Ogród Marty - Cz. XI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11393
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

Witam sympatyczną Gospodynię i z przyjemnością uczestniczę w otwarciu wiosennego wątku! ;:168
Prezentację wiosennych świeżynek miło się ogląda! :)
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

Melduję się i ja.
Te fioletowe pierwiosnki cudne ;:167
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

Martuniu jestem i ja. :wit Na drugiej stronie ale za to druga!!!Też dobrze.
Piękna ta twoja wiosna. Nie zawsze mam czas aby się wpisać ale zaglądam na bierząco.
Przesyłam uściski... ;:196
P.s Wszystkie roślinki od ciebie z zeszłego sezonu zameldowały się i odliczyły kolejno...Cieszę się bardzo. ;:138
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

Witam miłych gości ,nawet nie wiecie ja się cieszę ,że jesteście ze mną ,że chcecie spacerować po moim ogrodzie i śledzić moje poczynania,jak w każdym ogrodzie ciągle coś zmieniam i wymyślam,więc zapraszam znowu ,bo cały sezon przed nami,ale będzie się działo :heja

Bożenko,dziękuję za życzenia obfitości ,tych nigdy nie za dużo,pozdrawiam ;:196

Irenko,witaj,miło Cię widzieć i do tego o tak wczesnej porze ,powodzenie w uprawach specjalnych bardzo mi się przyda,dziękuję i pozdrawiam ;:196

Beata,witam Cię w moim ogrodzie i cieszę się ,że jesteś ,pozdrawiam :wit

Marzenko,a ja zawsze zadowolona z Twoich odwiedzin,pozdrawiam :wit

Marysiu,znasz ten ogród ,ale jak przyjedziesz to na pewno znowu będzie niespodzianka ,te dwa całuśniki w uściskach to my ?Pozdrawiam i buziaczki ;:196

Przemuś,obracam się jak kołowrotek ,żeby podołać :uszy ,nie wiem o jakie piękności Ci chodzi,może o pierwiosnki ząbkowane ,bo mnie one zauroczyły,pozdrawiam :wit

Gosiu,cieszy mnie Twój meldunek,a w ogrodzie, jak w każdym ,ciągle się coś dzieje nowego i będą nowe opowieści,pozdrawiam ;:196

Dorota korzo-m,witaj ,fajnie ,że jesteś,wiosna u mnie trochę skromna ,ale moje wczesne piwonie już mają pączki,pozdrawiam :wit

Ewciu garden 11,wiosna szybko pędzi ,to w ogrodach będzie się działo,miło,że jesteś ,pozdrawiam ;:168

Ewciu ewarost,będą rosły doskonale ,są skromne , mocne i niewybredne,z każdego miejsca są zadowolone ,a przecież poszły w dobre ręce,pozdrawiam :wit

Bogusiu,cieszę się z Twojej obecności ,roślinki zaraz pokażą na co je stać ,a jeszcze pod taką opieką ,pozdrawiam ;:196

Beatko bejka,podobno ciężko sie leczy z uzależnień :uszy ,ale nasze uzależnienia są cudowne,więc nie potrzebują leczenia ,miło,że mój ogród jest inspiracją i niech tak dalej zostanie,pozdrawiam ;:196

Maryniu,witaj w moim ogrodzie i z przyjemnością ,będę Ciebie każdorazowo witać, ;:180 szybko będą i następne świeżynki ,bo wszystko bardzo przyspiesza,pozdrawiam ;:196

Kasiu,dzięki ,że jesteś w moim ogrodzie ,pierwiosnki ząbkowane i mnie zauroczyły,pozdrawiam ;:168

Oleńko,witaj,miło,że się wpisałaś ,jakiś ślad też jest potrzebny :uszy ,fajnie ,że roślinki ładnie rosną ,one są skromne ,ale mocne,pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42163
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

Jasne jak się zobaczymy po pół roku to się uściskamy :;230 Martuś i to jest dobra strona ogrodów...naszych ogrodów nigdy nie są takie same i chociaż gnaty bolą to z korzyścią dla ich wyglądu...ich...tzn ogrodów :;230
Pokażesz stroiki ;:196 Pozdrawiam ;:138
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

Wita Marysiu,te ogrody dają nam chyba jakąś dodatkową siłę,to dlatego ,że bardzo je kochamy i wkładamy w nie swoje serca,bardzo chciałabym się już spotkać ,ale w kwietniu nie mogę stracić ani jednego dnia ,za to w maju będę do dyspozycji,chociażby kosztem ogrodu ,ale teraz mam zobowiązania ,zdjęcia zrobię na kiermaszu ,bo w domu nic nie zrobiłam ,u mnie dzisiaj zimno, 4 stopnie ,ale już nie pada,chociaż wisi w powietrzu deszcz,lub śnieg,pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

Ja też chcę się z Wami ściskać ;:196
Marto są ogrody, gospodarze do których z chęcią się zagląda. W zeszłym tygodniu był dzień internetu, moja koleżanka bibliotekarka poprosiła mnie abym przedstawiła moją pasję i to jak korzystam z internetu. Pochwaliłam forum ogrodnicze, pokazałam wyrywki między innymi Twojego ogrodu, zachwytom nie było końca ;:215
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

Dzisiaj parę zdjęć,zrobione przedwczoraj ,jak jeszcze była piękna pogoda,bo dzisiaj ogród leży przygniecione śniegiem i deszczem zwłaszcza narcyzy.

