Keukenhof

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Jerome
100p
100p
Posty: 199
Od: 30 sie 2012, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Brandenburgia

Re: Keukenhof 2012

Post »

Tak wlasnie planuje, koniec kwietnia-poczätek maja. Przejrzalem program wyystaw czasowych i wtedy mam nadzieje obejrzec to co mnie pasjonuje. A wczesniej zamierzam wskoczyc do LaGa Prenzlau, nowy ogröd pokazowy sponsorowany przez jeden z banköw. Z artykulöw w prasie jawi sie jako rewelacja.Podobno otwierajä przed swietami, ale teraz wszystko przywalone sniegiem i jak czytam prognoze to nie zanosi sie na lepiej.
Ale kusisz Michal, prowizje jakäs masz? ;:306
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 15&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Michal M
200p
200p
Posty: 263
Od: 8 sty 2013, o 09:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wadowic

Re: Keukenhof 2012

Post »

Jerome, prowizji nie mam, ale wcale bym się nie obraził, gdybym dostał choć po jednej cebuli z każdej odmiany :D Ja w tym roku niestety się nie wybiorę, ale chętnie pooglądam fotorelację z Twojej podróży. Życzę dobrej pogody i realizacji planu :D
Awatar użytkownika
tadeo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1982
Od: 1 mar 2009, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: Keukenhof 2012

Post »

Michał.Moja relacja będzie 23 kwietnia.Jadę po raz trzeci.Już nie mogę się doczekać.Jadę 16 a na paradę 20 kwietnia.Pozdrawiam Tadeusz
Michal M
200p
200p
Posty: 263
Od: 8 sty 2013, o 09:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wadowic

Re: Keukenhof 2012

Post »

Tadeuszu, bardzo Ci zazdroszczę, ja w tym roku się nie wybiorę, ale przynajmniej pooglądam zdjęcia z Twojej wyprawy. Zastanawiam się tylko, czy nie będą mieć jakichś opóźnień w tym roku, bo słyszałem, że tegoroczna zima przedłuża się na całej półkuli

Życzę udanej wycieczki
Awatar użytkownika
tadeo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1982
Od: 1 mar 2009, o 11:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: Keukenhof 2012

Post »

Michał.kiedy jechałem w 2010,żona twierdziła że po co my tam jedziemy jak tam jeszcze nic nie będzie kwitło a było to dokładnie 22 kwietnia w moje urodziny.Było bardzo zimno,byliśmy w zimowych kurtkach.Jak weszliśmy do ogrodu oczom ukazał się bajkowy widok i nikomu już nie było zimno.Myślę że teraz będzie podobnie.Tadeusz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”