Nagłośnienie ogrodu

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
Awatar użytkownika
mora1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 579
Od: 31 mar 2006, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post »

"Sąsiad " który mieszka jakieś 3 km od nas ma "super sprzęt" nagłośnieniowy, a jak sąsiedzi go kochają :) i w straży miejskiej ma " przyjaciół" . Koło nas mieszkają chłopaki co na weselach grają takie disco w polu, próby robią w garażu jak przychodzą do nas znajomi to ze śmiechu płaczą, chłopcy są na tyle mili ,że specjalnie dla mnie w lecie grają" Monika dziewczyna ratownika" . Imprezy w ogrodzie urządzam a i owszem, czasem dość głośne, ale bez przesady sprzęt profesjonalny nie jest mi potrzebny, zazwyczaj jest on dużej mocy i basy czuję w brzuchu :) Dobre rozstawienie głośników pod dachem i jest ok. , chyba ,że Twój ogród ma dwa hektary i gości z 500 no to fakt, trzeba mocy :)
Pozdrawiam Monika
moja skarpa
alke
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 27 maja 2007, o 17:39

Post »

Ja w zeszłym roku kupiłem sobie zestaw głośników tej firmy i muszę przyznać, że mile mnie zaskoczyły. Dźwięk jest bardzo czysty a bas głęboki i dobrze rozchodzi się po ogrodzie.
Kupiłem zestaw mocniejszy to jest 2xGS3 plus 2xTFS4. Głośniki gs3 schowałem w krzewach a tfs4 poustawiałem przy skalniaku także znajomi jak do mnie przychodzą zawsze są ciekawi skąd dobiega dźwięk. Głośniki przetrwały zimę co prawda w tym roku była słaba ale wciąż grają tak samo dobrze.
Jeśli chodzi o kradzieże to nie mam z tym problemów mam dom ubezpieczony w solid security a poza tym złodziej musiałby być bardzo dobrze obeznany z tematem żeby znaleźć głośniki na ogrodzie
marcin_mrag
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 24 kwie 2007, o 17:43

Post »

alke!!

wielkie dziękuję za informacje juz kontaktowalem sie z firma maja przyjechac do mnie w weekend by zaproponowac odpowiednie glosniki.

Masz moze jakies zdjecia swojego ogrodu z tymi glosnikami??
jestem ciekaw jak wkomponowywuja sie w otocznie bo na stronie http://grajacyogrod.pl nieste nie ma zadnej galerii z glosnikami wkomponowanymi w ogrod.
alke
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 27 maja 2007, o 17:39

Post »

marcin_mrag pisze:alke!!

wielkie dziękuję za informacje juz kontaktowalem sie z firma maja przyjechac do mnie w weekend by zaproponowac odpowiednie glosniki.

Masz moze jakies zdjecia swojego ogrodu z tymi glosnikami??
jestem ciekaw jak wkomponowywuja sie w otocznie bo na stronie http://grajacyogrod.pl nieste nie ma zadnej galerii z glosnikami wkomponowanymi w ogrod.

Postaram sie zrobic kilka zdjec jak sie pogoda poprawi.
alke
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 27 maja 2007, o 17:39

Post »

Nie wiem czy to widziałes??
W mejlu od producenta dostałem taki obrazek jego chyba nie ma na stronie i mozna cos nieco obejrzec na nim

Obrazek
marcin_mrag
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 24 kwie 2007, o 17:43

Post »

dostalem troche zdjec od producent, zlozylem zamowienie i po Bozym Ciele mam miec zamontowane glosniczki takze na pewno sie pochwale.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Post »

Marcin masz piękny ogród w pięknym otoczeniu. Mam też nadzieję że nie masz sąsiadów za płotem. Jeśli jestem w błędzie to współczuję biedakom - nie wypoczną sobie.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”