Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yollanda
500p
500p
Posty: 952
Od: 23 maja 2014, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Gratuluję wspaniałych zakupów. Irysy to cudowne kwiaty ;:215 . Te niziutkie SDB mają także wiele uroku. Powtarzają kwitnienie jesienią.
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1198
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko witaj czekamy na zdjęcia zakupionych irysów. Będzie pięknie :heja
Awatar użytkownika
kaska1ge
500p
500p
Posty: 633
Od: 18 sty 2013, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko dziękuję za te miłe słowa. Ty mnie za to zarażasz miłością do irysów wysokich. Moje zakupy TB sprzed dwóch lat u Slosiara to właśnie twoja zasługa ;:215
No i masz też udział w tym, że zakochuję się w liliowcach. Na kwitnienia tych od Ciebie już czekam z niecierpliwością.
Kasia Mój wątek skrętnikowy http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=68109" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiatr wśród pól viewtopic.php?f=2&t=104380" onclick="window.open(this.href);return false;
Irysy SDB i TB https://www.forumogrodnicze.info/viewto ... 2#p6183292" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Cudowne irysy , mam ich tylko chyba z 3 odmiany ale niedosyt jest.Pozdrawiam.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8473
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Witaj Beatko. :D
Przyszłam z rewizytą i jestem zaskoczona zgromadzoną kolekcją, tzn. kolekcjami pięknych i niespotykanych irysów, liliowców ale i róże się cudne przewijają.
Nie brakuje też lilii...po prostu ciągle coś się dzieje.
Będę zaglądać jak pozwolisz. :D
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1451
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Zmobilizowałaś mnie do odwiedzin :wink: i nadrobiłam zaległości :D Piękne zakupy już widzę zrobione. Śliczne odmiany wybrałaś. Nie mogę za długo ich oglądać, bo jeszcze się skuszę na zakupy a obiecałam sobie solennie, że na czas remontu, żadnych dodatkowych prac w ogrodzie :!: Efekt tej obietnicy stoi w skrzynce i w wiaderku: 2 róże i 9 krzaków. Słaba ta moja silna wola :;230

Za rok zgłoszę się po iryski, jak już się namnożą :D
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Ojojojoj, co się tu wyrabia ;:oj Tyle nowych irysków przybyło? Jak to, w grudniu je sadziłaś??? ;:oj
Czymam kciuki, żeby wspaniale rosły i kwitły ;:215 Strut jest przepięknie cieniowany, tak jak uwielbiam ;:167 Pozostałe też grzechu warte ;:224 Przebieram nóżkami, żeby już zobaczyć, co też zakwitnie u Ciebie ;:65
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatka, twoja niezmienna miłość do irysów jest naprawdę godna podziwu. Tym bardziej, że zamówienie sprowadzasz aż zza granicy :shock: ;:oj Cudeńka. Aż wstyd się przyznać, że ja też kupiłam w tym roku dwie sztuki... w markecie ;:131 :roll: Gdzie mi tam jednak do twojej kolekcji, a te marketówki będą cieszyły oko.. szczególnie jak się rozrosną i zaczną kwitnąć ;:108
Awatar użytkownika
Minnie
200p
200p
Posty: 273
Od: 11 kwie 2016, o 15:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko, ja również czekam w napięciu, kiedy Twoje cuda zakwitną. Piękne odmiany. Najbardziej w moim stylu to Megabuck, ale piękne są wszystkie. Ten różowy taki niespotykany. Mam nadzieję, że nie każesz nam długo czekać :D
Pozdrawiam serdecznie, Ania
Bylinowo-różany ogród u Minnie
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8473
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Piękne nabytki. Widać, że kochasz irysy.
Ja mam parę kolorków i to musi wystarczyć bo przecież nie można mieć wszystkiego. ;:306
Beatko widzę ostro walczysz, że nawet nie masz czasu się odezwać. ;:168
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Jakoś mi ostatnio łatwiej pisać w zaprzyjaźnionych wątkach niż we własnym :oops: Zrobiona jestem strasznie i na dodatek problemy z kręgosłupem sprawiają,że z niczym się nie wyrabiam :roll:
Jolu cieszę się że do mnie zaglądasz ;:196 U mnie niskie irysy nigdy jeszcze nie zakwitły powtórnie,ale teraz niewątpliwie jest ich czas :)
Little Sweden

Obrazek

Przemku kupowałam wysokie i jeszcze trochę trzeba zaczekać na ich kwitnienie,teraz królują niziołki :D

Obrazek

Kasiu ponieważ nie wyrobiłam się z przygotowaniem nowej rabaty to urywki od ciebie mam posadzone w tymczasowym przedszkolu i wszystkie pięknie kwitną

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Marzenko ja mam w sumie razem wysokich i niskich ponad dwieście odmian i ciągle niedosyt ;:oj

Obrazek
Little Saphire
Witaj Eluniu ;:196 dziękuję za tyle miłych słów :D bardzo podoba mi się zarówno klimat twojego wątku jak i ogród.Nie obiecuję, że będę regularnie pisać, ale na pewno masz we mnie wiernego czytelnika :D

Obrazek
Prospectus I Chanted
Ewuniu,a ja jak nigdy nic jeszcze w tym roku nie kupiłam,za każdym razem jak mnie coś kusi, przypominam sobie,że miejsce nie gotowe i tyle jeszcze pracy przede mną.

Obrazek
Elwi to sierpniowe zakupy :D Irysy najpóźniej sądziłam we wrześniu później to już trochę ryzykowne, czemu zdążą się zadomowił w nowym miejscu przed różami,choć ostatnio to zima zaczyna się od stycznia.Nie wiem ile z tych nowości mi zakwitnie, bo kłącza malutkie, ale za to wszystkie przezimowały więc teraz tylko trzymać kciuki za zgodność odmianową


Obrazek
Sabinko jak cię znam to tak skomponujesz te marketówki że jeszcze ci będę zazdrościć :D Ja z kolei podziwiam cię za to, że przy małej terrorystce znajdujesz czas na ogród, na bloga i na forum ;:180


Obrazek
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Aniu już jestem :D i irysy już kwitną :D to częściej będę się chwalić :;230 Ciekawy ten irysek o, którym piszesz,chociaż jak dla mnie za mało falbaniast :D Ostatnio większą uwagę zwracam na budowę kwiatu, a dopiero później na kolorystykę i ciągle niedosyt mogę się zdecydować-subtelne pastele, czy drapieżne kontrasty

Obrazek
Elżbietko z częścią ozdobną już się ogarnęłam, ale robota na warzywniaku stoi, bo u mnie taka susza, że jeszcze w tym piaseczku wszystkiego nie posiałam :roll:


Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”