Zapraszam Jadzia1 - cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

Witam serdecznie :lol:
Wczoraj taka burz przeszła ,że byliśmy odcięci od prądu :? lało i lało końca nie było widać , ale w końcu pod wieczór przestało i mogliśmy skończyć rabatę z różami :lol:
Dziękuję bardzo serdecznie Wszystkim za odwiedziny :lol:
*Aniu witaj w moim ogrodzie , dziękuję za rady na pewno jak się teraz pokarzą to obejrzę maluchy. Wczoraj wieczorem była na jedzonku ich mama :lol:
*Jadzieńko dziękuję Co kochana za odwiedziny , róże prawie wszystkie wsadzone , zostały jeszcze 2 pnące , do posadzenia , ale najpierw trza im przygotować miejsce :)
*Liseczko ja myślę że one budę uważają za domek :lol:
*Alu kochanie to musisz przyjechać do mnie na kawę i zobaczysz , ( jak zechcą wyjść ) :lol:
*Krzysiu ja też bardzo lubię jeże , one są bardzo pożyteczne w ogrodzie :lol: Krzysiu to piękna mała dziewczynka to Zuzia córcia Bożenki u której byłam w odwiedzinach :lol: ale jej babcią z wielką przyjemnością mogę zostać :lol:
*Haniu nornic trochę jest w innej części ogrodu , właśnie tam gdzie mam posadzone lilie :?
* Iduś oj Ty mnie nie znasz :lol: Ja wcale taka nie jestem jak napisałaś , spytaj Eli jak nie wierzysz ona dopiero prawdę Ci powie :lol:
*Tujko trochę tych zwierzątek jest masz rację :lol: kochanie Bożenka bardzo rzadko rzadko pokazuje nam swój ogród , może teraz po Waszych pochwałach zacznie więcej wklejać zdjęć . Bo jest naprawdę co podziwiać u niej :roll:
*Olu ja jestem także pod wrażeniem jej ogrodu i wiedzy jaką posiada , zna nazwy wszystkich swoich kwiatów , ja niestety nie mogę się pochwalić taką fachowością :oops: Rodzinka oczywiście bardzo miła i serdeczna .Myślę ,że jeszcze nie raz się spotkamy :lol:
*Dorotko kochana dziękuję Ci bardzo za tak miłe słowa . Co do róż to mam nadzieję,że sobie poradzę , bo jak teraz spojrzę na to wszystko to powiem szczerze ,że trochę się obawiam . Ale myślę ,że z Takimi FACHOWCAMI jak Wy dam radę .
*Grażynko witaj , Gutek to lubi wszystkie zwierzątka i jak na razie nie robi żadnemu krzywdy , to jest takie 55 kg kochanego psa .
*Krysiu kochanie dziękuję Ci bardzo za odwiedziny i dobre rady , róże już posadziłam a pod nimi pierwszą żurawkę , dzięki Twojej pomocy i podpowiedzi , moim zdaniem wygląda to bardzo ładnie .
Krysiu dzień u Bożenki minął bardzo szybko i aż żal było się rozstawać . Zuzia to piękna i radosna dziewczynka , myślę ,że na każdego człowieka zareagowała by tak samo , ale dziękuje Ci bardzo za miłe słowa jesteś kochana . Cieszę się ,że piszecie o ogrodzie Bożenki ,że się Wam podoba .

Teraz pokarzę parę host .Tak było posadziłam je wiosną .

Obrazek

Tak jest .

Obrazek

Tak było wiosną .

Obrazek

Tak było kilka dni temu , one rosną jak oszalałe

Obrazek

Tutaj właśnie mają swój domek jeżyki

Obrazek

I na koniec parę róż

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zaczęły kwitnąć Hebe . To dzięki WAM nie zmarzły zima a teraz ładnie kwitną . Dziękuję bardzo za wszystkie porady.

