Kolekcja Agaty :-)))

Zablokowany
Awatar użytkownika
agata0806
1000p
1000p
Posty: 1343
Od: 11 lut 2009, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legionowo

Post »

Moni no to super jak szaleje..Cieszę się bardzo..Ciekawi mnie jego kolor jak zakwitnie bo ja niestety nie pamiętam ;:110
Oczywiście pochwalisz się jak zakwitnie ;:88
Awatar użytkownika
moni;)
1000p
1000p
Posty: 1421
Od: 21 sty 2009, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Niemcy

Post »

No ma sie rozumiec, ze pokaze :wink:
NL16
Pozdrawiam, Monia ;) --> Dzien bez kawy jest malo ciekawy...
Storczyki moni
Agnieszka Co.
100p
100p
Posty: 123
Od: 16 lut 2009, o 11:54
Lokalizacja: Żywiec

Post »

Agata ma szczęśliwą rękę nie tylko do uprawy swoich storczyków ale również jako "dawca" :D
Ja też dostałam ostatnio phalaenopsis od Agaty i chyba po 3 tygodniach wypuscił 2 pędy.
Awatar użytkownika
orange30
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1935
Od: 27 paź 2007, o 22:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zabrze

Post »

Ach, ja nie chcę się chwalić, ale do dawania kwiatów też mam szczęśliwą rękę ;:63 ;:23 gorzej z dostawaniem to mi się bardzo rzadko zdarza takie szczęście, ale cóż samo życie ;:113 ;:80
"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówki do życia" - Halina
Mój spis wątków
Moje robótki
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11980
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

ładne storczyki... chciałabym mieć taką kolekcję jak ty... tyle botanicznych...
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4604
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Post »

Witaj Agatko ;:1 , dawno do twojego wątku nie zaglądałem.. :oops: :lol: . Super nowe nabytki :lol: :D , no to ile jeszcze do 100 szt. ? :lol: :wink: Mini mar ładnie zakwitł , jekies pół godziny temu zobaczyęłm że mój chyba wypuszcza pęd :lol: :D .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
agata0806
1000p
1000p
Posty: 1343
Od: 11 lut 2009, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legionowo

Post »

Witaj Artur ;:6
Oj ciężko stwierdzić ile brakuje do setki hehe ale jeszcze trochę..W Orchidsklepiku pojawiło się dużo nowości i już mam na jednego chęć ale kosztuje 158 zł,wrr.. :lol:
No to super że i Twój MM ma pędzik,ja natomiast wczoraj zauważyłam że mój Phal.Bellina będzie kwitł..Cieszę się.. ;:1
Stoczykowa jestem zadowolona że mam taką okazałą kolekcję i ciągle mi mało i mało ;:112 ;:112 ;:112
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11980
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

agata0806 pisze:Witaj Artur ;:6
Oj ciężko stwierdzić ile brakuje do setki hehe ale jeszcze trochę..W Orchidsklepiku pojawiło się dużo nowości i już mam na jednego chęć ale kosztuje 158 zł,wrr.. :lol:
No to super że i Twój MM ma pędzik,ja natomiast wczoraj zauważyłam że mój Phal.Bellina będzie kwitł..Cieszę się.. ;:1
Stoczykowa jestem zadowolona że mam taką okazałą kolekcję i ciągle mi mało i mało ;:112 ;:112 ;:112
mój bellina nie puszcza pędzika... dlaczego nie puszcza? skakałabym z radości, gdybym ujrzała na nim pęd. jego kwiatki ucieszyłyby mnie nawet bardziej niż kwiaty Vand. mi też ciągle mało, ale mojej kolekcji nie można nazwać okazałą. mam zaledwie ok. 55 storczyków (w tym 45-46 Phal.) to nie jest dużo. i tylko 4 z moich Phal. to botaniczne. mam jeszcze ciekawe hybrydy jak Liodoro, Mini Mark i Philadelphia. Liodoro ma pęd. to będzie jego drugie kwitnienie u mnie.
a w OS dużo jest ciekawych storczyków, ale ich ceny... np. bellina zdrożała o ok. 50 zł. przesadzają z tymi cenami. za ceny niektórych z nich to sobie mogę kupić 2 kwitnące botaniczne. albo nawet 2 Vandy.
Awatar użytkownika
agata0806
1000p
1000p
Posty: 1343
Od: 11 lut 2009, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legionowo

Post »

Storczykowa ale z tego co pamiętam Twój Phal.Bellina nie tak dawno kwitł więc daj mu troszkę czasu.. ;:113
A ja swojego kupiłam z pędem kwiatowym 30-ego lipca 2008 roku ale niestety zmiana warunków doprowadziła że pęd zasechł i dopiero teraz wypuszcza pędzik po 10-ciu miesiącach oczekiwania..Jest jeszcze maleńki i mam nadzieję że go nie pomyliłam z korzonkiem hehe..
Phal.Faciata ma coraz większe pączuszki i nie jestem pewna ale wydaję mi się że i mój Phal.Amboinensis będzie kwitł.. ;:1
A OS ma naprawdę koszmarne ceny ale wybór mają niesamowity..
aha i muszę się pochwalić że Promenea którą dostałam od KOCHANEJ MONI wypuszcza nowy przyrost..
Muszę przyznać że mnie zaskoczyła ;:6
Awatar użytkownika
madzik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1346
Od: 27 gru 2007, o 09:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Post »

Agata - gratuluję tylu pędów :D
Mam nadzieję, że mój niedawno kupiony z pędami Phal. fasciata też zdecyduje się wkrótce uszczęśliwić mnie swoimi kwiatami...
Pozdrawiam
Magda
LINKI
Awatar użytkownika
agata0806
1000p
1000p
Posty: 1343
Od: 11 lut 2009, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legionowo

Post »

Madzik ja swój też kupiłam z pędami na lutowej wystawie i na kwiaty długo nie kazał mi czekać hehe no to i Ty się doczekasz ;:1
Pani przy stoisku wmawiała mi że Faciata musi mieć chłodniejsze noce ale u mnie i w dzień i w nocy temperatura taka sama i o dziwo postanowił zakwitnąć.. ;:32
Teraz jak już nie grzeją to faktycznie w nocy mamy chłodniej ale ja wszystkie falki mam ciepłolubne..
Jedynie Pulchra którą mam potrzebuje niższych temperatur do kwitnienia ale ona jest jeszcze młodziutka ;:31
Awatar użytkownika
AnnaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 2 lut 2008, o 14:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Post »

Agatko nowe nabytki superaśne. Ty to masz zacięcie, taka kolekcja i ciągle coś nowego. Powodzenia i czekam na ich kwitnienia. ;:1
Początek mojej przygody.
Początek ... cz.II, cz. III - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=36123" onclick="window.open(this.href);return false;
Fotogaleria Garnek - moje kwitnienia i miejsca gdzie bywam :)))
pepe
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 33
Od: 13 sie 2008, o 09:59

Post »

Agata - w kwestii formalnej: ćmowka, którą ciągle nazywasz faciata to tak naprawdę faSciata.
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”