Mój ogródek - KarolinaL

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36511
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

A ja się piszę na jesienny zbiór poziomek - bo to chyba nie jedyna ? :wink: :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15075
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

KarolinaL pisze:Izo... Co do "czekoladki", której nasionka Ci obiecałam, to mam mały problem - zaczynam wątpić czy on w ogóle produkuje nasionka, przekwitnięte kwiaty zasychają i robi się taka mumijka. Rozłupałam jedną całkiem zaschniętą, ale ja tam w ogóle nie widzę niczego co przypominałoby nasiona, same suche łuski :( Jeszcze poszukam, ale czy mi się uda? :(
...
Karolinko, myslę, ze jest za duzo wilgoci w powietrzu i nasionka po prostu nie maja warunków, rzeby dojrzec. Obserwuję coś podobnego na tulipanowcu. Jak nie dojrzeja, to trudno. Nie martw sie jednak, bo jak to bylina, to przeciez wiosną odbije :D
Okolice, które tak Ci sie podobają, są bardzo piekne, ale jest wiele takich miejsc. Na pewno jest gdzieś takie, które czeka własnie na Ciebie ;:333 :D
Jesienne impresje piękne :D
Awatar użytkownika
Dorota T.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1379
Od: 11 mar 2007, o 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Karolinko piękne zdjęcia, piękna jesień i ta trawka ;:111 prawdziwa Miss.
Pozdrawiam.
Inter vepres rosae nascuntur. Róże rosną wśród cierni.
Mój ogródek-cz.1 ... Mój ogródek-cz.2 ...
Awatar użytkownika
KarolinaL
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1290
Od: 2 kwie 2007, o 18:08
Lokalizacja: Poznań

Post »

Gosiu, dzięki, he he, za tę artystyczną duszę zwłaszcza :wink: Letnie kolorki przemijają, a zaczynają się jesienne... Te poziomki mnie zadziwiają, one jak zaczynają wiosną kwitnąć, to z krótkimi przerwami cały czas mają owoce aż do mrozów :shock: . Nie za dużo, ale zawsze :D

Grażynko, jeszcze parę poziomek zostało, ale teraz już dojrzewają bardzo powoli i aromat już nie ten... Ale częstuj się choćby prosto z krzaczka :wink: Malinek też jeszcze trochę się znajdzie :D

Izuniu, mam nadzieję, że będzie to bylina, oby, oby! Jeszcze tam parę kwiatków zasycha (specjalnie zostawiłam), ale czy wyprodukują nasionka? :roll: Zresztą noce już bardzo zimne, jak przymrozi, to już chyba za późno będzie, nie?

Dorotko, dziękuję :D , trawka to miskant, ale nie wiem jaki, bo posadzili go rodzice lata temu i przez dłuuuugi czas kiedy nie interesowałam się ogrodem żyliśmy w przekonaniu, iż jest to trawa pampasowa :oops: Ale teraz już wiem, że nie jest! :lol: :wink:
Awatar użytkownika
KarolinaL
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1290
Od: 2 kwie 2007, o 18:08
Lokalizacja: Poznań

Post »

No tak, październik upomniał się o swoje prawa, wirus zwyciężył :( Rano było jeszcze wszystko OK, potem z godziny na godzinę coraz gorzej, a teraz to już całkiem marniutko. W dodatku komputer znów jutro wyjeżdżaaaa... :cry: :cry: :cry: Byle dotrwać do wekendu :roll:
Awatar użytkownika
KarolinaL
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1290
Od: 2 kwie 2007, o 18:08
Lokalizacja: Poznań

Post »

No tak, październik upomniał się o swoje prawa, wirus zwyciężył :( Rano było jeszcze wszystko OK, potem z godziny na godzinę coraz gorzej, a teraz to już całkiem marniutko. W dodatku komputer znów jutro wyjeżdżaaaa... :cry: :cry: :cry: Byle dotrwać do wekendu :roll:
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1561
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

To smutne, że dopadł Cię wirus.Ale mogę polecić Ci kurację podobną do tej, jaką zapodałam Ewelinie.Dziewczynie chyba się poprawiło, bo wstawiła trochę nowych zdjęć, może i Ty mogłabyś skorzystać.
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Widocznie "Grypa szaleje w Poznaniu..." Karolinko chorutka , ale to nie ja Cię zaraziłam , słowo! Mnie się niby trochę poprawiło, zrobiłam nawet króciutki obchód ogrodu ( stąd nowe zdjęcia) ale chyba to było przedwczesne; generalnie kuruję się nadal i grzeję obolałe kości... No to cóż - może pochorujmy razem ? ;:41 ;:41 Proponuję : dwa łóżeczka , dwa komputery, dwóch przystojnych facetów do obsługi...
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8490
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

KarolinaL pisze:.. Ale na pewno warto się tam wybrać, jeśli nie do Osowej Góry, to można dojechać pociągiem do Puszczykowa, albo z drugiej strony parku do Rosnówka (jedynym w Polsce regularnie kursującym parowozem!), można też autobusem do Wirów na przykład. Bardzo lubię te okolice :D
Karolinko, może to wzmocni siły obronne Twojego organizmu w chorobie ? A co byś powiedziała na wspólny wypad do Osowej wiosną ? Ja bardzo chętnie :D . No to się kuruj i szybko zdrowiej ;:16 ;:147 . Potem pomyślimy, ok ?

Trzymaj się :D
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

To ja z Wami , dobrze ? :D
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Awatar użytkownika
KarolinaL
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1290
Od: 2 kwie 2007, o 18:08
Lokalizacja: Poznań

Post »

Elu, zajrzałam do Ewelinki na kurację, he he, warto wypróbować wszystko :wink: Jak jestem chora, to pakuję w siebie zarówno naturalne preparaty jak i różne gotowe mikstury, trudno powiedzieć co pomaga :lol:

Kasiu, dziękuję za odwiedziny i miłe słowa! :D

Ewelinko, a już myślałam, że to od Ciebie złapałam :wink: Nie, nie, u mnie już caly dom leżał, to była tylko kwestia czasu kiedy mnie dopadnie :(

Aniu, jestem jak najbardziej za!!! :D Możemy nawet zimą, jeśli chodzi o mnie :wink: Ewelinkę zabieramy, no nie? :D Ale będzie fajnie!


Leżę sobie w łóżeczku, dawno mnie tak nie rozłożyło :( Grypa classic. Od dwóch dni tylko piję herbatę, oglądam telewizję i śpię na przemian. Nawet nie chciało mi się zajrzeć na forum, a to już naprawdę poważny objaw :wink: Ale dzisiaj już jest trochę lepiej, mam nadzieję, że teraz już będę zdrowieć :D Ale kiedy zajrzę do ogródka?... Przy takiej jesiennej pogodzie to jeszcze potrwa :?
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1561
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Skoro zajrzałaś na forum, to pewnie jest lepiej.Ale nie przesadzaj, kuruj się dalej.
Reposit-09
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 1954
Od: 26 cze 2007, o 19:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Kuruj się, Karolinko i szybko zamieszczaj kolejne, śliczne fotki :)
Dużo zdrówka! ;:100
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”