Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dlob
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 43
Od: 21 mar 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Widziałem dzisiaj świeżą jeszcze ofoliowaną dostawę róż w Obi.Z nowości dostrzegłem róże jadalne,róże Guillota- Amandine Chanel, Agnes Schillinger ,Institut Lumiere , Paul Bocuse i Minerva której też nie widziałem.Cen niestety jeszcze nie wystawili.
Pozdrawiam Daniel.
brydziasia
50p
50p
Posty: 76
Od: 6 gru 2015, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

W Biedronce róż zatrzęsienie, na pniu, w woreczkach, w kartonikach. W zeszłym roku nie było tylu odmian.

Możecie powiedzieć co wyrastało z pomarańczowej/łososiowej angielki z Auchan?
Awatar użytkownika
mandorla
200p
200p
Posty: 425
Od: 12 paź 2018, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Ooo, to ja po niedzieli pędzę do obi. W zeszłym roku mieli fajne odmiany, i co najważniejsze - zgodne.
Pozdrawiam słonecznie, Ika
Awatar użytkownika
Dlob
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 43
Od: 21 mar 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Brydziasia-mi wyrosła róża nn ,masz ją w tym wątku pierwsza z brzegu na stronie 6 . U dziewczyn na forum widziałem że wyrosły Grace , Teasing Georgia i Leander.
Pozdrawiam Daniel.
Danka11
200p
200p
Posty: 424
Od: 8 kwie 2014, o 15:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

W moim Obi róż jeszcze nie było, za to w Auchan jeszcze sporo, mogli by przecenić za nim całkiem wyschną.

W pudełku z różową angielską była róża z listkami w kolorze rudo-czerwonym, wielki krzak. Pierwszy raz taką widziałam, ma ktoś pomysł co to za odmiana może być? Kilka razy wkładałam i wyciągałam z koszyka, ale ostatecznie się nie zdecydowałam.

Do koszyka wpadły mi za to takie (kupiłam w ramach ratowania).

Obrazek


Brydziu, moją pomarańczową angielską z ub. roku zidentyfikowałam ostatecznie jako Lichfield Angel - (zdjęcie w połowie strony 4 tego wątku), bardzo ładna róża to była, jeżeli przetrwała zimę (sporo moich ubiegłorocznych kartoników przetrwało), znajdę dla niej miejsce w ogrodzie.
RIWIANA
200p
200p
Posty: 276
Od: 2 lip 2015, o 15:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

A ja sobie dziś ustrzeliłam w cerfurze dwie angielki i dwie silnie pachnące czy któraś z dziewczyn posiada może i wie jak się zgadzają odmianowo te róże z cerrfura.
Ewa
PUMA72
200p
200p
Posty: 383
Od: 2 maja 2011, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Dzisiaj w Biedronce kupiłam dwie róże: "Chopin" i "Dama De Cure" miałam obie już na działce ale były kupowane w szkółce więc teraz zobaczymy jakie będą te z marketu.
Awatar użytkownika
Dorja
500p
500p
Posty: 679
Od: 23 wrz 2014, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Okolice Ełku, Mazury,5b.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

U nas w Biedronkach jeszcze nie ma róż, ani w Castoramie, a to te mam w zasięgu. Małżonek bywa w Auchan w tygodniu, ale wysłać go po krzaki to tak jak ze ślepym o kolorach, nie ujmując nikomu.
Floresita ;:109 ale pięknosc ci się trafiła...Pewnie Virgo.
Floresita
200p
200p
Posty: 440
Od: 2 lis 2014, o 19:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Też wczoraj widziałam róże w Biedronce. Co rzucało się w oczy to te kartonikowe - były w bardzo ładnych, "romantycznych" pudełkach. W dodatku jak stałam do kasy to jak na pokuszenie na przedzie wystawiona była ... Dessa, z ładnymi, grubymi pędami. Trochę się boję, bo kiedyś Biedronka miała zgodne róże, a w zeszłym roku z 4 kupionych ( Dessa, Bell Ange, New Dawn, Kronenburg) zgodna była tylko ta ostatnia - pozostałe zakwitły całkiem inne.
Ewao4
500p
500p
Posty: 840
Od: 2 mar 2014, o 13:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Witam.Wczoraj w Auchan kupiłam trzy róże.Mają być pachnące.Niestety na opakowaniu nie ma nazw.Czy ma ktoś je w swoim ogrodzie??
Obrazek
Pozdrawiam Ewa
Danka11
200p
200p
Posty: 424
Od: 8 kwie 2014, o 15:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Mam prośbę - poprzeglądajcie drodzy forumowicze foldery ze zdjęciami róż z lat poprzednich.
Nasze tegoroczne nabytki zakwitną dopiero za 2-3 miesiące, fajnie byłoby pooglądać co wyrastało z kartoników poprzednio.
Oczywiście wiem, że kartoniki to loteria, ale czasem coś się powtarza.
Ja jestem szczególnie zainteresowana pachnącymi i wielkokwiatowymi z Auchan, po raz pierwszy w tym roku takie kupiłam.
RIWIANA
200p
200p
Posty: 276
Od: 2 lip 2015, o 15:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Floresita ty w zeszłym roku kupiłaś różę Ambasador w kartoniki z Auchan pamiętasz co z niej wyrosło :wit
Ewa
Floresita
200p
200p
Posty: 440
Od: 2 lis 2014, o 19:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp. cz.3

Post »

Mam 2 zdjęcia tej róży. Ambasador to nie jest na pewno. Zakwitła taka różowa, lekko cieniowana, sam kwiat jak na różę wielkokwiatową - niezbyt duży.
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Róże”