Ogród zielonej

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Ogród zielonej

Post »

Ale pięknie ci zakwitły tulipany w donicy. Cudne. ;:167
Moje jeszcze w pąkach, ale na dość słonecznej rabacie i tylko patrzeć jak wystrzelą.Deszczyk by się przydał, kupiłam nawóz , muszę rozsypać i mogłoby trochę popadać.... ;:108
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4986
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród zielonej

Post »

Uwielbiam sasanki ;:167 Są piękne w każdej fazie. U mnie dopiero biała zaczyna kwitnąć. Niby u ciebie powinno być zimniej, a tymczasem wiosna przyszła zdecydowanie szybciej do ciebie ;:173
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Ogród zielonej

Post »

Soniu, naprawdę po roku już nie skiełkują? :shock: To faktycznie bardzo szybko ;:131 Posiałam je już, a właściwie Natalka posiała, ale prócz tych od Ciebie chyb a były też z AWN, bo woreczki były dwa. Tak czy siak, wszystkie te sasanki kwitły rok temu, no ale może cokolwiek urośnie..
Tulipany ze schodów- to exotic emperor? Ależ one piękne! ja czekam, dopiero pączki pokazały :)
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród zielonej

Post »

Witaj Soniu powiadasz ,że na emeryturze brakuje czasu a tak mi się już marzy. Teraz mamy dużo pracy w ogrodzie. Pracuje a końca nie widać. Dziś odpoczywam, bo się ruszać nie mogę. Wczoraj się przerobiłam. Zaczęło się hartowanie siewek. A sasanek mi dużo wyleciało po tej zimie i to starych kęp. A jak u Ciebie ?Miłego dnia. :wit
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8473
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogród zielonej

Post »

Soniu ;:oj moje ulubione sasanki...ale jakie :!:
Całe łany, których ja się w życiu nie doczekam.
A roboty nie przerobimy jak to się mówi w jeden dzień więc musimy sobie dać na wstrzymanie...łatwo powiedzieć. ;:306
Cieszmy się zatem wiosennym słońcem, pierwszymi wiosennymi zapachami i ciepełkiem a będzie dobrze. ;:168
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11456
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogród zielonej

Post »

Soniu jak tam powiększyła się już Rodzina ? bo to w tej chwili dla Was najważniejsze! ;:4
A swoją drogą to piękny czas na narodziny! :)

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród zielonej

Post »

I ja uwielbiam sasanki. Miałam jedną kępkę, po kilku latach się rozrosła i teraz mam dwie, ale tylko dwie. Kiedyś dostałam czerwoną, ale nie chciała u mnie zagościć. Chyba nie odpowiada im ziemia u mnie! Czytałam, jaką robotę wykonałaś. Silna z Ciebie kobieta, nawet jeśli miałaś pomocników!. Kupa pracy za Tobą! My jeszcze daleko w polu i jak pomyślę, ile iglaków jest do usuniecia, to aż strach mnie bierze, że do lipca się nie uporamy. M. troszkę zaniemógł ;:131 i ciężkiej pracy nie ma komu wykonać. Już zastanawiałam się, czy nie zatrudnić kogoś do pomocy.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród zielonej

Post »

Witaj :wit . Skoro tak piszesz to ja swoich czosnków też jeszcze nie będę ruszała. Z resztą zobaczymy jak zakwitną tego roku. Widzę, że cebule znowu się podzieliły więc powinno być kilka kul więcej ;:224 . Sasanki masz przepiękne ;:oj . Moje a właściwie moja, bo jedna :;230 , słabo przyrasta i jak widać coś jej u mnie nie pasuje. No cóż, wszystkiego podobno mieć nie można :lol: . Mam pytanie czy Twoje turzyce Frosted Curles i Red Barony już ruszyły ?? U moich cisza i zastanawiam się czy mam się już martwić czy mają jeszcze czas ;:173 .Pozdrawiam i słoneczka życzę :wit .
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7108
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogród zielonej

Post »

No, kochana zbieram szczękę z podłogi ;:63 ;:63 ;:63 Za te tulipany należy Ci się ;:196 ;:196 ;:196
A za resztę pracy drugie tyle. ;:196
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród zielonej

Post »

Soniu zdjęcia cudowne. Nauczę się od Ciebie nie tylko jak dbać o roślinki ale i jak je fotografować . Te zbliżenia wspaniale oddają ich piękno. I prześwitujące przez ich płatki ( cebulica ) promienie słoneczne. Sasanki, szafirki, hiacynty, tulipany.. Niesamowite. ;:138 Soniu życzę Ci spokojnego weekendu. Takiego abyś mogła odpocząć i nabrać sił do dalszej pracy .
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ogród zielonej

Post »

Powiem Ci Soniu, że zawsze u Ciebie wiosna jest szybsza, to jednak idziemy łeb w łeb :D
Sasanki szybko przekwitają, nie mówiąc o irysach. Te to ledwo zakwitły a kwiaty na drugi dzień miały padnięte. Jednak nacieszyły moje oczy . Jakoś nie mam do traw szczęścia. Przeżyły tylko ostnice wysiane z nasion od Ciebie, wszystkie trawy ozdobne padły :roll:
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród zielonej

Post »

cyma2704 pisze:Kompletnie nie mam czasu, mama chora, synowa rodzi, M pracuje, a siostra chce wyjeżdżać i zostawić mi gryzącego pekińczyka. A miało być tak miło na emeryturze. :;230
Trzymam kciuki za synową.
Uśmiałam się Soniu jak doczytałam o pekińczyku. Znów? Ty to masz z nim przeboje. Może w końcu nauczy się ogłady u Ciebie? :wink:

Tulipanki na schodach oczywiście przepiękne. Biel to jednak biel. ;:167
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród zielonej

Post »

Wspaniała kompozycja schodowa!!!! ;:oj
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”