Skromne roślinki deissy

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Saraaa

Post »

W mojej jednej jedynej ceramicznej doniczce dziurki.. wywiercałam wiertarką :P Nie wiem czy dobrze, ale doniczka przetrwała :lol:
Awatar użytkownika
rastharsis
200p
200p
Posty: 323
Od: 20 sie 2008, o 22:56
Lokalizacja: śląskie - Bieruń Nowy

Post »

deissy pisze:rastharsis normalnie jestem w szoku :shock: .Masz magiczna moc,niema co po prostu śliczna panienka z niej rośnie.Jestem Ci straszniście wdzięczna :oops: :lol: :lol:
Cała przyjemność po mojej stronie! :D Szkoda tylko, że nie możesz tego zobaczyć z bliska...
Różyczka postanowiła sprawić Ci kolejną niespodziankę i wydała 4 listeczek:
Obrazek
Obrazek
Saraaa pisze:W mojej jednej jedynej ceramicznej doniczce dziurki.. wywiercałam wiertarką :P Nie wiem czy dobrze, ale doniczka przetrwała :lol:
A wywierciłabyś otworki też w moich, bo narzeczony daleko, a tata już ucieka, gdy widzi, że idę w jego stronę z kolejną doniczką - ciekawe czemu... :lol:
Jestem pełna podziwu dla Twej samodzielności. ;:138
Sabina
Pozdrawiam i zapraszam Zielone rastharsis
Rośliny to dla mnie zielona magia. ;)
Saraaa

Post »

Różyczka rośnie w oczach. Fajna sprawa oglądać taki rozwój rośliny :D

Rastharsis Chętnie wywierciłabym otwory i w Twoich donicach :P Majsterkowanie sprawia mi ogromną przyjemnosć... naprawdę! :wink: Nie zawsze wychodzi, ale o tym nie będe wspominać :P ciiiiiiii :lol:
Swoją drogą, z wypalaniem dziurek w plastikowych doniczkach, też zawsze kieruje sie do kogoś innego, bo nie lubie tego specyficznego zapaszku..... :)

POZDROWIENIA :wink:
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Saro podziwiam Cię ja w plastikowych uwielbiam robić dziurki.Ale do wiertarki ojj nie zbliżę się, boje się strasznie takich urządzeń.Dobrze że mój M lubi takie zabawy już wiem co w sobotę będzie robił bo mam z 6 doniczek do przewiercenia.
rastharsis Strasznie żałuje ze z moich nasionek nic nie wyrosło,bo super jest patrzeć jak roślinka rośnie.A jeszcze różyczka idzie jak burza,oj dobrze jej u Ciebie to widać.Jest piękna po prostu,ciesze się jak dzieciak jak oglądam jej fotki-bardzo Ci za nie dziękuje :P

A w ogóle wiecie chyba mój jeden storczyk z wyprzedaży którego zakupiłam ostatnio po przekwitnięciu,zaczyna coś wypuszczać.Jestem trochę w szoku bo tyle co w sklepie przekwitł i pani powiedziała ,ze trochę potrwa zanim zacznie znowu puszczać.Jak mi się uda zrobić dobre zdjęcie,na pewno zaraz wstawię :lol:
Saraaa

Post »

hehe :P Pochwały dla ciebie za wytrwałość przy plastiku. Dla mnie to coś strasznego :wink:

A co do storczyka, to widać u kogo mu dobrze :D Gratulacje! Oby tak dalej :lol:
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

A wiec nie wytrzymałam i cyknęłam fotki mojemu storczykowi.Proszę nie patrzeć na datę zdjęcia tyle co zrobione a data wczorajsza heh.Zawsze tak się dzieje jak akumulatorki się wylądują a czemu to nie wiem.I jak myślicie cóż to wyrasta?

Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9776
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Post »

Delikatnie wiertarką
Saraaa

Post »

No prosze.. jaki maluszek :D
Awatar użytkownika
rastharsis
200p
200p
Posty: 323
Od: 20 sie 2008, o 22:56
Lokalizacja: śląskie - Bieruń Nowy

Post »

deissy pisze:Ale do wiertarki ojj nie zbliżę się, boje się strasznie takich urządzeń.
Mam to samo - jesteśmy typowe baby, wiesz deissy? :lol:
deissy pisze:rastharsis Strasznie żałuje ze z moich nasionek nic nie wyrosło,bo super jest patrzeć jak roślinka rośnie.A jeszcze różyczka idzie jak burza,oj dobrze jej u Ciebie to widać.Jest piękna po prostu,ciesze się jak dzieciak jak oglądam jej fotki-bardzo Ci za nie dziękuje :P
Nie ma sprawy! :) Dla mnie to też frajda sprawić komuś niespodziankę i jeszcze udowodnić przy tym sobie, że wcale nie jest się egoistyczną jedynaczką... :mrgreen:

deissy, nie będzie mnie przez tydzień w domku, ale mama dostała dokładne "dyspozycje" co do różyczki, poza tym, będę do niej dzwonić i przypominać o tym, co robić z nią trzeba, a czego nie wolno, więc nic się nie martw! :wink:
Ostatnie przed wyjazdem zdjęcia dla Ciebie:

Obrazek
Obrazek
deissy pisze:A w ogóle wiecie chyba mój jeden storczyk z wyprzedaży którego zakupiłam ostatnio po przekwitnięciu,zaczyna coś wypuszczać.
Według mnie to pąk jak się patrzy! :D Ale o storczykach wiem "mniej niż zero", więc lepiej udaj się z tym pytaniem do działu dla orchidomaniaków. :)
Sabina
Pozdrawiam i zapraszam Zielone rastharsis
Rośliny to dla mnie zielona magia. ;)
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

rastharsis co o różyczkę jestem spokojna i wiem że nic jej się nie stanie pod Twoja nieobecność, nigdy bym nie pomyślała ze jesteś egoistyczną jedynaczka :shock: ;:79 moja różyczka to pannica jak się patrzy.
Miłego wyjazdu i odpoczynku.
Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
renata75
1000p
1000p
Posty: 1604
Od: 5 kwie 2008, o 16:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gliwice

Post »

Deissy, twój storczyk przedłuża ped kwiatowy, to oznacza że niebawem będziesz mogła go podziwiać, podlewaj go raz na 7-10 dni jak będą korzenie srebne, podlewamy przez moczenie doniczki w przegotowanej wodzie ok.30 min. Jak zakwitnie wstaw fotki.

Pozdrawiam :P
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Renatko oczywiście że pierwsze co zrobię wstawię fotki,ach nie mogę się doczekać.Robię tak jak mówisz ,przegotowana woda ,moczenie,i dopiero jak są suche korzonki.Utwierdziłaś mnie ze dobrze postępuje z moimi storczykami.
Saraaa

Post »

Nie połapałabym się o co z tymi storczykami chodzi.... Ale za jakiś czas kwitnącego może będe podziwiać u Ciebie :D
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”