Ankowo

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3917
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ankowo

Post »

Pamelko, już się te kurki nie stresują, odkąd trafiły do mnie mają wszelkie wygody, miejsca w bród i już się nie skubią. A grzeczne się zrobiły że nie do poznania :)


Tajeczko - moja róża miała być na konfiturę, ale wcale nie chce rosnąć.

Olu- dzięki za wsparcie :) Te kurki to była bardzo dobra decyzja, bo wahałam się trochę czy wziąć takie oskubane. Ale nie żałuję.

Izo- kłopoty z węgierskim całkiem zrozumiałe :P Ale jest tyle ras kur, to i golce się na pewno trafiają wśród nich. Faktycznie w czasie zmiany upierzenia kury słabo niosą, bo dużo energii idzie w nowe szaty. Te mają tylko częściowo łyse szyje i piersi (bo tyle sobie każda umiała samodzielnie wyskubać), więc jeszcze na jajka sił starcza. Czekam na PW, chętnie sprawdzę :D

Asiu- kury się depilowały i same i nawzajem u poprzednich właścicieli (hodowla towarowa, intensywna). Bób mam nadzieję że obrodzi, jak go mszyca nie zeżre :twisted:
Awatar użytkownika
dodad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5859
Od: 21 cze 2009, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska Gorlice

Re: Ankowo

Post »

Aniu, jak nie przepadam za ptactwem domowym tak twoje kurki robia na mnie coraz większe wrażenie. Zwłaszcza na takich portretach :;230
Ogród - moje miejsce na ziemi
Zapraszam serdecznie - moje linki
Pozdrawiam, Dorota
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3917
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ankowo

Post »

Dzięki Dorotko :D Szukam im jeszcze towarzystwa, tzn kogutka- nie wiem czy liliputek sobie poradzi, ale chciałabym takiego, bo bardzo są urodziwe :D
Awatar użytkownika
AAleksandra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 5 wrz 2009, o 10:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Ankowo

Post »

W jednym z ostatnich programów Maja w ogrodzie, prezentowano ptactwo ozdobne. Takich kurek jest cała masa. Jak tak dalej pójdzie, dopadną nas chciejstwa na "drób ozdobny ogrodowy" :;230
Pozdrawiam serdecznie,
moje wątki
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7281
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ankowo

Post »

AAleksandra pisze:W jednym z ostatnich programów Maja w ogrodzie, prezentowano ptactwo ozdobne. Takich kurek jest cała masa. Jak tak dalej pójdzie, dopadną nas chciejstwa na "drób ozdobny ogrodowy" :;230
Olu, nawet nie żartuj ;:108 to by była dopiero komedia :;230 :;230 :;230
Ale mój ulubieniec by chyba tego nie zniósł
Obrazek
A może raczej "drób ozdobny ogrodowy" by tego nie przeżył ;:110
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3917
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ankowo

Post »

Olu, te programy bardzo wpływają na rynek ogrodniczy- nieraz zwiększa się zainteresowanie jakąś rośliną albo nawozem. To może i z kurami podobnie będzie :;230

Pamelko- Twój pupil widzę chowany jak lord - elegancki wyjątkowo :) Faktycznie taki cięty na wszystko co się rusza?
Awatar użytkownika
markonix
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2610
Od: 16 mar 2009, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: niedaleko Niepołomic

Re: Ankowo

Post »

Ja ostatnio cyknąłem fotkę w ogrodzie i cały czas zastanawiałem się jaki to kwiat ;:132 , miałem na końcu języka , ale nie mogłem sobie przypomnieć , dopiero jak zobaczyłem twoje zdjęcia to wreszcie weszło do łba , że to śniadek ;:223 ;:223
Awatar użytkownika
asia0809
1000p
1000p
Posty: 2279
Od: 27 lut 2007, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ankowo

Post »

Zielona_Ania pisze:Olu, te programy bardzo wpływają na rynek ogrodniczy- nieraz zwiększa się zainteresowanie jakąś rośliną albo nawozem. To może i z kurami podobnie będzie :;230
:;230 masz rację Aniu, po programie o pleśni śniegowej zniknął cały zapas Grewitu w pobliskim Ogrodniczym :;230
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7281
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ankowo

Post »

Zielona_Ania pisze: Pamelko- Twój pupil widzę chowany jak lord - elegancki wyjątkowo :) Faktycznie taki cięty na wszystko co się rusza?
Aniu, chyba , jak każdy pies wrażliwy na ine zwierzęta. Wychowywany w bloku toleruje tylko kolegę króliczka miniaturkę.
A to zdjęcie z przymróżeniem oka ;:109 Jak byliśmy na koniach, dzieci postanowiły przymierzyć, jak pasuje toczek ;:224 i niezbyt dobrze leżał :;230
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3917
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ankowo

Post »

Marku, nie bij głową w mur :;230 W końcu opanujesz wszystkie nazwy roślin w ogrodzie.

Asiu -dokładnie, od razu widać w ogrodniczych, jak coś nagle zaczyna szybko się sprzedawać, to albo Maja albo Witold C. coś zachwalali :roll: Pamiętajmy, że to wszystko jest sponsorowane i tyle.

Pamelko- dobrze że chociaż królika toleruje :) Toczek całkiem fajny, a co by było jakby dzieci chciały go osiodłać ? :;230


Dzisiaj pochmurny dzień. Podgoniłam plewienie, wysadziłam rozsadę kukurydzy i kilka ogórków (siane bezpośrednio w gruncie nie wzeszły. Zaraz jeszcze sprawdzę co w tunelu, a potem pewnie zacznie padać.
Kilka różowych kwiatów dzisiaj mnie powitało :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6699
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ankowo

Post »

Witaj Aniu,oj dzieje się u Ciebie wiele,wiele dobrego.Liliputek da rade wszystkim Twoim kurkom :;230 ,mówie to z doswiadczenia.Nasz był tak zazdrosny o cały swój harem,że nie można było sie do nich za bardzo zbliżyć,bo by nas zaatakował :;230
Nie wiedziałam,ze bób ma tak piękne kwiaty :oops:
:wit :wit :wit
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3917
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ankowo

Post »

Grażynko, to super że taki kogutek ma szansę się sprawdzić :D Tylko jak on taki bojowy, to faktycznie ciężko będzie wejść na wybieg, a ja mam tam kompostowniki. Będę co najwyżej brała jakąś łapówkę smaczną, żeby się czymś zajął.
Wiele warzyw zyskuje po bliższym przyjrzeniu się nową jakość :)
Awatar użytkownika
marzanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3910
Od: 21 lut 2010, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Ankowo

Post »

Aniu przytupałam i oniemiałam z wrazenia ,bo: uwielbiam takie klimaty ;:108 ,okiennice w oknach ,ozdoby użytkowe ,kwiaty "babcine" i kuraki ,których mieć nie mogę z powodu nadmetraża :twisted: :heja
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”