Maluchy Izuchy

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

Post »

Izo piękna nowość.Z tymi zwierzątkami narobiłyśmy Tobie zamieszania ale każdy bierze pod swoją opiekę to co lubi.Na temat szczurków nie wypowiadam się bo jeszcze nie miałam
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
Awatar użytkownika
2iza
1000p
1000p
Posty: 2368
Od: 15 mar 2009, o 13:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mszanowo (warmińsko-mazurskie)

Post »

Ja miałam jak byłam bardzo mała ,ale miło to wspominam nasz był bardzo inteligentnym stworzonkiem i chodził gdzie chciał, jadł z nami i załatwiał się tylko w swojej klatce ,ale czy trafie znów na takiego mądrego to nie wiadomo.
Awatar użytkownika
fiolek13
500p
500p
Posty: 506
Od: 23 lis 2008, o 11:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Roślinka bardzo ładna. Ja miałam kiedyś szczurka, była to dziewczynka bardzo mądra czysciutka i nie sprawiała żadnego kłopotu. Co do królików to znam tylko z opowiadań znajomych. Jedni mieli królika niszczyciela - gryzł co mu wpadło w ząbki ;) Ostatnio koleżanka kupiła królika dla swojego maluszka i jak zaczęła opowiadać o tym króliczku to się zdziwiłam że królik może być tak grzeczny i dobrze wychowany. Obecnie mam psa malamuta. Podobno ta rasa jest bardzo spokojna i niestwarzająca żadnych problemów wychowawczych. Niestety mnie się "trafił" straszny łobuziak :lol: Tak więc wszystko zależy od charakteru zwierzaczka :wink:
Awatar użytkownika
Leśny Duch
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 10 lut 2009, o 12:40
Lokalizacja: Wejherowo/Gdynia

Post »

fiołku jednak malamut to spore obowiązki i trzeba być świadomym, że temu psu nie wystarczy spacer w stylu "szybki sik";) tylko trzeba mu zapewnić ruch:)Nie wiem, czy młoda mama ma na to czas i chęć:)
Szczurki bardzo lubię hihi;)

Taką cudną sansewierkę też kiedyś miałam, ale .. oddałam.. bo jakaś taka za mała mi się wydała.. :roll:
Pozdrawiam!:) Joasia
Na leśnym balkonie
Awatar użytkownika
LeNka
1000p
1000p
Posty: 4675
Od: 23 sie 2008, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

2iza pisze:A wiecie może jak zrobić z niej sadzonki liściowe??? To bym mogła póżniej Was obdarować :)
Ciachnąć i do ziemi :lol:
Awatar użytkownika
2iza
1000p
1000p
Posty: 2368
Od: 15 mar 2009, o 13:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mszanowo (warmińsko-mazurskie)

Post »

Aaaaa właśnie oderwałam jeden liść i trafiło tak ,że ma już korzonki hihi :lol:
Awatar użytkownika
LeNka
1000p
1000p
Posty: 4675
Od: 23 sie 2008, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

:wink: Czyli tak zwane ekspresowe ukorzenianie, teraz to chyba ja się będę do ciebie uśmiechać :P , bo jest piękna, a mam w domu ale pospolitą zieloną. Tylko moja puszcza odrosty boczne :P
Awatar użytkownika
Edyta 74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3724
Od: 6 sty 2009, o 16:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post »

Piękna sanseweria,czy takiej odmianie z długimi listkami też wystarczy ciachnąc liśc i do ziemi?
Awatar użytkownika
natija
500p
500p
Posty: 559
Od: 8 lut 2009, o 23:43
Lokalizacja: Niemcy

Post »

Piekna jest :)
Awatar użytkownika
LeNka
1000p
1000p
Posty: 4675
Od: 23 sie 2008, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Edyta 74 pisze:Piękna sanseweria,czy takiej odmianie z długimi listkami też wystarczy ciachnąc liśc i do ziemi?
Z tego co mi wiadomo, każdą tak się rozmnaża :wink: . Chyba że ktoś zna inny sposób :roll:
Awatar użytkownika
2iza
1000p
1000p
Posty: 2368
Od: 15 mar 2009, o 13:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mszanowo (warmińsko-mazurskie)

Post »

Moja babcia ma dwie ogromne donice pełne tego także LeNko jak u niej będę to może uda mi się Ci takiego większego osobnika upolować tylko jak to przesłać???Moja jest rozmiarów 30/30 cm.
Awatar użytkownika
zeberka4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6413
Od: 10 sty 2009, o 17:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Hej:) ja tez sie chyba usmiechne po sansewierię jest taka sliczna! Ja mam zwykła zieloniutka i taka długą,wysoką :D ale ta przyciaga moje oko!

Co do zwierzaczków posiadałam wiele zwierzat była myszka ( która wspaniale wspominam ),myszoskoczki ( bardzo kochane),chomiczki w tym także i maluszki a w chwili obecnej jest jeden maluszek biały Chomi, szczury i w chwili obecnej w domu sa 2 Szara i Zefirek ( Zef jest najbardziej oswojony, przychodzi na zawołanie, je z reki, kocha drapanie po brzuszku! Lize ręce jak sie go głaszcze, Nie gryzie nic, nigdzie poza klatka na czas wyjmowania nie siusia i nie kupka nigdzie :D, jest to moje najlepsze zwierze, ale musze przyznac ze na samym poczatku trzeba było poswiecac mu sporo czasu aby osiagnac taki efekt :) miała króliki ale tylko jednego Chrumcia wspominam dobrze, bo był kochany reszta albo gryzła, podgryzała i wogole....
miałam tez papugi nimfy,faliste, na chwile obecna w domu sa tylko 2 nimfy i stadko 40zeberek :) ( hodowla ), i oprocz nich miałam tez rybki akwariowe i najlepsze psiaki od dziecka rottweilery i sztafordka a teraz rottweiler Szaman i kundelek Lizak w domu i na dworze ( przybłeda) kundelek Azor, jak cos to zapraszam do mnie postaram sie wstawic nieco fotek moich głuptasów! :D
Jezeli ktos bedzie chetny.
Nom teraz koncze i jak wspominalam musze sie usmiechnac po ta sliczna roslinke!
Awatar użytkownika
2iza
1000p
1000p
Posty: 2368
Od: 15 mar 2009, o 13:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mszanowo (warmińsko-mazurskie)

Post »

Muszę z babcia pogadać ile może mi dać :) Ale myślę ,że się da :!:
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”