Ogród Gosi 12

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
majowa
1000p
1000p
Posty: 2338
Od: 20 kwie 2010, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: k/Radom

Re: Ogród Gosi 12

Post »

Gosiu martwią mnie te wrzosy, a powiedz mi, czy pod częścią podmarzniętą widać zielone pędy? Myślisz, że odbiją? :(
Pozdrawiam, Iwona
cz.5_aktualna, spis wątków
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Ogród Gosi 12

Post »

Gosiu - ja myślę ,że nic z nich nie bedzie ,ale może poczekaj.Potem zawsze można kupić nowe,w końcu taki los ogrodnika :D
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25162
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Gosi 12

Post »

Monia, to jest wilczomlecz mirtowaty. Dla mnie jest to najładniejszy z wilczomleczy. Jeszcze chyba nigdy mi nie przemarzł. Pięknie wygląda o każdej porze roku. No może słabiej po kwitnieniu, bo gałązki za bardzo się wydłużają, ale ja je wszystkie wycinam i za chwilę wyrastają nowe.

Edytko, okrywowe i tak trzeba ciąc jak najniżej, żeby się zagęściły. Czy gałązki białego są zielone?
Bodziszek ma już jakieś 6 lat. Miał prawo się zagęścić :D

Tajeczko
, jak miło, że zajrzałaś? Kiedy otwierasz nowy wątek?
U mnie na razie noce są zimne, ale bez przymrozków.

Asiu, chyba masz rację z tymi różami. Nie wiadomo która danej zimy oberwie. Nie wiem, czy pamiętasz moją nn, którą chciałam po zimie wywalić, bo wydawało mi się, że z niej już nic nie będzie, a okazało się, że w tym roku całkiem nieźle przezimowała. Nie pozwoliłyście mi jej wtedy wyrzucić

Iwonka,
u mnie wrzosy wyglądają słabo w połowie. Także widać zielone przyrosty na niektórych gałązkach. Niektóre są ciemne. Musimy poczekać. Jeszcze nie skończyły sie przymrozki, a to chyba one najbardziej szkodzą

Jadziu, mówisz o wrzosach? Wiem, że czasem trzeba pogodzić się ze stratami. Powiem szczerze, że nie rozpaczam za bardzo, bo daje mi to okazję do zakupów, a jak wiesz miejsca już u mnie coraz mniej

Czas na zamknięcie wątku. 80 stron.
Zatem zapraszam do nowej części

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=74968
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”