Na leśnym balkonie

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Ariadna
500p
500p
Posty: 807
Od: 17 lut 2009, o 21:50
Kontakt:

Post »

jardin pisze:
Leśny Duch pisze::) dzięki za miłe słowa pod adresem kotka i roślinek:) Asiu, jak będzie gigancik, to wtedy pomyślimy, jak go "odsadzonkować" ;) a do monsterki już są 3 chętne zapisane hihi:) pytanie, gdzie będzie u mnie rosła hmm.. taki gigant :shock: to był prezent mimo, że leczymy pieska - trochę radości..;) bo przy tych kilku tysiacach do wydania to tylko kropla..

Asiu, a to prezencik na 24 maja? Z balkonu zrobisz ogród zimowy i będzie miał gdzie rosnąć;). Mam nadzieję ,że z pieskiem będzie tak samo jak z ...... wiesz dobrze ;) , a radość Ci się należy. Bardzo się ciesze , że marzenia się spełniają...... no i muszą wszystkie!

Ariadna pisze:Wiem Moniko dlatego ja swoją pociełam abym mogła teraz kupic następną tym razem monstere dubię też jest droga po 150 zł dlatego pociełam swoją i sprzedałam już prawie wszystkie sadzonki została mi ostatnia.
dobrze ,że masz gdzie kupić , bo tu niestety o takich okazach można jedynie pomarzyć..............
musisz mieć pięknie w domku z takimi okazami :D
Mam taką możliwość ale czeka mnie długa droga i nie zawsze wracam z rarytasami i ceny też duże,za aspidistrą variegatą jechałam 4 razy aż udało się ale cena też była wysoka,widzę że dużo osób jest zainteresowanych tą monsterą więc jeśli ktoś chciałby to mam jedną ukorzenioną do sprzedania za 35zł lub wymienie na coś,Asiu mam nadzieje że urośnie Ci taka jak moja i będziesz się nią cieszyła . :D
kwiato_maniaczka
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 6 lip 2008, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Post »

ja to zrozumiałam tak jakby Ariadna chciała mnie swoim postem namówić na kupno szczepki od siebie.
W pełni zgadzam się z Moniką nie każdego stać niestety na taki wydatek.


Ps; Asiu a Jak Ci rośnie szeflerka ode mnie?
Pozdrawiam Asia
Moje doniczkowce
Ariadna
500p
500p
Posty: 807
Od: 17 lut 2009, o 21:50
Kontakt:

Post »

kwiato_maniaczka pisze:ja to zrozumiałam tak jakby Ariadna chciała mnie swoim postem namówić na kupno szczepki od siebie.
W pełni zgadzam się z Moniką nie każdego stać niestety na taki wydatek.


Ps; Asiu a Jak Ci rośnie szeflerka ode mnie?
Nie nie ja napisałam tylko że mam jeszcze jedną ale jak nie znajdzie się nikt chętny do soboty to trafi w dobre ręce.
Awatar użytkownika
karolaipiotr
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1695
Od: 5 lut 2009, o 20:29
Lokalizacja: Malbork

Post »

Kwitki piękne i kolorowe:-) A kociak uroczy, jego mina jest taka niewinna :D
Karolina
Moi zieloni przyjaciele-część 1
Awatar użytkownika
Leśny Duch
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 10 lut 2009, o 12:40
Lokalizacja: Wejherowo/Gdynia

Post »

:) cieszę się, że podobają się Wam roslinki:) na forum zaraziłam się "ciapatkami", a tymi konkretnymi gatunkami zainteresowała mnie Antooosia (skrzydełkiem) i katarzyneczka (monsterką). Ja także nie wiedziałam o istnieniu tych roślin. Z kolorowych podoba mi się też trzmielina, hojki liska, variegatka, trikolor, exotica;), różne wielobarwne gruboszki i pewnie wiele innych, których nazw nie znam:) Dzisiaj widziałam w kwiaciarni pięknego gruboszka miniaturę, gatunku nie pamiętam, ale był jakby trzykolorowy - zielony z odcieniem żółtego i czerwonym obramowaniem:):):) cudeńko taki mi się marzył, ale na razie koniec zakupów:)
widziałam też dzwonkowate (różowe) kalanchoe, cudne gloksynki, fiołeczki, nawet cissusa discolor! Po prostu uczta dla oczu:)

Asiu szefce uciełam czubek, żeby się rozkrzewiła. Musiałam też oberwać listki, bo coś tam się na nich zalęgło.. Szefka puszcza już nowe listki, więc wszystko z nią w porządku - tylko czekać, aż się pięknie rozgałęzi:)


