Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3917
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

Stare drzewa na działce to wielki skarb. Widzę też że choroba przerabiania ogrodu, poprzez likwidację większości trawnika, ma wiele ofiar ;:224
minismok
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3036
Od: 25 wrz 2008, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Czarni Górale
Kontakt:

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

:wit Lawendo

Czosnki na tle ściany igłolasu prezentują się świetnie na foto :D Ładny zestaw iglastych ;:108 ,widziałam też różę..........była jak sen :D
nic nie jest takie jakim się wydaje Spis Treści
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1602
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

Jak miło, że do mnie zajrzałyście, bałam się że nikt mnie nie znajdzie w tym gąszczu. Zrobię zdjęcia dzisiaj. mam nadzieję że przestanie padać, jak była ładna pogoda to mnie nie było

ZUZIA - cieszę się i ja z założenia wątku, bo zaglądałam to wszystkich i czułam się trochę anonimowo. Być w takim gronie to sama wiesz jak miło. to forum jest super

EDYTAB - u mnie też jedne rosną ładnie, a inne gdzieś znikają albo rosną słabo, chyba to ogród wybiera a nie my jakie chce mieć roślinki. Rozsądnie byłoby sadzić stosownie do warunków ale wiesz jak to jest, wszystko by się chciało

DAKA - działka nie jest w mieście, jest poza granicami miasta i dobrego powietrza mamy dużo i cisza i spokój. Tylko w sobotę nie jest cicho bo wszyscy koszą swoje trawniki, ale dzisiaj pada

AAGE - lubię te moje iglaki, ale są za gęsto nasadzone . Tej zimy ucierpiał cis, wiosną go skróciłam chyba ze 3 metry, bo chciałam ładnie wyrównać i ciągle był krzywy, no i tak równałam aż się zmniejszył. Chociaż i tak mu zostało jeszcze jakieś 3m. Dużo mam siewek każdego roku, aż szkoda wyrzucać

ZIELONA ANIU - Właśnie myślę gdzie posadzić piwonie, chyba posadzę w jednej kępie albo szpalerze, teraz rosną to tu to tam. Znowu trzeba będzie kopać.

MINISMOKU - róża nazywa się Astrid Grafin v. Hardenberg, jest taka jak na zdjęciu, kolor czerwonego wina i ten środek jaśniejszy pieknie wygląda. Kwitnie pierwszy raz u mnie, jestem zauroczona i polecam wszystkim
Awatar użytkownika
agape
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2127
Od: 23 lip 2008, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

Witaj Lawendo!
dziękuję za odwiedziny!
Piękne miałaś tulipany!
Nawet jeszcze sie nie znamy, a Ty juz chcesz mnie obdarowywać, oj Ty Dobra Duszo... :lol: ;:4
Naprawdę mojej Wiślance nic nie trzeba.Dziękuję. ;:180 Mam nadzieję, że ludzie i ich zwierzęta, domy, pola...jak najszybciej wyschną i nigdy więcej nie doświadczą klęski.
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4213
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

Witaj Lawendo cieszę się że udało mi się odnaleść Twój ogród, i to nie taki mały z okazałymi drzewami. Czekam na kolejne zdjęcia.
Pozdrawiam Zenek
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1602
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

Znalazłam jakieś zdjęcia, dzisiaj tak ciemno, że nie da się nic zrobić ale jak tylko wyjdzie słońce to będą nowe fotki. Nie robiłam nigdy zdjęć roślinom i widzę dopiero teraz jakie to trudne. Cykam i cykam a potem nie ma co wstawić. Ale się podszkolę...

Obrazek

Obrazek

Obrazek
evluk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3675
Od: 16 lis 2008, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

Pustynniki- nieprawdopodobne :shock: Fantastycznie wyglądają w grupie 8-)
caterina
200p
200p
Posty: 297
Od: 11 cze 2009, o 18:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

Piękne pustynniki :)
No to teraz czekam na słońce a co za tym idzie - na nowe zdjęcia:)
pozdrawiam serdecznie
kasia
Forumowiczka Kasia...;)
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3917
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

Zdjęcia bardzo dobre.
Ależ kępa pustynników :shock: Wspaniale się prezentują. Nadają egzotyczny charakter rabatom.
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1602
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

AGAPE - to chyba ta atmosfera na forum sprawia, że zachowujemy się jakbyśmy się znali od dawna.

ZENOBIUSZU - bardzo się cieszę, że do mnie trafiłeś , ogród jest spory i zadrzewiony. Masz blisko, więc wpadaj często

PATI22443 - jak to wynagradza włożoną pracę :) usłyszeć coś miłego, dziękuję i zapraszam

EVLUK,CATHERINA, ZIELONA ANIU - pustynniki posadzone były 3 lata temu i teraz dopiero tak ładnie zakwitły, też mi się podobają i bardzo chciałam je mieć. Nie ma z nimi problemu, łatwe w uprawie. Jak się wstawia te uśmieszki?
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3917
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

Ja kiedyś posadziłam karpę pustynnika ale nie wyrósł wcale. I nie próbowałam już.
Uśmieszki są jak piszesz post po lewej stronie, wystarczy kliknąć na wybrany i się pojawi w tekście. ;:3
Awatar użytkownika
vita
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1274
Od: 5 sie 2009, o 20:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

Witaj :lol:
lawenda pisze: Przez lata była tylko trawa i było ładnie, ale jak znalazłam to forum, to zostałam zarażona jak my wszystkie i teraz wiecznie kopię i kopię te trawniki
Tak...jak ja! Wprawdzie nie mam trzydziestoletnich iglaków, ale kopanie trawników to teraz codzienność.
O zarażaniu się nie napomknę nawet :;230 Ślicznie u Ciebie, mnóstwo przestrzeni i wygląda na to, że możesz poszaleć.
Bardzo podobały mi się pustynniki, szczególnie te pomarańczowe.
A....lawendy masz?
Pozdrawiam, Wiktoria

Tak to się plecie...
tadeusz48
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3398
Od: 5 wrz 2007, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój ogród - lawenda i coś jeszcze

Post »

Witaj LAWENDO, ja również zajrzałem do Twojego ogrodu, pospacerować w te deszczową niedzielę, cieszę się że na Forum mamy kolejną przedstawicielkę naszego województwa.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”