Jakich roślin nie lubicie/jakie lubicie?

Nie wiesz gdzie rozpocząć przygodę z Naszym Forum ? Zacznij właśnie od tej sekcji !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

A ja nie lubię powojników, nigdy ich nie miałam i mieć nie będę. Nie lubię i już. Moja matka natomiast dostaje wiosną białej gorączki, kiedy zaczynaja kwitnąć jej ulubione "żółte kwiatki", czyli mniszki.
Awatar użytkownika
ariel
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1479
Od: 24 paź 2006, o 22:46
Lokalizacja: Zaleszany PDK
Kontakt:

Post »

Ostatnio zdałem sobie sprawę, że nie lubię kwitnących pachnących. Mdli mnie od nich :? O krzewy mi chodzi.
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1529
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

W tej chwili już przestaję lubić wszystkie rośliny jednoroczne (z wyjątkiem słoneczników).
W tym roku wpakowałam się w sianie, rozsadzanie, brak miejsca w domu i potykanie się o doniczki (w sumie u mnie cały rok w domu można potknąć się o doniczki - ale to już inna sprawa).
Obraziłam się na wszystkie jednoroczne wysiewane w domu! Pewnie za rok mi przejdzie ale wspomnienia mam traumatyczne :evil:

Moja Babciuszka - Zośka ;-) Miała wczoraj imieniny i dostała jakieś tam kwiecie w tym miniaturkowe różyczki (takie doniczkowe) i te różyczki lądują na mojej czarnej liście roślinek niekochanych ;-) Powód - nie mam pojęcia, coś mnie w nich odpycha (ale inne róże lubię).

Jestem na wojennej scieżce z drzewami owocowymi ;:163
U nas nie były nigdy "prowadzone" i w związku z tym mamy drzewa wielkości domu!! W dodatku te drzewa są dość leciwe i z owocowaniem jest problem... a jednak Babciuszka za nic nie chce dać ich wyciąć czy zastąpić innymi.
No... na dwie stare owocówki mogę się zgodzić (bo muszę gdzieś hamak rozwiesić ;-))
OLAmari
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 349
Od: 27 sie 2006, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Nie lubię kwitnącego głogu, zapach ma odpychający i pelargonii, też za względu na zapach.
Nie podobają mi się też białe i różowe niezapominajki. Mają być błękitne. W tym roku zakwitły mi takie, chyba je wyrwę. :twisted:
Awatar użytkownika
sonia
1000p
1000p
Posty: 1086
Od: 21 maja 2007, o 00:50
Lokalizacja: pomorskie

Post »

witam Obrazek
piszę swój pierwszy post, chociaż forum jest mi doskonale znane i bardzo lubiane Obrazek
bardzo nie lubię domowych paprotek, które często są jakieś wychudzone i mizerne , no i innych mizernych roślin, które są źle pielęgnowane Obrazek
a tak poza tym to wszystkie roślinki są piękne i nawet zachwycam się niektórymi chwastami Obrazek
Awatar użytkownika
tetawu
100p
100p
Posty: 182
Od: 27 mar 2007, o 10:24
Lokalizacja: Mazury

Post »

Nie podobają mi się i nie lubię pelargonii i aksamitek ze względu na ich zapach. Nie podoba mi się też łubin.
Być kobietą, być kobietą....
pergola

Post »

Nie rozumiem jak można nie lubić pelargonii, aksamitek.
Ja jedynie nie lubie floksów, tych tradycyjnych bylin,
bo od ich zapachu robi mi się niedobrze.
Nie lubię dziwactw takich jak te biale i różowe niezapominajki,
bordowe stokrotki, czerwono kwitnące niby poziomki.
A lubię takie dziwne nowe róże, taki melange wiśniowo białe smużki czy inne połączenia.
Awatar użytkownika
tetawu
100p
100p
Posty: 182
Od: 27 mar 2007, o 10:24
Lokalizacja: Mazury

Post »

pergola pisze:Nie rozumiem jak można nie lubić pelargonii, aksamitek.
Ja jedynie nie lubie floksów, tych tradycyjnych bylin,
bo od ich zapachu robi mi się niedobrze.
Nie lubię dziwactw takich jak te biale i różowe niezapominajki,
bordowe stokrotki, czerwono kwitnące niby poziomki.
Już ktoś na tym Forum napisał,że "jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki ";:109 Ot co :!: :!:
Być kobietą, być kobietą....
Awatar użytkownika
Ola1988
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 18 cze 2007, o 16:59
Lokalizacja: Radzymin k/Warszawy

Post »

A ja nie lubie aksamitek, strasznie mnie one drażnią
Pozdrawiam

"To co kochamy, mówi nam, jakimi jesteśmy."
Grzegorz B

Post »

A ja lubię aksamitki, mam ich całą masę. Kwitną bardzo obficie i do tego długo. Jak na razie nie trafiłem na roślinę, której bym nie lubił. Jak trafię to się podzielę z Wami tą wiadomością.

Pozdrawiam :D :P :D
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8490
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

tetawu pisze:Już ktoś na tym Forum napisał,że "jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki ";:109 Ot co :!: :!:
Tetawu - ot, i masz rację ... ;:18 ;:136

Pozdrówki :D
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1602
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Jakie to szczęście jeśli większość się lubi-ostatnio miałam znajomych,którzy przeszli po ogrodzie i chyba nie widzieli żadnej rośliny
Kaja
500p
500p
Posty: 849
Od: 29 sie 2006, o 20:40
Lokalizacja: Gdańsk

Post »

Ja lubię wszystkie kwiaty. Nawet te nazywane chwastami. Niektóre np babkę lancetowatą,macierzankę i cykorię przesadziłam z łąki na działkę.
Nie lubię natomiast w ogrodach żadnych iglaków.W lesie lubię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -”