Przydomowy ogródek Eweliny .

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witajcie :wit .

Za mną bardzo ciekawy i emocjonujący weekend ;:224 . Wróciliśmy dopiero wczoraj a dziś wracamy do rzeczywistości. W sobotę było zamieszania co nie miara bo mój brat czyli Pan Młody był tak zestresowany, że zgubił portfel jadąc po bukiety ;:oj . Całe szczęście ktoś go odnalazł i zwrócił. Dobrze, że brat miał w portfelu numer kontaktowy ;:108 . Pierwszy raz widziałam jak wygląda "wykupywanie" Pana Młodego ;:224 . Ślub był bardzo piękny, łezka kręciła się w oku a rodzice i dziadkowie Młodej Pary wzruszeni byli bardzo mocno. Pogoda niestety nie dopisała ale na szczęście niebo przetarło się na chwilę kiedy akurat wychodziliśmy z Kościoła. Wesele bardzo udane , bawiłam się bardzo dobrze z eMem i nie tylko ;:108 . W niedzielę były też poprawiny a więc kolejna porcja kalorii . Kolejne wesele w rodzinie w przyszłym roku ;:224 . A w ogrodzie przez te kilka dni rośliny podrosły sporo, róże zawiązały pąki ,zakwitły niektóre irysy i orliki. Chwasty panoszą się na potęgę ;:222 . W tym tygodniu przygotowania do turnusu ale muszę znaleźć czas na plewienie bo po powrocie sobie z tym nie poradzę jeśli to teraz zostawię.


Moniko kwitnie mi kocimiętka i ta niska od Ciebie i wysoka też ;:108 . A rabatki ostatnio zeszły na dalszy plan i trzeba zakasać rękawy i wziąć się za plewienie ;:145 .

Orliki od Ciebie, dziękuję ;:196 .

Obrazek

Zeniu a dziękuję bardzo za komplement ;:168 .


Obrazek

Sabinko paluj koniecznie na te tulipany bo to bardzo ładna odmiana. Poza tym kwitnie później niż inne odmiany więc to dodatkowa zaleta. A ogrodowy misz- masz ma swoje plusy i minusy, jak wszystko :wink: .


Obrazek

Małgosiu dziękuję, było bardzo fajnie ;:108 .


Obrazek

Zuza park jest przepiękny to prawda widziałam dzisiaj ,że kwitną azalie ;:333 . A co do tej stodoły to posadziłam tam na razie bez czarny "Black Lace" i kalinę koralową "Roseum" ,tuje muszę jeszcze dokupić ale teraz kompletnie nie mam czasu odwiedzić szkółkę, która sprzedaje ładne sadzonki. Tam z lewej jest jeszcze biały lilak . Pnącze jest na ścianie budynku sąsiadki i w sumie pasuje mi tam. Na tej rabacie rosną też róże i Miskanty ale bardziej z prawej . Zanim to wszystko się rozrośnie to będzie pusto no ale cóż liczę się z tym. Pewnie nie obędzie się bez przesadzania ale to normalne ;:306 .


Obrazek

Marysiu dziękuję, bawiłam się bardzo dobrze . U mnie podobno w weekend padało ale nadal mam wrażenie, że jest zbyt sucho. Chwastom za to to w ogóle nie przeszkadza :evil: .


Obrazek

Aniu teraz to raczej czysto nie jest ;:306 . Chwastów mam tysiące ;:oj . Nie wiem kiedy to to urosło eh. Na weselu bawiłam się dobrze, dziękuję ;:168 . Czosnki również zdobyły moją sympatię i dokupię na pewno więcej.


Obrazek

CDN.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Olu dziękuję, bawiliśmy się bardzo dobrze . Na pewno z dziećmi nie byłoby zabawy prawie wcale. Emilka pewnie trochę by się wyszalała ale Weronika nie bardzo. Nie chciałam dzielić dzieci więc wolałam zostawić obie u dziadków i mieć spokojną głowę . Na pewno jeszcze kiedyś zabiorę dziewczynki ze sobą jak trochę podrosną ;:224 .


Obrazek


Krysiu bardzo dziękuję za miłe słowa ;:168 . Ja mam tylko tę jedną rabatę wysypaną kamieniem bo też muszę zruszać ziemię dość często. Chciałam mieć jednak przed domem coś takiego i na kawałek się zdecydowałam. A co do parku to na jego terenie jest też szkoła średnia i czasem Młodzież wychodzi tam na "dymka" ale poza tym nie widziałam nigdy śmiecenia . W zasadzie to nie bywam tam aż tak często więc też nie mogę tego ocenić .


Obrazek


Małgosiu- PEPSI ławka ma potencjał ale nie wiem czy mój eM podejmie się tego. Zobaczymy co z tego wyniknie bo póki co w planach jest łazienka a ławeczka musi poczekać na swoją kolej. Jeszcze nie mam na nią pomysłu bo wiele zależy od eMa ;:131 .


Obrazek

Małgosiu właśnie tak odbieram ten wyjazd. Będę miała czas na dobrą książkę i odpoczynek od obowiązków domowych. Jednak będzie mi bardzo brakowało drugiej córki ;:145 . Weronika potrzebuje tego turnusu więc wiem, że to konieczne . Zdzieranie darni jest męczące to prawda ale potem efekty są dużo fajniejsze kiedy zakładamy nowe rabaty ;:108 .

Krysiu impreza rodzinna wypadła bardzo dobrze. Masz rację te deszcze to pewnie ode mnie ;:131 .Znowu masz rację , czasem trzeba odpocząć od swoich włości i ogródka aby nabrać siły ,zobaczyć coś innego , spotkać się z innymi osobami . To bardzo często rodzi w nas nowe pomysły ;:108 .


Pozdrawiam Wszystkich i życzę udanego tygodnia :wit .
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4986
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Fajnie, że impreza się udała ;:215 Ale jak to "wykupywanie pana młodego? ;:145 " ;:oj Napisz coś więcej.
Ogród przywitał cię pięknymi niespodziankami po powrocie ;:333 Ile trwa turnus? Ja kiedyś po trzech tygodniach kompletnie nie poznałam swojego ogrodu 8-)
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Małgosiu to taka tradycja w tamtych stronach, że po Pana Młodego przyjeżdżają drużki ,czyli w tym przypadku siostry Pani Młodej i muszą " wykupić " Pana Młodego żeby Go zabrać do Panny Młodej. W korytarzu został wystawiony stół a na stole ciasta i kieliszki ;:224 a kartami przetargowymi były oczywiście butelki wódki tak jak na popularnych "bramach". Na turnusie będziemy trzy tygodnie i na pewno wiele się w ogrodzie przez ten czas zmieni ;:108 .
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16693
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Widzę, Ewelinko, że świetnie się bawiłaś na weselu i wróciłaś pozytywnie naładowana. ;:63 ;:63 ;:63
A ogród ma się bardzo dobrze. ;:333 Kwiaty pokazują swoje piękno, zieleń taka soczysta; ślicznie! ;:215 ;:215
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4986
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

A to coś nowego, u nas "kupuje" się pannę młodą ;:224
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko masz duży ruch ostatnio stale coś się dzieje, teraz wyjazd ;:71 Może trochę i Ty odpoczniesz ;:333 Rodzina Ci się powiększyła ;:215 Masz zadbany ogród to szybko wyplewisz co wyrosło, a jak wrócisz to wtedy będzie więcej pracy. Czy możesz mi napisać na pw u kogo kupowałaś lawendę, bo obiecałam Misi informację ;:180 Miłego wieczoru!
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Lucynko jestem naładowana pozytywnie ale z drugiej strony dołuje mnie wyjazd na turnus . Jakoś strasznie w tym roku nie chce mi się tam jechać ale myślę, że jak już tam będę to zmieni mi się nastawienie . W końcu to dla dobra mojego dziecka i mojego także. Roślinki poczekają a jak wrócę z pewnością będzie sporo niespodzianek ;:108.

Małgosiu Pannę Młodą też musieli " kupić " więc suma sumarum byli na zero :wink: . Wiesz z reguły każdy gość jedzie pod dom Panny Młodej albo pod Kościół ale skoro wyjechaliśmy z eMem już w piątek i spaliśmy u moich rodziców to pomogłam w przygotowaniach typu prasowanie koszul ;:306 no i mam fotkę jak "pomagam" Świadkowi ubrać Pana Młodego ;:224. Strasznie udzielił mi się ten stres bo musieliśmy być gotowi dużo szybciej niż Panna Młoda po którą jechaliśmy ponad 50 km. W każdym razie wszystko się udało ;:108.

