo roślinki będą spały. ;:138
To prawda, że zarówno świat roślinny i zwierzęcy pogubiły się w ocenie pory roku i nie wiedzą, jak się zachowywać. ;:108
Ale i ludzie mają w głowach galimatias.
Ja też jestem prawie zimowa i dlatego wolę chłód niż gorąc, a białą zimę wprost uwielbiam. ;:303 ;:303
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4803
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Foxowej urosło ...

Post »

Dzięki :)
Żeby to zdrowie było i już jakoś leci do przodu. Na szczęście jakoś się kulam,lekarka wypisała mi plan ochrony krtani na 2-3 mce i liczę na to że nie zaniem?wię znowu.

W Krakowie chłodno,ale nawet przyjemnie. Gorzej że smog straszny mamy... Słuchałam wczoraj audycji w radiu co tam w składzie tego jest i jestem zszokowana. Nawet pył z Sahary mamy...

R?wnowaga w przyrodzie musi być.
Jak czytam po wątkach to niekt?rzy już sadzą nowe rośliny :shock: . No niby aura jesienna,ale skoro już się przyznajemy do zachowań nietypowych to i ja się przyznam - niedawno wkopywałam w ziemię kłącza irys?w.
Miałam je naszykowane w doniczce,ale coś mi rozbebeszyło wszystko i nie sądzę że to wiatr. Mam jakiegoś zwierza na działce,lis,kuna,coś na ten kształt. Zachowuje się po psiemu - widzę że bawi się zabawkami zostawionymi na działce,podgryza je, rozrzuca. W kilka minut zjada słoninę dla ptak?w -ostatnie 2 wielkie kawały przymocowałam solidnie drutem to urwało z gałęzią... Tego nie mógł zrobić żaden ptak.
No chyba,że mam na działce ducha :lol:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”