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

fiołki wplątały się w liliowca
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłek wiosenny już go coś zżera
Obrazek

Sangwinaria kanadyjska ,dzisiaj stulona z zimna
Obrazek

I nowa rabata czeka na kwiatuszki,jeszcze trzeba dosypać ziemi ,bo się osiada,na razie są na niej nowo nasadzone czerwone róże
Obrazek

Obrazek

i najszybsza moja piwonia, na dzień dzisiejszy ma już pączki na wierzchu
Obrazek
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

Martuś bardzo mi się podoba klimat Twojego ogrodu.
Dużo drzew, krzewów, też chcę kiedyś utrzymać taki klimat.
Przytulnie z mnóstwem fajnych zakątków ;:167
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 17079
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

:wit
Ogród masz bardzo już kolorowy i bogaty w różne ciekawe wiosenne roślinki. Bardzo ciekawe te liliowe pierwiosnki.Sasanki ..chyba masz ich całą gamę kolorystyczną.
A teraz dochodzą narcyzki i piękne tulipanki.
Zawsze z wielką przyjemnością oglądam twój ogród i piękne rośliny. ;:173
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25151
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

Jestem i ja.
Jestem bardzo ciekawa co będzie z moimi piwoniami
Wydawało mi się, że będą miały pączki, ale teraz nie jestem pewna.
Zobaczymy
Rabata zapowiada się świetnie
Ma fajny kształt.
Awatar użytkownika
Rzepka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2729
Od: 30 mar 2014, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

Martuś, to dopiero będzie rabata, już sobie wyobrażam tą biel i czerwień. ;:333
Na środku nowej rabaty wysoki krzew to czerwona azalia, czy różyca jakaś?

Pozdrawiam Irena
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: OGRÓD MARTY -CZ. XI

Post »

Witajcie ,jestem o swojej porze,dzień był bardzo padający ,chociaż do południa wydawało się ,że będzie spokój z deszczem ,nic nie dało się zrobić w ogrodzie ,na kiermaszu byłam na chwilkę ,ale były dyżury ,więc mogłam pozałatwiać pilne sprawy i jechać do domu,pochodziłam troszkę po ogrodzie ,ale zimnica i deszcz szybko mnie wygonił.

Marysiu,już nie mogę się doczekać ,kiedy się zobaczymy,tyle mamy sobie do powiedzenia ,nasze ogrody są wyjątkowe,bo każdy inny i każdy ciągle zmieniający wygląd,tylko ścieżki zostają podobne ;:306 zrobiłam zdjęcia stroików,ale muszę wsadzić w laptop,pozdrawiam ;:196 odpisuję ci drugi raz ,ale od przybytku głowa nie boli ;:306

Dorota,to przyjedziesz do mnie w maju jak dziewczynki będą to się pościskamy ,powiem Ci dokładnie kiedy jak ustalimy termin,cieszę się ,że ogród sie podobał,to znaczy ,że warto coś w życiu robić ,mieć swoje pasje i je realizować ,pozdrawiam ;:196

Kasiu,tak mam urządzony ogród ,że jest w nim wszystko,drzewa,krzewy iglaste i liściaste ,owocówka ,a w dolnej warstwie przy ścieżkach byliny ,wszystko posadzone piętrowo a wśród rabat ścieżki i polanki ,do rabat jest wtedy łatwy dostęp z każdej strony,można spacerować w cieniu i słońcu,można oglądać ,podjadać ,wąchać ,posiedzieć poleżeć ,posłuchać szumu wody ,bo i mała fontanna jest zrobiona z misy,czyli uruchomione są wszystkie zmysły i o to mi chodziło budując ten ogród,pozdrawiam ;:168

Aniu,pierwiosnek ząbkowany jest wart polecenia ,świetnie wyglądają te jego głowy,sasanek nie mam dużo ,one takie krótkowieczne ,ciągle trzeba je wysiewać lub dzielić ,bo szybko zanikają ,miło,że lubisz ten ogród,pozdrawiam :wit

Gosiu,witaj,może w końcu Twoje piwonie zakwitną porządnie ,już ich nie przesadzaj ,bo tego nie lubią ,niech się rozrosną ,moja nowa rabata ma taki kształt przez poprzednie rabaty ,oddaliłam się od tamtych ,żeby zrobiły się ścieżki i samo tak wyszło,pozdrawiam :wit

Irenko,tylko się ze mnie nie śmiej z tej narodowej rabaty ;:306 ,ale kocham czerwone róże ,więc wymyśliłam do nich biały i samo wyszło,to się dopiero zrobiła zagadka co to ten duży krzew,więc to jest hortensja Great Star "Le Vasterival",kwitnie na biało ,pozdrawiam ;:168
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”