U Aneci.

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
chan-dzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3501
Od: 4 maja 2010, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: WROCŁAW

Re: U Aneci.

Post »

O ,przykro mi ,naprawdę Ci współczuje . ;:196 Człowie sie stara chodzi koło tego,cieszy sie z każdego nowego listka :cry: Co się stało burza?
Wątki chan-dzi
Pozdrawiam i zapraszam do mnie Ania
Awatar użytkownika
Doti
1000p
1000p
Posty: 2279
Od: 29 kwie 2010, o 13:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: U Aneci.

Post »

Anetko,to bardzo przykre ;:196 bo szkoda pracy i zapału oraz serca włożonego w tą hodowlę. Po jakimś czasie odtworzysz straty,pewnie się uda,
Awatar użytkownika
zeberka4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6419
Od: 10 sty 2009, o 17:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: U Aneci.

Post »

Przykro mi z powodu takiego nieszczęscia, ale trzeba wziąść sie w garść :D
Adam S.
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2346
Od: 18 mar 2009, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: U Aneci.

Post »

Anetko to naprawdę przykre jak ostatnio nawiedzają Cię kataklizmy z powodu
tej nieszczęsnej szklarenki . Wyobrażam sobie co czujesz po stracie swoich pupilków :roll:
Trzymaj się Anetko ;:4 , może uda Ci się odbudować poniesione straty .
Awatar użytkownika
Anetta
1000p
1000p
Posty: 4142
Od: 17 sie 2009, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rypin kuj-pomorskie

Re: U Aneci.

Post »

Dziękuję jesteście naprawdę bardzo kochani ;:196 najbardziej żal mi tych maluszków z nasionek, mimozy, drzewka truskawkowego, passiflory, rododendroników, róż pustyni oraz tych które nie wzeszły jeszcze ;:110 , bo duże troche odchorują i będzie dobrze, trzykrotki tylko mi się połamały i musiałam poucinać i powsadzać od nowa takie nędzoty są teraz.
A co się stało to nie mam pojęcia, musiało na prawdę silnie i niefortunnie jakoś zawiać, poszliśmy do teścia na dzień ojca, na szczęście siedzieliśmy tylko do 21, i tak mnie noc zastała gdy je ratowałam, przez to że ciemno już się zrobiło nie odzyskałam wszystkich, szkoda mi bardzo tych roślinek ale dobrze ze nie miałam tam już moich hoi i hibiskusów bo wtedy to chyba bym nie przeżyła.
Jeszcze raz Wam bardzo dziękuję za słowa otuchy bo mój M jeszcze był na mnie zły że trochę kasy poszło na marne z drugiej strony to trochę miał rację ale przez to było mi jeszcze gorzej smutno.
Muszę chyba pomyśleć nad nowym wątkiem bo stron się trochę uzbierało ale czasu brakuje mi ostatnio, może w niedzielę się wezmę. Miłego weekendu Wam zyczę.
Awatar użytkownika
APe
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1697
Od: 21 wrz 2009, o 23:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: U Aneci.

Post »

Anetko a może Ci ktoś okrutnego psikusa zrobił ,bo dzisiaj wcale wiatru nie było ,przynajmniej w Sierpcu a Rypin niedaleko :roll:
Współczuję strat,nie płacz ;:145 mimozę jedną malutką mogę Ci podesłać :D innych Twoich strat nie mam :(
Pozdrawiam, Anna
-------------------------------------
Moje kwiatki:)
Awatar użytkownika
Edyta 74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3724
Od: 6 sty 2009, o 16:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: U Aneci.

Post »

Anetko,strasznie mi przykro z powodu Twojej szklarenki :( Szkoda roślinek ;:108 Skoro nie było wiatru to może kot lub pies ją jakoś wywrócił :roll: Z tych utraconych roślinek które wymieniłaś nie mam żadnej ,ale żeby Cię jakoś pocieszyć po tych stratach mogę Ci wysłać coś co mam .Napisz tylko co. :D
Awatar użytkownika
Kasia.N
1000p
1000p
Posty: 1214
Od: 10 cze 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pomorze

Re: U Aneci.

Post »

Oj Anetko, tak mi przykro ;:196 Też bym ryczała jak bóbr. Mam nadzieję, że szybko smutek Ci przejdzie i niedługo odnowisz kolekcję. Trzymaj się kochana, kolejne jeszcze piękniej będą rosły. A jeśli, któraś z moich roślinek wpadnie Ci w oko, to pisz :)
Pozdrawiam, Kasia
Moje domowe
Awatar użytkownika
Anetta
1000p
1000p
Posty: 4142
Od: 17 sie 2009, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rypin kuj-pomorskie

Re: U Aneci.

Post »

Aniu, Edytko, Kasieńko jesteście najkochańsze na świecie że chcecie się dzielić ze mną ;:196 ;:196 ;:196 ale wiecie ze ja nie po to pisze żeby coś wydrzeć, może jeszcze uratuję chociaż po sztuce z każdej roślinki to i tak mi starczy,tyle tylko że na wymiankę nie będzie :cry: ale naprawdę bardzo Wam dziękuję za propozycję.

Aniu to się stało 23, ale wtedy też aż tak mocno nie wiało, przecież bywały gorsze wichury aż kiedyś to w nocy wyglądałam bo tak wiało ale nic się nie stało, a teraz nie mam pojęcia zielonego raczej wejść nikt ani nic nie weszło więc raczej wiatr :roll:

Edytko Ty i tak mi wysłałaś cudeńka same wcześniej więc teraz moja kolei :wink:

Kasiu już mi lepiej bo widzę że te które uratowałam to odżywają po woli ale już chyba w następnym roku siać nie będę jak sobie pomyślę ile pracy mnie kosztowały te roślinki i wszystko na marne :cry:
Awatar użytkownika
Doti
1000p
1000p
Posty: 2279
Od: 29 kwie 2010, o 13:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: U Aneci.

Post »

Anetko ;:196
Awatar użytkownika
Anetta
1000p
1000p
Posty: 4142
Od: 17 sie 2009, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rypin kuj-pomorskie

Re: U Aneci.

Post »

dzięki za całusy ;:79
a to moja ostróżka dla odwiedzających mój wątek:
Obrazek
Awatar użytkownika
Doti
1000p
1000p
Posty: 2279
Od: 29 kwie 2010, o 13:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: U Aneci.

Post »

Widziałam ostróżki już bardzo dawno,to kwiat naszych babć,okazała niezwykle :D
Awatar użytkownika
Anetta
1000p
1000p
Posty: 4142
Od: 17 sie 2009, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rypin kuj-pomorskie

Re: U Aneci.

Post »

ja ją uwielbiam bardzo :P niebieski to mój ulubiony kolor ale choruję jeszcze na białą i różową.
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”