A kociak faktycznie ma cudne oczka - takie duże, prawda?:) w ogóle to jest bardzo kochany - cały czas chce, by go głaskać, jak piszę na laptopie trzymając go na kolanach, to wskakuje na brzuch, układa się na mojej ręce i klawiaturze - po prostu wpycha się perfidnie i mruuuczy:):)
jest to prawdopodobnie brat mojego zmarłego niedawno kota, ale z innego miotu - jest bardzo do niego podobny, a oba z tego samego śmietnika;)

jakiś czas temu śmietnikowa kotka urodziła u sąsiadki w ogródku między jakimiś cegłami na skalniaku. Wczoraj wracam domu i co widzę? kotka z kociakami na murku smietnikowym, wokół pełno dzieciaków.. przynieśliśmy karton wyłożony sianem, postawiliśmy w środku śmietnika za kontenerami w kącie (innego miejsca nie ma..:( można by w lesie, ale tam dużo psów biega luzem), przenieśliśmy kociaki, a mama dostała miskę karmy. Problem tylko w tym, ze kotka zostawia kociaki, gdy się przestraszy - mam nadzieję, że nie padną łupem jakichś chorych ludzi, którzy będą chceli zrobić im krzywdę..
Dziwię się sąsiadce - gdyby poczekała 2 tygodnie, to kotki same by wywędrowały z ogródka. A zresztątakie cudne kulki to chyba tylko radość dla oka, prawda? A teraz zupełnie nie wiem, co z nimi będzie. Ja mam 4 zwierzaki i niestety M zaprotestował przeciwko wzięciu ich do odmu na te kilka tygodni (rozumiem go). Mamę kotkę usiłowałam bezskutecznie złapać w celu wysterylizowania, jak zaczęła się oswajać niestety nadszedł czas godów i efekt jest.. Są tą3 kociaki CUDNEJ urody - przepiękne! Może ktoś z Was szuka kotka? ;:91 Dowiozę w okolicy:) (jak trochę podrosną).
Pozdrawiam!:) Joasia
Na leśnym balkonie
Awatar użytkownika
Edyta 74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3724
Od: 6 sty 2009, o 16:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post »

Prześliczne roślinki dostałaś ,też choruję na taką monsterkę,bo skrzydłusia już mam.
Awatar użytkownika
natija
500p
500p
Posty: 559
Od: 8 lut 2009, o 23:43
Lokalizacja: Niemcy

Post »

Super,ze kotek sie znalazl,jest bardzo podobny do mojej kocicy:)
Skrzydlokwiat i monsterka cudo :)
Awatar użytkownika
elila
1000p
1000p
Posty: 1713
Od: 24 kwie 2009, o 20:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Całowanie (mazowieckie)
Kontakt:

Post »

Niesamowity skrzydłokwiat! Jeszcze takiego nie wiedziałam! :shock: Piękny!
Awatar użytkownika
2iza
1000p
1000p
Posty: 2368
Od: 15 mar 2009, o 13:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mszanowo (warmińsko-mazurskie)

Post »

Leśny duszku to widzę ,że mamy takie same upodobanie jeżeli chodzi o roślinki . Wszystko co cipate jest dla mnie nieprzeciętnej urody :)
kwiato_maniaczka
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 6 lip 2008, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Post »

Asiu a zrobisz zdjęcia szeflerki?
Co do koteczków chętnie bym wzieła ale chłopak sie nie zgodzi, poza tym moja sunia nie trawi kotków, a Jakie mają kolorki??
Pozdrawiam Asia
Moje doniczkowce
Awatar użytkownika
Leśny Duch
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 10 lut 2009, o 12:40
Lokalizacja: Wejherowo/Gdynia

Post »

;:1 fajnie, że się Wam podoba:)

A kociak taki zwykły podwórkowiec, a jaki uroczy..;)

Asiu jutro zrobię zdjęcia szefki:) A kotki wyglądają tak, jakby ktoś brązowego kota popryskał sprajem..;) są w baardzo grube, sprajowe pręgi.. Jeden jest przez to prawie czarny, a 2. pozostałym się nie przyglądałam:) Dziś ich nie było - mam nadzieję, że kotka je wyniosła, a nie ktoś zrobił im krzywdę..
Pozdrawiam!:) Joasia
Na leśnym balkonie
kwiato_maniaczka
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 6 lip 2008, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Post »

Też mam nadzieję że kotka je wyniosła, ale ludzie są różni:(
Pozdrawiam Asia
Moje doniczkowce
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4527
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Post »

Szkoda ,że mieszkam tak daleko , bo zabrałabym wszystkie koteczki :cry: .
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”