Ogródek AGNESS cz.9

Zdjęcia naszych ogrodów.
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5532
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

aha, u mnie rośnie w pełnym słońcu, na patelni ;)
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
x-U-ie
---
Posty: 2773
Od: 23 cze 2009, o 16:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Zdradzisz gdzie kupujesz te róże?? Chciałabym jedną, dwie odmiany kupić, silnie pachnącą, oraz pnącą.
Awatar użytkownika
lemka77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2081
Od: 30 cze 2009, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Piękne zestawienia żurawkowe. Mają w coś w sobie te roślinki.
Chopin pięknie u Ciebie kwitnie. Mój jakoś nie skory do powtórki.
Pozdrawiam Ida
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

AGNESS pisze:Aniu już 8 piękności czeka na posadzenie.....tylko gdzie ? Ale że one w doniczkach....to się nie spieszę i powolutku rozważam co by tu wyrzucić 8-) :lol: Już mniej więcej plan mam 8-) :lol:
A.. to zwracam honor ;:180
Ja jeszcze nic nie kupiłam, ale iglaków mi się zachciało i nie wiem, co zrobić z różami, które muszę wysadzić z rabaty :?
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3193
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

AniaDS pisze:
AGNESS pisze:Aniu już 8 piękności czeka na posadzenie.....tylko gdzie ? Ale że one w doniczkach....to się nie spieszę i powolutku rozważam co by tu wyrzucić 8-) :lol: Już mniej więcej plan mam 8-) :lol:
A.. to zwracam honor ;:180
Ja jeszcze nic nie kupiłam, ale iglaków mi się zachciało i nie wiem, co zrobić z różami, które muszę wysadzić z rabaty :?
no wiecie co, dziewczyny? Kiedy ja dożyję chwili gdy będę musiała coś wyrzucać....
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32007
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

U mnie sporo wędruje za płotem , ale kiedyś też zabraknie tam miejsca ;:7
x-S-l
---
Posty: 2084
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

u mnie na razie jest dość miejsca, ale zawsze pozostaje jeszcze jedna możliwość - zlikwidować część trawnika! :;230
Awatar użytkownika
abeille
1000p
1000p
Posty: 5035
Od: 4 mar 2009, o 12:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: spod Paryża

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Jagusia, to wyrzucanie przychodzi dużo szybciej niż myslisz, no chyba że ma się hektary do zagospodarowania :;230
Aguś, różyczki sliczne i tez lubię takie co się przebarwiają, ale tak zdecydowanie z pomarańczu na różową żarówę to
juz nie często się zdarza...
Cieplutko pozdrawiam Wiesia
Wątki Pszczółki
Wątek Wisienki i nasze klimaty "Francja znana i nieznana"
Awatar użytkownika
maribat
1000p
1000p
Posty: 4942
Od: 4 mar 2010, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Wy tu o wyrzucaniu piszecie, a ja mam ten komfort, że mnóstwo trawnika jeszcze ;:170 ale i ja z części juz rezygnuję , oj człowiek się uczy wybierać co lepsze ;:59
wszystko moje jest tu:
zapraszam
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4296
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Aguś masz sprawdzony przepis na nalewkę malinową?
Poszukuję... ;:224

Ja też mam róże w donicach, takie do wyeksponowania... :wink:
Niech ludziska patrzają i zajzdraszczają a co!
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
maribat
1000p
1000p
Posty: 4942
Od: 4 mar 2010, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

empuza ja mam ;:136 sprawdzoną ;:92
wszystko moje jest tu:
zapraszam
Ann-ka72
1000p
1000p
Posty: 1012
Od: 1 paź 2009, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Agness- jak zwykle piękne widoczki i roślinki ;:224
Ja swoje hortensje przycinam jeszcze nizej - bo ok. 5-8 cm nad ziemią-może za nisko? A na zdjeciu hortensja z takim zielonym zabarwieniem to Limelight? Moja w ubiegłym roku była seledynowa, a w tym roku- prawie od razu biała.... może czegoś jej brakowało,jakiś witaminek?
Co do róży Chopin- też ją mam i też teraz powtarza kwitnienie- jest cudna, wielka, pomimo kilku tygodni deszczowych w lipcu i sierpniu- nie ma żadnych plamek na liściach, niedawno dopiero opryskałam od grzyba- tak na wszelki wypadek....
Gdybym mogła, to pewnie jeszcze kilka tych krzewów bym dokupiła i posadziłabym je razem :) Byłoby więcej tych cudnych kwiatów wśród zieloności ich liści. :)

;:196 ;:196
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz.9

Post »

Kropelko moje różyczki rosnące na słoneczku mają bardziej nasycone kolorki, w lekko zacienionych miejscach są spokojniejsze :D

Ulu ja zawsze róże kupowałam u Bogdan w1 na Alle.....polecany bardzo jest też Flash, ale ja nigdy na niego nie mogę trafić, ponieważ przeważnie kupuję róże wiosną, a on sprzedaje tylko jesienią. Jeśli zależy Ci na mocno pachnącej rózy i lubisz żółte, to szczerze polecam Arthur Bell......nie znam innej róży która tak wspaniale i mocno pachnie.....wystarczy jeden kwiat na krzaczku i czuć ją już z daleka :D

Iduś Chopin mnie zauroczył, mam dopiero pierwszy rok tę różę....i żałuję, że nie mam miejsca, żeby posadzić ich więcej 8-) Twój może zbiera siły na następny rok i wtedy zaszaleje :D

Aniu to masz różano-iglakowy dylemat :lol: Ja uważam , że iglaki to najpiękniejsze tło dla wspaniałych kolorowych róż......więc może jak już posadzisz iglaczki....to różyczki z powrotem na rabatkę 8-) No, chyba, że mało miejsca i się nie zmieszczą.....

Jagusiu.....jak ja bym chciała mieć tyle miejsca, żeby nie musieć myśleć co wyrzucić, żeby posadzić coś innego :lol:

Geniu u Ciebie tyle roślinek przybywa, że podejrzewam, że szybko nadejdzie ta chwila, że i przed płotem zabraknie 8-) miejsca :lol:

Marto.....zobaczysz, że nadejdzie ten czas, że trawniczek będzie coraz bardziej chudł :wink: :lol:

Wiesiu faktycznie róża wygląda jak zupełnie inna odmiana, ona zawsze się przebarwia z pomarańczowej na różową....ale nigdy wcześniej nie osiągnęła tak żarowiastego różu :lol:

Martuś.....ten trawniczek jakoś tak sam się zmniejsza ;:224
Martuś poproszę o przepisik na nalewkę ;:180

Aguś właśnie robię nalewkę leśną- malinowo-jeżynową ....po raz pierwszy w życiu....co wyjdzie zobaczymy 8-)
Moje różyczki tylko chwilowo w donicach...tak kupione, ale już szykuję im miejsce w ogródku....dziś wywożę kilka wykopanych krzaczków ....

Anuś dziękuję ;:196
Ta zielonkawa hortensja, to faktycznie Limelight. Myślę, że kolor kwiatów spowodowała pogoda....w tym roku hortensje niesamowicie wcześnie zaczęły się przebarwiać na różowo....bardzo krótko były w bieli....
Aniu faktycznie Chopin jest niesamowita....ani jednej plameczki i tak niesamowicie kwitnie....ja też gdybym tylko miała miejsce, to posadziłabym jeszcze ze 2 krzaczki....ale cóż.....ciasnota.....

Wrzosiki w roli głównej...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Hibiskusy....
Obrazek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”