Aprilkowy las cz.6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Ha ha ha Soniu! U mnie też cały ogródek w patykach. :;230
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Obrazek hey Aprilku..... zanim zamkniesz wątek.... dzięki za link.... dopiero jak pada miałam czas tam pomyszkować... jak widać Obrazek
Przyjemność czytania i oglądania, co już zrobiłaś w ogrodzie zostawiam sobie na długie zimowe wieczory.Obrazek
daffodil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2217
Od: 22 lut 2011, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Beskidy

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu Kwietniowa myśl sobie co chcesz, dla mnie jesteś wulkanem energii i dobrego humoru ;:196
Kto inny urządziłby TAKI ogród w środku lasu? I te ciągle zmiany, nowe rabaty, nasadzenia, murki.... Ja w tym roku totalnie odpuścilam, i to bynajmniej nie z niechęci ale z totalnego poświęcenia się innym zadaniom...
Jolu, a jak tam Twoje róże, kwitną jeszcze?
Buziaki ;:167
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16115
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

A u mnie naszpikowane białymi nożykami :)
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

A u mnie co kilka dni zbieram puste kartoniki po mleku i papierki po kanapkach i słodyczach.. Dzięki ci kochana szkoło w sąsiedztwie :evil:
Tamaryszek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2749
Od: 13 lip 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Witaj April! Cieszę się, że zdążyłam przed zamknięciem ogrodu. Ja też jestem zmęczona sezonem, ale prac jeszcze nie skończyłam. Dopiero uporałam się z kładzeniem cegieł na obwódkach rabat.
Ślicznie wygląda mała rabata z bordowymi żurawkami i Baronem. A dlaczego wykopujesz lilie? Nigdy tego nie robiłam.
Winobluszcz rzeczywiście ślicznie (choć krótko) się przebarwia, ale jest agresywny, mam z nim sporo kłopotu. Opanuj go zawczasu.
Dzięki za zaproszenie, na pewno skorzystam w nowym sezonie. Ale najpierw liczę na spotkanie u mnie, dam znać, kiedy.
Pozdrawiam , Tamaryszek
Mój świat --- Wizytówka
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Witaj :wit Dopiero dzisiaj odnalazłam Twoje wątki i poczytuję sobie równocześnie dwa ;:306 : pierwszy i ostatni. I jestem pod wrażeniem :shock: Na bieżąco mam porównanie jak zmienił się Twój leśny zakątek w Tak krótkim czasie :shock: Zmiany są ogromne ;:108 Zaczynałaś praktycznie od zera, a teraz ogród całą gębą ;:433 Widać ogrom włożonej pracy, aby prezentował się tak jak obecnie.
Masz cudnych biszkoptowych pomocników :tan , którzy pewnie bardziej przeszkadzają niż pomagają - ale jak ich nie kochać ;:cm
Zazdroszczę Ci takiego bliskiego kontaktu z leśnymi zwierzętami, mogłabym podglądać je bez końca ;:333
Będę poczytywać w długie zimowe wieczory. Pozdrawiam
Tamaryszek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2749
Od: 13 lip 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Aha, naparstnice od Ciebie pięknie się przyjęły! A jarzmianki żyją, ale na razie nie są tak ładne, jak powinny. Wyczytałam w Tabazie, że są jarzmianki maxima i maior i ta druga jest mniej wrażliwa na suszę. A mieszance pewnie w zależności od tego, z której mają więcej.
Pozdrawiam , Tamaryszek
Mój świat --- Wizytówka
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11784
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu z twoim poczuciem estetyki, pewnie trudno pokazywać jesienne widoki. ;:131 Nam na pewno się będą podobać, jak pokażesz. ;:196
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7793
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Witajcie, przepraszam że nie odpowiadam ale nie mam nic ciekawego do powiedzenia.
Również pokazać nic się nie da, obraz nędzy i rozpaczy. Wszystko zmarzło jeszcze w październiku, resztę okryła gruba warstwa liści i igieł. Mój ogród jest specyficzny, w lesie wszystko jest inne niż na waszych wypieszczonych rabatkach. Trudno to sprzątnąć bo na drugi dzień widok bez zmian.
Ja już tylko przedszkole próbuję zadołować bo zawsze natworzę jakiś milion doniczek bez sensu....
No i róże obcinałam o 1/4, te zbyt wysokie, co by ich śnieg nie połamał. Czyściłam z chorych liści.
Ale to cała aktywność. Poza tym tylko w weekendy, bo jak wracam do domu to wiadomo - ciemności egipskie.
Teraz planuję ogarnianie domu, malowanie ścian, jakieś nowe aranżacje i tego typu zajęcia. No i oczywiście czas dla rodziny, która w okresie ogrodowym schodzi na dalszy plan ;:131 Trzeba to odpracować :D

Buziaki dla Wszystkich Odwiedzających ;:cm
podziwiam Was, że macie dość energii i chęci żeby jeszcze coś działać, pokazywać i dyskutować.
Ja pewnie się uaktywnię bliżej wiosny, na razie znikam ;:130
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Witaj Jolu nie znikaj ,bo będą w zimie wspomnienia jakże piękne i w wielu przypadkach potrzebne ,bo na spokojnie można wiele spraw przedyskutować ,a Twój ogród zawsze taki piękny ,że chętnie obejrzymy go jeszcze raz ,jest przecież więcej czasu ,pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11784
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu na tak piękny ogród mogę długo czekać. :D
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Aprilkowy las cz.6

Post »

Jolu popieram Twoje słowa i też podziwiam, że jeszcze w niektórych ogrodach praca wrze ;:oj . Energii mi już zabrakło nawet na cięcia, wczesną wiosną więcej radości będzie z wiosennych porządków.
Oj skąd to znam , "zepchnięta"(brzydkie określenie) rodzina na dalszy plan, ale prawda. Teraz króluje rodzina, dom, u mnie nawet dwa ;:306 , bo przygotowania do świąt muszą ruszyć i na wsi. :wink: Liczę, że w tym roku też w wigilię nas zasypie i będzie pięknie, nastrojowo.
Cieplutko pozdrawiam i ściskam. ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”