Ogródek Robaczka cz. 4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

O ,już kolejna część - a ogród oczywiście przepiękny :wit
x-ag-a
---
Posty: 13309
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Co tu komentować, kiedy człowiekowi tchu brakuje po obejrzeniu zdjęć... Kasiu, ogród angielski to marzenie wielu z nas - Ty to masz ;:196, w dodatku z nutą niezwykłej elegancji - gratuluję efektu.
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15606
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Melduję się Kasiu w nowym wątku i będę śledzić twoje poczynania z zapartym tchem.
Awatar użytkownika
Maddy77
500p
500p
Posty: 641
Od: 2 maja 2012, o 18:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Kasiu gratuluję nowego wątku ;:138 Szybko się wpisuję, żeby mi nie zniknął z oczu :wink:
Ogród jest fantastyczny ;:180
Różyczki pięknie kwitną ;:215
Awatar użytkownika
Lineta
1000p
1000p
Posty: 2359
Od: 15 mar 2012, o 21:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

ROBACZKU, ja też czym prędzej ścigam Cię w nowym wątku. I proszę, nie czuj się zobowiązana do żadnych przeprosin. Ja zupełnie nie do Ciebie miałam pretensje o nieobecność zdjęć, tylko właśnie do nieuczciwych hostingów. Cieszę się, że zdjęcia będą powtarzane, bo opisujesz dokładnie odmiany, a to dla mnie kopalnia wiedzy.
Ogród tysiąca kwiatów i motyli. Serdeczne pozdrowienia, Gosia
Ogród Linety
Ogród Linety cz.2
Awatar użytkownika
magenta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3285
Od: 31 mar 2010, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Józefosław
Kontakt:

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Witaj Kasiu, zapisuje się żeby nie zgubić :)
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Kasiu dziękuję za odwiedzinki! Jesteś niezawodna ;:196 ! Mam nadzieję, że miło spędziłaś czas, choć w tak kameralnym gronie. Ja się bardzo cieszę, że udało nam się spotkać. Po powrocie do domu dostałam reprymendę od M, że Cię od niego nie pozdrowiłam - więc niniejszym to czynię :D
Ale słowem się nie zająknęłaś o nowym wątku...
Monikwiaty
1000p
1000p
Posty: 1468
Od: 27 lis 2011, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Witaj Kasiu,melduję się i ja:)
Pozdrawiam, Monika.
Wstążeczka
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8597
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Martuś, szkoda, że Cię nie było u Asi, było super! Asia ma uroczą działeczkę i cała masę roślinek i zakątków, które na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach!
Majeczko, dziękuję! Jak łuki porosną różami to będzie prawdziwe spełnienie marzeń ;:170 Miło mi, że w dalszym ciągu mi towarzyszysz w moich ogrodowych zmaganiach, zapraszam ;:196
Sweety, każdy kowal powinien bez problemu wykonać autorski projekt, kwestia ceny. Na pewno znajdziesz jakiegoś w okolicy, który wykona Twoje zlecenie. Ja zwykle zaczynam od prostego rysunku, potem detale i wymiary. Następnie wysyłam mailem do wyceny do 2-3 kowali i czekam na oferty wykonania. Zwykle ceny się wahają, wybieram najtańsze oferty lub po prostu sprawdzonych wykonawców. Aktualnie kowal pracuje nad moim projektem wiaty na samochód i jeszcze jednej pergoli :uszy
Witaj Piotrze!Miło mi, zapraszam :wit
Krysiu, przy przesadzaniu dużych krzew pomoc fachowca jest niezbędna. Ten 3-metrowy świerk byłby nie do ruszenia gdybyśmy sami z M próbowali go przesadzać. Darniowanie też odpuściłam - szkoda zdrowia i czasu, za niewielkie pieniądze w ciągu jednego popołudnia ogrodnik wydarniował mi kilka rabat. Przy takiej ilości roślin do posadzenia wystarczająco namacham się łopatą :lol: Poza tym znalazłam bardzo rozsądnego ogrodnika, a łatwo nie było.. ;:224
Irminko, oczywiście stawiam dla gości szampana, ja też lubię dotyk luksusu o poranku ;:173 Miło mi, że wpadłaś - zapraszam cześciej :wit
Piotrze, witam i zapraszam :D
Pani Bestio, witam! "Pięcioraczki" adopotowałam w ubiegłym roku, zachwyciły mnie takie fajne słodziaki wyrastające z jednego nia. troszkę zaniedbałam cięcie, to były zgrabne kuleczki, muszę je przyciąć.
Iwonko majowa, oczywiście, Twoje zdrowie ;:136
Heliofitko, wiele z realizowanych w tym roku pomysłów to zimowe przemyślenia, ale sporo też jest zasługą Forum ;:4
Dorcia, witam i zapraszam!
Aguś, dziękuję, jesteś kochana a takie słowa wiele dla mnie znaczą ;:196 Potrzebuję jeszcze czasu na dopracowanie rabat i dotychczasowych nasadzeń, ale cieszę się, że efekt do Ciebie przemawia i widzisz w tym to, co ja pragnę zobaczyć ;:170
Małgosiu, witaj!
Maddy, witaj! Niektóre różyczki dopiero się zbierają, inne kwitną - mam nadzieję, że jeszcze długo będą cieszyć swoim widokiem...
Lineto, witaj w kolejnej części, mam nadzieję, że będziesz stałym gościem ;:138
Kasiu, witam ponownie i zapraszam!
Asieńko, dziękuję za fantastyczne popołudnie w Twoim uroczym zakątku ;:196 Było bardzo sympatycznie, czas zawsze leci nam tak szybko, że ani się obejrzymy już się ściemnia ;-) Byłyśmy tak zagadane o roślinkach, że zapomniałam o wątku ;-)) Oczywiście pozdrów M, mam nadzieję na następne spotkanie, tym razem u nas, zapraszamy Was oboje ;:196
Monikwiaty, witaj! Jesteś moim stałym gościem, bardzo mnie to cieszy :D
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
Awatar użytkownika
beata68
1000p
1000p
Posty: 1745
Od: 13 lut 2011, o 17:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Człowiek szuka Twojego wątku, a Ty potajemnie następną część zakładasz. :D
x-S-l
---
Posty: 2084
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

och.......no żałuję niezmiernie...... nie mogło to choróbsko jeszcze poczekać? ;:223
bo jakbym się rano dobrze czuła, to bym od razu pojechała ale gdzie tam.......tak mi głowa pękała, bolała, zaś o nosie to już nie wspomnę ;:223
trudno się mówi.......na następne spotkanie u Asieńki przyjadę! :uszy
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8597
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Cześć Beti!To żadna tajemnica, tak samo wyszło :lol:
Nie załapałaś się na szampana, ale winko owszem, to jak - zdrówko? ;:136
Martuś,zdrowiej bidulo, następnym razem obecność obowiązkowa ;:196
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
x-S-l
---
Posty: 2084
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Robaczka cz. 4

Post »

Kasiu ;:196 no zdrowieć muszę, w poniedziałek do pracy ;:oj
następnego nie opuszczę.....niech się dzieje co chcę, jadę i koniec :twisted: ;:224
oj winka to bym się napiła.......musi mi wystarczyć herbata z jiaogulanem i cytryną i miodem ;:136
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”