Ogródek KaRo cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
ewkaja
50p
50p
Posty: 56
Od: 28 sie 2007, o 10:25
Lokalizacja: Mazowsze

Post »

KaRo jestes po prostu nieoceniona. Serdecznie Ci dziekuje za odpowiedz i linka. Juz skorzystalam tzn przeczytalam teraz będę sie stosowac. Ja swojego szczawika chyba za daleko od okna umiescilam (ok1m), bo zaczely mu sie pokladac niektore listki, a moze on po prostu zaczyna przechodzic w stan spoczynku i szpetnieje z lekka :)?? no a juz sama wiadomosc ze mozna na wiosne te cebulki przybyszowe do gruntu na ten przyklad... rewelacja :) serdecznie dziekuje , ze wogole jest takie forum, bo roslinki kocham, co prawda amatorsko jeszcze baaaardzo ale nie wiedzialam do niedawna, ze w necie jest takie miejsce w ktorym mozna spotkac tyle pokrewnych dusz :) pozwole sobie czasem sie odezwac, bo ze będę tu stalym bywalcem to juz postanowione:) pozdrawiam cieplutko Edyta
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 22029
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

ewkaja pisze:KaRo jestes po prostu nieoceniona. Serdecznie Ci dziekuje za odpowiedz i linka. już skorzystalam tzn przeczytalam teraz będę się stosowac. Ja swojego szczawika chyba za daleko od okna umiescilam (ok1m), bo zaczely mu się pokladac niektore listki, a moze on po prostu zaczyna przechodzic w stan spoczynku i szpetnieje z lekka :)?? no a już sama wiadomosc ze mozna na wiosne te cebulki przybyszowe do gruntu na ten przyklad... rewelacja :) serdecznie dziekuje , ze wogole jest takie forum, bo roslinki kocham, co prawda amatorsko jeszcze baaaardzo ale nie wiedzialam do niedawna, ze w necie jest takie miejsce w ktorym mozna spotkac tyle pokrewnych dusz :) pozwole sobie czasem się odezwac, bo ze będę tu stalym bywalcem to już postanowione:) pozdrawiam cieplutko Edyta

Doskonale Edyto trafiłaś,nasze forum to skarbnica wiadomości niemalże z każdej dziedziny
a przemili forumkowie dzielą się chętnie swoim doświadczeniem i służą pomocą.
Zapraszam do dyskusji .... :D
Awatar użytkownika
KaeR
1000p
1000p
Posty: 1051
Od: 10 maja 2007, o 18:09
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Post »

Witam.

KaRo Krystyno, może mnie też coś doradzisz.

Wysiałem nasionka Paulowiny Tomentosa wykiełkowała dość gęsto więc takie 1,5 cm sadzonki przesadziłem
ale nie bardzo chcą rosnąć, doniczka stoi na parapecie więc ma dużo światła, podlewam umiarkowanie.

Pozdrawiam, Krzysztof.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 22029
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Krzusiu ,ja nie mam takich doświadczeń ,z siewkami raczej sie nie bawię ...ja raczej robię sadzonki :D ale...
Czy dostatecznie dużo mają miejsca te przepikowane siewki?.
Teraz chroń je przed bezpośrednim słońcem, zacznij delikatnie nawozić a wiosną rozpoczniesz ich hartowanie, aby przyzwyczaić je do warunków panujących na zewnątrz.
W ciepłe dni musisz też wietrzyć pomieszczenie, w których stoją doniczki z siewkami bo potrzebują tego ,zpobiega to ewentualnej zgniliżnie siewek.
Doświadczenie w uprawie siewek paulowni ma nasza koleżanka Kryska,myślę,że chętnie poinstruuje Cię co dalej....
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Poczytałam i pooglądałam sobie wszystkie zaległości, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy , np. o Wawrzynku; nacieszyłam oczy nowymi, jesiennymi zdjęciami. Zawsze warto odwiedzać Twój ogród i Twój wątek, Krysiu :D
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 22029
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Dziękuję Ewelinko!
Jest mi bardzo,bardzo miło!
Też uważam nasze dyskusje na forum za bardzo pouczające.
Dziś ,w wielu przypadkach książkowa wiedza jest niewystarczająca,tymbardziej cenne są uwagi wynikające z
naszych doświadczeń.

;:3 :D ;:3
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1561
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Byłam tu rano, ale nie zauważyłam jaki z Ciebie ranny ptaszek.O 5 rano do komputera,zamiast poleniuchować trochę z racji soboty!?
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 22029
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Elu jestem tą szczęściarą,że już od kilkunastu lat mogę mieć każdego dnia sobotę ...a nawet niedzielę ;:1
Awatar użytkownika
KaeR
1000p
1000p
Posty: 1051
Od: 10 maja 2007, o 18:09
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Post »

Witam.

Krystyno dodałaś do postu o 5:00 dwa słoneczka, czy to metoda na dłuższy dzień ;:88
Nasze kochane słonko dziś wzeszło o 6:34.

Pozdrawiam, Krzysztof.
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2284
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

ja Krysię podziwiam -póżno się kładzie i wcześnie wstaje - to pewnie dlatego że ja należę raczej do śpiochów :P
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15075
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Krysiu, Ty tu sobie gadu, gadu, stron przybywa, a gdzie zdjęcia? Obiecałaś :(
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1561
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Obiecałaś.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 22029
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

No dobrze dziewczyny ... :D
przepraszam ,już sie biore do roboty :D ...zdjęcia są w komputerze od wczoraj , będę więc systematycznie pokazywać i
na życzenie pstrykać nowe.
Na początek zobaczcie co u mnie kwitnie aktualnie...

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”