Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ivona44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 31 mar 2013, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Piękne widoczki wypatrzyłam na 70 str., liliowce i lilie ekstra, pozdrawiam gorąco, bo już 25 stopni ;:3
Pozdrawiam, Iwona.
Awatar użytkownika
ulakonie
500p
500p
Posty: 647
Od: 10 kwie 2012, o 07:08
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś zdrówka życzę choć jak Cię znam i tak znajdziesz metodę by pracować.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Andziu dziękuję za tyle miłych słów ;:196
Liliowce to naprawdę wspaniałe kwiaty. Całkowicie bezobsługowe, zdrowo rosną , szybciutko rozrastają się w wielkie, przyciągające wzrok kępy, obficie kwitną i są po prostu piękne. Ja już nie wyobrażam sobie swojego ogrodu bez tych roślin :D
Szkoda, że Twój internet szwankuje, ale dobrze, że przynajmniej nocą możesz pozwiedzać wirtualnie ogródki ...

Kasiu i u mnie lilie są na 1 pozycji.... zresztą nie tylko przed liliowcami, ale przed wszystkimi innymi roślinami. To moje ukochane kwiaty ;:167 Liliowce też uwielbiam, bo to naprawdę wspaniałe rośliny i warto mieć je w ogrodzie :D
Fajnie, że masz lilie na balkonie, wyobrażam sobie jak bardzo Cię cieszą, a ich zapach jest nie do przecenienia . U mnie ogród pachnie jak perfumeria a i cały dom również. Zapach wdziera się przez wszystkie okna.... to mój ukochany okres :D
Pytasz czy liliowce pachną..... otóż tak, ale nie wszystkie. Będę musiała powąchać te kwitnące teraz , bo nie mam pojęcia, ale mam 2 odmiany wiosenne, które pachną. Cytrynowy pachnie wręcz obłędnie, a ciemnożółty znacznie delikatniej, ale też ślicznie :D

Marysiu jesteśmy umówione ;:168

Aniu bardzo się cieszę, że liliowe widoki sprawiły Ci przyjemność :D
Palec wciąż bida, ale taka sytuacja niestety potrwa przez dłuższy czas ;:222

Wiolu ja też bardzo lubię te starsze odmiany liliowców.... zresztą ja lubię je wszystkie, nawet poczciwego rudego, który w większej kępie wygląda przepięknie :D
Nowe odmiany są po prostu bajeczne, te wzory, kolory, falbanki..... bajka...
Ja lilie głównie kupuję w Lilypolu. Zawsze byłam bardzo zadowolona . Jednego roku tylko, chyba przerosła ich ilość zamówień i cebule nie były takie dorodne jak zawsze, ale bardzo szybko dorosły i lilie są w tej chwili prawdziwymi kolosami . Zawsze odmiany się zgadzają... naprawdę polecam :D

Iwonko bardzo dziękuję ;:196 U mnie też od rana jest skwar niesamowity, aż trudno wytrzymać..... mogłoby troszkę popadać ;:219 Ale noc była naprawdę chłodna i bardzo wietrzna.... duże różnice temperatur.

Ula masz rację..... nie posiedzę :roll: ale ten typ tak ma :lol:
Niestety nie wszystko jestem w stanie zrobić. Najbardziej mi żal przetworów. Miałam zamówioną czarną porzeczkę i musiałam ją odstąpić, a tak lubimy zimą soczki i dżemiki ... tak samo wiśnie ;:145
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

U mnie też zaczynają kwitnąć liliowce, ale takich widoków nie doczekam się ;:oj
Może za rok, albo dwa, kiedy kępy dojrzeją, bo teraz to są maluchy.
Widać, że lilie to dla ciebie numer 1. Tyle cudownych kolorów i pewnie zapachów ;:167
Bardzo lubię odmiany, które mają inny kolor wnętrza kielicha, niż zewnętrzny kolor płatków.
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś przy twoich liliach serce szybciej bije ;:oj Przepiękne ;:oj
Awatar użytkownika
imwsz
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5117
Od: 22 lip 2011, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Masz rację co do liliowców, zgadzam się w 100%
Gdy jest jeszcze młodziutka i kwitnie jednym pędem to może az tak nie zachwycić ale jak już nabierze "ciałka" to jak dla mnie klękajcie narody :D
Aguś a jak tam bierzący tarasik? :wink:
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Iwonko nawet się nie obejrzysz, kiedy Twoje liliowce będą pięknymi okazałymi kępami, one tak szybko się rozrastają :D
Faktycznie dzięki liliom cały ogród i dom pachnie jak ogromna perfumeria..... to dla mnie najwspanialszy okres w całym sezonie ;:167

Beatko bardzo się cieszę ,że podobają Ci się ;:196

Ilonko fajnie, że mamy takie same zdanie o liliowcach , to wspaniałe rośliny :D
Taras głównie pelargoniowo-koleusowy :lol: postaram się na dniach cyknąć jakieś fotki, chociaż prawdę mówiąc roślinki jeszcze niezbyt duże. Sadziłam maleńkie sadzoneczki i tak powolutku się rozrastają...
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10858
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś, widzę że i u Ciebie lilie trochę poobgryzane... kurcze... czy te robale nie mogą jeść trawy ???... ;:202
Aga72
100p
100p
Posty: 180
Od: 18 lip 2013, o 16:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko,trudno uwierzyć że Twój ogród jest nie duży.Tyle skarbów w sobie kryje.A ja odkrywam nowe rośliny,które z pewnością zaproszę do swojego ogrodu.I liliowce będą na 100%.Są piękne.Mój ogród powstaje etapami.Co roku,w trakcie sezonu wpadam na jakiś nowy pomysł.Już wiem,że będzie nowa duża rabata i na liliowce znajdzie się miejsce.Na Twoje nie mogę się napatrzeć.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Gabrysiu jakaś paskuda dobrała się do jednej z kęp lilii królewskiej..... może jakiś ślimor . Pełno jest tego paskudztwa w obecnym sezonie..... całe tabuny robactwa i ślimaków :roll:

Agusiu dziękuję ;:196
Liliowce warto zaprosić do ogrodu, to przepiękne kwiaty, a do tego zdrowe i całkowicie bezobsługowe, bardzo namawiam i chętnie służę sadzonkami :D
Dziękuję za ciepłe słowa o ogródku ;:196

Ostatnio cały czas lilie i liliowce, dziś może dla odmiany troszkę roślin im towarzyszących :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
imwsz
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5117
Od: 22 lip 2011, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś a stosujesz jakiś "dopalacz"?
W moim użytku jest KRISTALON pomarańczowy - YARA i jestem zadowolona :D
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś pewnie masz rację. Ja mimo narzekania na ich krótkie kwitnienie, wciąż planuję więcej :) Urzekły mnie totalnie. Lilie też. A jak napatrzę się na takie piękności.. no to nie dziwne że potem spać nie mogę :)
daffodil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2217
Od: 22 lut 2011, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Beskidy

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś niesamowite bogactwo roślin u Ciebie, coś nieprawdopodobnego. Tyle lilii, liliowców i reszty towarzystwa.... szok ;:180
I jak na jednoręczną inwalidkę to zdjęcia robisz perfekcyjne. Super
Idę jeszcze raz pooglądać liliowce.... ale masz ich naprawdę mnóstwo ;:224
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”