Marysiu faktycznie u mnie ostatnio sporo się dzieje i na nic nie mam czasu . Na turnusie trochę odpocznę i naładuję swoje baterie . Z pewnością po powrocie będzie więcej pracy w ogrodzie ale wtedy już na spokojnie będę mogła wszystko sobie zrobić.
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Fajnie Ewelina że dobrze się bawiliście i wszystko się udało ;:333
Niechceniem wyjazdowym sie nie martw, podobno właśnie jak się nie chce, to potem fajnie się człek bawi.
I tego Ci życzę, wypoczywaj i ładuj baterie ;:196
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
slanka-flora
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 15026
Od: 3 gru 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

EWE,przeczytałem relację z weselnych wojaży,obejrzałem majówkę,orliki,irysy i inne kwiaty :!:
Wszystko O.K. ;:333
A chwastami się nie przejmuj ;:108
Chyba będziesz miała dostęp do internetu,to będzie Ci łatwiej na wyjeździe :wink:
Pozdrawiam,
SŁA
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5492
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko, dobrze, że wesele się udało i świetnie się bawiłaś. O to właśnie chodzi ;:333 Teraz wyjeżdżasz, ale trzy tygodnie miną bardzo szybko. Zobaczysz jaka będziesz zdziwiona jak wrócisz. Nie poznasz własnego ogrodu i pewnie zakwitną już pierwsze róże ;:167
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

pięknie wszystko kwitnie :wink:
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witajcie :wit .


Nie mam na nic czasu, nie wyrabiam się ale pewnie nie tylko ja tak mam ;:224 . Wczoraj ogarnęliśmy z eMem trochę placu za działką a więc wykosiliśmy chwasty . Udało mi się też wyplewić trochę rabat a dzisiaj wykosiłam trawnik i nic więcej. Zostało mi do wyplewienia dwa miejsca zanim wyjadę na turnus. Mam nadzieję, że zdążę ;:173 . Posadziłam też trochę liliowców ,które zamówiłam przed weselem tak na szybko przez neta. Wczoraj kupiłam też sobie hortensję ogrodową w kolorze białym. Co prawda jest pędzona i posadziłam ją na razie do donicy ale mam nadzieję, że uda mi się ją utrzymać w gruncie tak jak kiedyś kupioną NN. Nigdy nie mogłam trafić na białe ogrodówki w szkółce więc wzięłam z marketu. Napatoczyła się tak w sumie przypadkiem bo nie planowałam tego zakupu. Poza ogrodniczymi sprawami przygotowuję córkę na wyjazd do babci i powoli zaczęłam też pakowanie na turnus. Trzy tygodnie szybko zleci ale jednak trzeba zabrać sporo rzeczy. W ogrodzie kwitną niektóre rośliny ale najpiękniejszy zapowiada się sezon z różami bo większość ma pąki i zobaczę je pierwszy raz :tan .


Obrazek

Zuza fajnie by było gdybyś miała rację ;:108 . Najważniejsze żeby Weronika skorzystała z tego turnusu a ja wytrzymam bez ogródka. Najbardziej będę tęskniła za drugą córką ;:145 . Poza tym odpocznę z pewnością od codziennych obowiązków bo nie będę musiała tam robić zbyt wielu rzeczy poza pilnowaniem córki.


Obrazek

Sławku chwasty to zmora każdego ogrodnika ale trzeba sobie jakoś radzić ;:333 . Dostęp do internetu będę miała ale prawdę mówiąc chcę trochę odpocząć od wszystkiego. Na pewno będę zaglądała na forum ale nie będę wiele pisała ;:224 .


Obrazek


Dorotko baliśmy się tego wesela bo jest mały konflikt w rodzinie ;:222 . Na szczęście każdy zachował się jak przystało i nie było problemów. Masz rację, trzy tygodnie szybko mi zleci i wrócę na bardzo ciekawy moment ;:108 . Z niecierpliwością będę czekała na moje pierwsze róże i nie tylko .


Obrazek


Anitko kwitnie i mnie to cieszy choć nie ukrywam, że mam spory niedosyt, który z czasem chcę zaspokoić ;:131 .


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Pozdrawiam i życzę Wszystkim spokojnej nocy a ja lecę nadrobić moje zaległości w zaprzyjaźnionych ogrodach :wit .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”