Moja pustynia- a jednak cały mój świat

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
MalgorzataBa
50p
50p
Posty: 57
Od: 27 lut 2008, o 12:44
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Post »

Może i racja ale do tych Waszych cudownych ogrodów to mi strasznie daleko:( A wszystko wina ziemi, na piachu to tylko perz doskonale rośnie :P
x_P-42
---
Posty: 3612
Od: 27 maja 2009, o 01:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Nooo, Małgosiu...śliczny teren, staw palce lizać ! A że pustynia ? Poczekaj, aż drzewa urosną, to i hostowisko można zrobić. My też mamy " wiejską chałupę" i to w mazowieckiem ( ok. Opoczna ) i dobrze wiem , jaka tam ziemia...Ale ja wcale lepszej nie mam .Małgosiu, aż się prosi , aby założyć tam piękne alpinarium ( specjalnie nie piszę " skalniak").
Nie widziałam zbliżeń roslin i nie wiem , co tam masz z roślinek skalnych, więc śmiało pisz, co chcesz :) Pozdrawiam i ...walcz ! Walcz ! Walcz! Pozdrawiam całą rodzinkę a szczególnie męża rybaka - mój też lubi ten ...hihihihi...sport:)

P.S. Małgosiu, mam prośbę : zamieść w swojej stopce link do Twojego ogrodu, będzie łatwiej znaleźć :shock:
MalgorzataBa
50p
50p
Posty: 57
Od: 27 lut 2008, o 12:44
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Re

Post »

Nie wiem jak, coś mi nie wychodzi :(
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4296
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Małgoś możesz tu popróbować z fotkami http://forumogrodnicze.info/viewforum.php?f=26
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Kiedy taaaka ryba urosła ,przecież staw młodziutki.Ja też nie jadam ryb i boleję nad tym.Przecież są zdrowe.Jeszcze morskie toleruję.Ogród zmienia się ,jest coraz piękniejszy.Piesior piękny,pokaż go bliżej.Pozdrawiam.
MalgorzataBa
50p
50p
Posty: 57
Od: 27 lut 2008, o 12:44
Lokalizacja: Mazowieckie
Kontakt:

Post »

A powiedz mi Aniu czemu nie jadasz?? też nie przyswajasz białka tych ryb, bo mi po morskich nic nie jest a po słodkowodnych wymiotuję dalej niż widzę :( Mąż mówi że opowiadam głupoty bo ryby zdrowe.
A piesio to jest straszny łobuz, pokornieje tylko jak idzie burza cwaniak jeden :P
Zielarz
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 20 cze 2009, o 15:40
Lokalizacja: Szczebrzeszyn
Kontakt:

A jak wygląda dzisiaj Pani ogród?

Post »

Dzień Dobry

Przestrzenny i miły jest Pani ogród.
Prosimy o nowe zdjęcia!
pozdrawiam
Leszek - Zielarz
Awatar użytkownika
ihasia
500p
500p
Posty: 600
Od: 19 maja 2008, o 10:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bawaria

Post »

Prawdziwa oaza spokoju pani Gosiu! A co do ziemi, moi tesciowie mieszkaja w lesie, wszedzie jest piach. Dzięki uporowi tescia, ziemia jest coraz to lepsza, duzo kompostu i dowozona ziemia. Mieszac mieszac i jeszcze raz mieszac. bedzie dobrze. Nawet na piachu moga rosnac cuda. Zycze powodzenia;-) a rybka- przepiekna:-)Gratulacje dla wytwornego wedkarza!
x_P-42
---
Posty: 3612
Od: 27 maja 2009, o 01:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Noo, Małgosiu ? Żadnych zdjęć? Żadnych relacji?
Pozdrawiam ... :)
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4296
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Małgosiu :!:

Jesteś, czy masz wakacje?
Roślinki Cię wołają :)
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”