Obrazek

MIŁEGO DNIA
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ja to zawsze coś pokręcę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Jadziu, na czym Ty pędzisz te Twoje hosty :shock:
A ten dom w gąszczu pnączy wygląda zjawiskowo :D
Gdzieś czytałam, że pytałaś o zabezpieczenie rózy na pniu na zimę.
Ja owijam agrowłókniną górę, razem z miejscem szczepienia(najbardziej wrażliwe) w "cukierek". Pień, jeśli jest cieńszy niz kciuk, to owijam rurką piankową - taką jak do izolacji rur wodnych. Jeśli pień jest grubszy, po 2-3 latach nie owijam już niczym, tylko samą górę.
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Post »

Jadziu piękny ogród :!: :!: :!: Ja często kupowałam już kwitnące hebe , ale potem u siebie
nigdy nie doczekałam się ponowienia kwitnienia. Gratuluję :!: :!: :!:
Może kiedyś zrobimy u Bożenki i nasze zapoznanie się :?: :?:
Awatar użytkownika
hanka55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10358
Od: 19 sty 2008, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: z zimnych gór Małopolski
Kontakt:

Post »

Obrazek

Kto tu mieszka? Domek z bajki?
Może Jekyll'owe dzieło?
Ale będzie niespodzinka !
Jadzieńkowe ARCYDZIEŁO !

Ogród w angielskim stylu
Awatar użytkownika
AnniaJ
500p
500p
Posty: 891
Od: 7 mar 2009, o 19:25
Lokalizacja: Rokietnica koło Poznania
Kontakt:

Post »

hanka55 pisze: Kto tu mieszka? Domek z bajki?
Dokładnie tak pomyślałam po zobaczeniu tego zdjęcia :D
A Jaś i Małgosia gdzie????
Awatar użytkownika
ewab123
500p
500p
Posty: 947
Od: 19 sie 2007, o 17:35
Lokalizacja: Warmia

Post »

Jadziu, stworzyłaś piękne miejsce na ziemi. Powinnaś się często przeprowadzać, jaki świat byłby piękny.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Jadziuniu Twoja kruszynka rośnie jak na drożdżach :D piękna dziewczyneczka :D Buziaczki dla słoneczka:D
Bajkowy domek cudo, już się nim zachwycałam wcześniej, ale muszę to powtórzyc, nie da się inaczej :D hosty porosły niesamowicie :D i różyczki cudowne, ja na Westerlanda choruję, w tym roku wiosną już nie zdążyłam kupic, ale jesienią, na pewno to nadrobię, nawet w swoim ścisku miejsca dla nich trzymam 8)
ida74
---
Posty: 4355
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Jadziu to co zobaczyłam na zdjęciu powaliło mnie na kolana :shock: :shock: :shock: Przepięknie :!: :!: :!:
Zmień zawód.... :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Daisy
1000p
1000p
Posty: 1757
Od: 11 lut 2008, o 22:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Jadziu ślicznie! Słowami nie da się opisać! Jeżykowa rodzinka fantastyczna! Fajnie, że Gucio je polubił :) On to taki pozytywny "facet" jest :D
Pozdrawiam serdecznie :) Ewa
Ogródek Daisy, cz.1, cz.2, cz.3,
aktualny
Awatar użytkownika
Hanka 1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3058
Od: 30 kwie 2008, o 20:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Kielc

Post »

Witaj Jadziu
Bardzo pięknie mieszkasz.Otoczenie domu cudowne.Lubię takie klimaty i takie ujęcia ogrodu.Same kwiaty też są piękne ale z takich panoramicznych ujęć można bardziej sobie wyobrazić atmosferę ogrodu a i podpatrzeć i później zmieniać u siebie.Pokazuj Jadziu więcej zakątków Twojego królestwa.
kochajmy ludzi, tak szybko odchodzą...
oaza spokoju Hanki
ciasta domowe Hanki
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

AnniaJ pisze:
hanka55 pisze: Kto tu mieszka? Domek z bajki?
Dokładnie tak pomyślałam po zobaczeniu tego zdjęcia :D
A Jaś i Małgosia gdzie????
To jest współczesna bajka :D i mieszka tam Jadzia i Zbysio :D :D
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32007
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Witaj Jadziu piękne to zdjęcie przed domem z hostami można godzinami patrzeć ,masz na prawdę piękny ogród i jakie w nim kwiaty .
Genia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”