Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Dzisiaj dalej mrozi i jak na razie nie zapowiada sie inna temperatura jak tylko minusowa .Oglądałam na norweskiej stronce to w sobotę ma być 12 minusów .Dobrze ,ze rośliny opatulone są śniegiem. Nawet sikorki nie przylatują po ziarenka tylko oszczędzają energię

Obrazek

Obrazek

AGNIESZKO na razie możemy cieszyć się ,że forum działa wiec trzeba to wykorzystać i częściej sie tutaj spotykać. Ta aksamitka jest wysoka cudna w swojej strukturze i sa bardzo fotogeniczne zresztą jak każda aksamitka .Jej nasionka dostałam od Iwonki ale teraz zebrałam także swoje żółte i oranżowe Tak ten krzew to wawrzynek Alba z pewnością wiosną znów będzie mnóstwo siewek ale na kwiaty trzeba będzie czekać 3 lata albo i 4

Obrazek

Obrazek

Obrazek

JOASIU czytałam u Ciebie ,ze będziesz calutki sezon z nami bardzo sie cieszę Trochę ogarniesz ogródek po swojemu ,chociaż widać ,ze M bardzo się starał i dbał. Tobie również wszystkiego dobrego w tym roku ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek

IWONKO uwielbiamy sie otaczać cudnymi roślinkami a potem mam za to kolorowy busz .Jednak mnie te kolorowe plamy nie przeszkadzają bo zawsze coś tam kwitnie od wiosny do jesieni ;:196

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20150
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu śliczna pajęczynka, jakie piękne korale ;:215 , tak mrozy zapowiadają, to martwi, bo u nas ciągle zero śniegu, opatuliłam co mogłam i jak mogłam, przy wielkiej pomocy, no i czekam ;:108
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu zdjęcie pajęczynki super, ja kiedyś u siebie próbowałem zrobić i niestety słabo mi to szło :) Wspomnienia piękne szczególnie podoba mi się kolor floksa "odessa Orange" niesamowity!
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3287
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Świetne zdjęcie pajęczyny. Floksy obok hortensji uwielbiam .Jak ma na imię floks obok Gloria Dei?
Awatar użytkownika
hortensjomanka
100p
100p
Posty: 145
Od: 4 gru 2018, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

A u mnie w Opolu zero śniegu, tylko zimno:-/. Taka zima bez zimy.
Patrzę na te fotki u Ciebie i jeszcze bardziej tęsknię za wiosną
W ogródku Hortensjomanki :)
Jest taki ogród, gdzie jedyny w nim dźwięk, wyznacza bicie mego serca...
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Zimno ,mroźno, ale przecież to zima wiec tak powinno być. Ptaszki znów wyruszyły po jedzenie bo ciut jest dzisiaj mniejszy mróz.Przez 2 dni oszczędzały energii ,ale ileż można .Dzisiaj przez chwilkę przyglądałam się im i porobiłam parę fotek moim sikorkom gdy jedne odlatują z nasionkami drugie podfruwają. Rośliny okryte śpią w najlepsze

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

MAŁGOSIU no to u mnie lepiej bo jest i sporo śniegu ,więc różom nie powinno nic być innym roślinom również .Teraz nadszedł wspomnień czas, więc wspominamy miniony sezon a fotek jest sporo

Obrazek

Obrazek

JOASIU rozczaruję Cię ten floks nie ma nazwy to jest ten z tych starszych odmian babcinych .Tylko raz udało mi się zrobić fotkę pajęczynie po deszczu wyglądała cudownie .Sama byłam nią zaskoczona gdy zobaczyłam na kompie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

MARIUSZU miło Cię gościć Adessa orange ma kolor oranżowo czerwony fajnie sie rozrósł i kwitł do późnej jesieni .Wart zaproszenia do ogródka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

IWONKO to ja bynajmniej się cieszę ,ze mam śnieg ale martwię się czy aby różom nie ma za ciepło pod kopczykami i pierzynce śnieżnej .Patrzyłam teraz na prognozę do początku lutego to mrozy mają być coraz mniejsze, ale pod koniec stycznia jeszcze ma być 11 na minusie w dzień.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 17213
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

:wit
Ja mam tylko jedno epimedium i inne.
klonikiem się zachwycam ;:215
Twoje i owadzie i kwiatowe bardzo przyjemnie się ogląda.Wspomina.
Nacieszyłam oczy , humor mi się poprawił :)
Pozdrawiam i buziaki przesyłam ;:196
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3287
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Takie widoki dodają siły na wiosenne planowanie. Jadziu róże przycinasz jesienią?
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Bardzo dziękuję za życzenia ;:196 jednak forum jeszcze trochę podziała, mimo wszystko mam nadzieję, że nie dojdzie do zamknięcia...
Widoki z sezonu jak zawsze przepiękne ;:180
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20150
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Śliczny klonik Jadziu, ja już dwa razy sadziłam i za każdym razem po zimie się nie obudził, a raczej chyba po wiośnie :(, szkoda bo chciała bym czerwonego klonika nad oczkiem.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

IWONKO ten klonik to Garnet bardzo wytrzymały na mrozy spróbuj go sobie kupić będziesz z niego zadowolona .Ja go każdej wiosny przycinam ,żeby nie zasłonił mi róż i innych bylin posadzonych za nim .Mam go juz chyba ze 4 lata i obłożyłam go w koło kamieniami ,żeby gleba zbytnio mu nie wysychała i to się sprawdza .

Obrazek

Obrazek

NATALKO też mam taką nadzieję ,ze forum nie zostanie zamknięte i tego się trzymajmy ;:196

Obrazek

Obrazek

JOASIU tylko niektóre róże trochę skróciłam jesienią, ale większość ścinam dopiero wiosną .Na razie niczego nie planuję muszę dopiero się zastanowić gdzie posadzę te wszystkie dalie i hortensjowe ukorzenione patyczki a także zamówione lelujki :;230 Tak cudnie zakwitły mi w ubiegłym sezonie Rh i azalie ,ze nie mogę się powstrzymać od wstawiania ich fotek ;:167

Obrazek

Obrazek

ANIU to Epimedium szaleje wciąż je przerzedzam ale i tak jest go pełno .Mam jeszcze jedno Epimedium w innym kolorze.Widziałam Twoje cudne prace jestem pod wrażeniem ;:303 ;:180

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Życzę wszystkim udanej słonecznej niedzieli na razie zamykam wątek niebawem otworzę kolejny ;:196 ;:196

Moderatorów proszę o zamknięcie wątku
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”