Bylinowo-różany ogród u Minnie

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

:wit
Aniu, zajrzałam do Twojego wątku zaciekawiona jakie różane Anki masz w kolekcji.
Zastałam piękny przemyślany ogród i nawet mam podejrzenia, gdzie szukałaś inspiracji :D
Stefcia u Ciebie na pierwszym miejscu, a u mnie, nawet nie otarła się o pierwszą dziesiątkę, choć w tym roku nie mogłam na nią zbytnio narzekać.
Olivia kupiona ubiegłej wiosny, nie rzuciła mnie na kolana. Wzrost miniaturki i kwiatów mało, ale może to wina miejscówki po wymarzniętej poprzedniczce, choć starałam się wymienić podłoże.
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7109
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

Aniu, słodka ta Twoja Lexi. Mój syn kiedyś marzył o takim, ale ...jego matka zawsze sprowadzała do domu psy które potrzebowały pomocy natychmiastowej i na marzeniach się skończyło.
Róże masz cudne. Podziwiam i wzdycham.
Sekatory też muszę przygotować do pracy, bo jak tylko mrozy przejdą ruszam na moje krzaki.
I jeśli mogę doradzić, to nie śpiesz się z sianiem pomidorów. Najlepiej dla nich w III dekadzie marca zacząć siew, nie będą wyciągnięte i lepiej zniosą przeprowadzkę na stałe miejsce. Ja sieję zawsze po 20 marca.
:wit
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2475
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

Miło ogląda się Twój ogród urządzony gustownie i w krótkim czasie. Moje gratulacje ;:333 Szczególnie podziwiam kosaćce - piękne odmiany ;:180 Ale i inne kwiaty w takiej mnogości robią wrażenie ;:180
agniesz-ka
200p
200p
Posty: 264
Od: 16 kwie 2013, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

Pochwalę się, a i owszem. Tak sobie wybrałam. Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą :-)
1) Princess Alexandra of Kent
2) Queen of Sweden ( Austiger)
3) Aphrodite
4) First Lady
5) Wedding Piano
6) Dolce Vita (DELcentoran)
7) Lynda Bellingham (HARwise)
8) Koko Loko (Wekbijou)
9) Hot Chocolate (Wekpaltlez)
10) Pashmina/ Pompon Flower Circus
11) Cerise Flower Circus
12) Warm Wishes (FRYxotic)
13) Velvet Fragarance
14) Mamma Mia
15) Elina (Dicjana) -
16) Lacre
17) Frederic Mistral (Meitebros)
"Drobiazg nieraz, a ślady jak w śniegu" W. Myśliwski
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

Aniu - zachęcona tyułem wątku niepewnie weszłam. Ale całe szczęście, że weszłam! Nie spodziwałam się aż tak różanego wątku. Pokazujesz piękne róże w piękny sposób i do tego ciekawie o nich mówisz. Ze wszystkich które masz posiadam raptem kilka :oops: , więc z tym większym zainteresowaniem przeczytałam cały wątek. Zgadzam się z Tobą, że Dieter Müller to fantastyczna rózyczka, którą warto u siebie mieć. Na szczęście u mnie znacznie dłużej trzyma kwiaty, a na nieszczęście - w tym roku dopadła ją plamistość. Za to Candelight to rzeczywiście zdrowa piękność i choć nie wszyscy na forum lubią żółte róże, dla mnie jest jedną z najlepszych. No i jeszcze kilka słów o Nostalgie, musiałaś mieć rzeczywiście słabą sadzonkę. Moje krzaczki są dość silne, zuważyłam jednak ,że te które były przesadzone bardzo długo dochodziły do siebie.
Zapisuję nie tylko Twój wątek, ale iniektóre Twoje róże . Pozwól, że będę u Ciebie gościć częściej.
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5989
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

Aniu, oby ta zima jak najszybciej odpuściła i nadeszła upragniona wiosna, bo od tego umilania sobie czasu zakupami, można zbankrutować. :lol:
Choć powstrzymuję się jak mogę i z premedytację nie wchodzę do wielu internetowych sklepów to i tak coś tam zamówiłam.
Nasionka widzę że kupione :D i sporo pomidorków róznych. Trzymam mocno kciuki żeby Ci się udały. Jak złapiesz bakcyla to co roku będziesz je chciała :D
Paprykę i ja w tym roku pierwszy raz sieję. Ciekawa jestem efektów :wink:
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

Aniu,witam ;:4
Masz tak piękny ogród, wszystko tak starannie skomponowane, pełna harmonia, te delikatne ,stonowane kolorki róż ;:167
Opisujesz róże tak ciekawie i zachęcająco,że nazwy same wpisują się do notesika ;:306 Gdybym wcześniej wpadła do Twego wątku,
to moja lista wiosennych zakupów zdecydowanie byłaby inna ;:131
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

Aniu, powaliła mnie uroda róży Chandos Beauty. Piękne zdjęcia.
PaulaF-Z
500p
500p
Posty: 609
Od: 1 lis 2016, o 20:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

Czy ta różyczka Chandos Beauty szybko przekwita? Podpytuję, cały czas zastanawiam się nad wyborem zdrowej i pachnącej odmiany, a przy tym, by kwiatki cieszyły oko.
Będę wdzięczna za podpowiedź
:wit
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25162
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

Aniu, miło mi, że zaglądasz do mnie
Ja mam tak mało czasu, że zazwyczaj nie wchodzę do nowych ogrodów, ale coś mnie tutaj ciągnęło, więc zajrzałam.
Co do róż, wydaje mi się, że tamten rok nie był dla nich łaskawy
Nie pamiętam tak deszczowego lata.
Ciekawe jak będą się zachowywały w tym roku
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

Aniu kupując działkę miałem zamysł, że nie będę dużo sadził i wszystko projektowałem tak żeby nie było za dużo pracy i plewienia :P odkąd trafiłem na forum wszystko mi się pozmieniało ;:306 teraz mam tyle chciejstw, że nie ma gdzie ich wsadzić :) no ale coś wymyślę hehe ;) Róże jak zawsze przepiękne u Ciebie no i Lexi jak modelka :D
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5492
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

Aniu, nadrobiłam kilka stron, ale było warto, bo skończyłaś opisywać swoje róże :D
Tak mi się nasunęło po Twojej opinii o East Park, że ja do róż Harknessa nie mam aż takiej słabości. Mam kilka sztuk, ale poza Cardinal Hume i Twiggy's Rose, z których jestem naprawdę zadowolona, to o reszcie już tego nie mogę powiedzieć. U mnie spisują się dość słabiutko i kilka z nich pożegnałam. A Chandos Beauty chociaż niezwykle urodziwa, to dostała ostatnią szansę w tym roku. Jeśli nie weźmie się za porządne kwitnienie, to pożegnam i ją :roll:
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Bylinowo-różany ogród u Minnie

Post »

Aniu obejrzałam Twój wątek od początku i już wiem, że chcę róże w dużej ilości, na razie mam dwie pnące kupione w zeszłym roku. Irysy i liliowce również uwielbiam i cały czas dokupuję. Będę podglądać co się u Ciebie dzieje :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”