Siedlisko z sosnami cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5407
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Wpadłam z rewizytą ...oj , ;:oj masz pole do popisu , tylko pozazdrościć i wieku i zdrowia , bo niestety ogród tego wymaga .

Powiedz , proszę , czy dziwaczki siejesz , bo kilka lat temu miałam, różne kolory ...potem jakoś mi nie pasowały po przerobieniu rabaty , a nie powiem , podobają mi się .
Wilec mam w kolorze blue , twój jest w energetyzującym kolorze i zapewne z daleka rzuca sie w oczy . Ciekawie begonie wygladają na pieńkach ;:138 .

Pozdrawiam bardzo serdecznie :wit . Uff... , ale u nas gorąco ...+31 C w cieniu ;:oj .
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Jagódko, swoje dziwaczki siałam i robiłam rozsadę. Słyszałam jednak, że można je wykopać i jak dalie traktować. Mam ich trochę, ciekawe jakie kolory będą jeszcze. Gdyby się spodobały, to moge Ci podesłać jakiegoś :wit . Pieńki mam po wyciętych drzewach, już kilka razy były do porąbania naszykowane przez M, a ja je odturlowuję spod siekiery :wink:
U Ciebie to prawdziwa uczta dla oczu w ogrodzie, tu pojedyńcze egzemplarze. Wiek ;:224 , nie taki znów młody :oops: , tylko tak się odmłodziłam dzięki dziecku ;:167

Wczoraj zachwycałam się pracującymi pszczółkami w rozchodnikach. UWAGA!!! wszyscy, którzy dostali je ode mnie, one są żółto-białe, mimo, ze mają tak ciemne łodyżki i podejrzewałam, że będą czerwone. Przepraszam. Ja je z pola nabyłam :oops:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chyba jednak posadzenie ich przy chodniczku, to nie był najlepszy pomysł, zwłaszcza teraz jak kręci się w nim tak dużo pracownic. Cóż będzie przesadzanie ;:14
Ewa05
500p
500p
Posty: 899
Od: 13 lut 2011, o 14:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kujawy okolice Włocławka

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

U mnie dziwaczki kolorowe.
Pozdrawiam Halina
Moje wiejskie rabatki
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Halinko, zbieraj nasionka, zbieraj, będzie wymiana kłączy lub nasion.

Pokażę Wam jeszcze moją najukochańszą różyczkę Iceberg. Kupiłam ją w B rok temu wiosną. Miała być czerwona, jest jaka jest ;:167 . Kwitła jeszcze w styczniu 2012 i myślałam, że nic z niej nie będzie. A ona kwitnie od początku lata i kwitnie. Jest coraz piękniejsza. Zresztą oceńcie sami

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rośnie bez żadnego oprysku, dostała popieczarkową w dołek i krowieńca. W maju podczas suszy podlewana umiarkowanie. Podczas ataku mszycy znosiłam jej biedronki wszystkie jakie znalazłam. Rośnie jak widać zdrowo. Ja ją po prostu kocham.
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Piękna róża, Marzko! Nie wiem, czy czerowana byłąby taka efektowna ...
Co do rojników. Także mam takie przy ścieżce, robale po nich krążą, ale nie są szkodliwe dla przechodzących...
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Aniu, u mnie w nich tylko pszczoły i trzmiele, z których bardzo się cieszę ;:138 ;:138 ;:138 . Niestety zdjęć nie umiem robić makro i takie maślane wyszły :? Jednak dzięki tym rozchodnikom psy mi tak nie szorują po ścianie domu.

Jak już jestem przy zwierzakach, to przedstawiam Wam moje kocięta. Nie chciały pozować do zdjęć, nawet mama, która pierwsza się zawsze pcha przed aparat. Najważniejsze, że kolor maluchów widać, zwłaszcza ten niebieski jest świetny
Obrazek
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Gratuluję potomstwa.Cudeńka.
Moje koty raz zmajstrowały dzidziusia i poszły pod nóż ;:147 ,więcej dzieci już nie będzie :wink: .
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Paulinko ;:196 , u mnie też kotka pójdzie na ciachnięcie. Wiosną przeżyła ona i ja razem z nią straszny poród. Byłam pewna, ze więcej już nie będzie mieć kociaków, a tu takie cudeńka. Jednak więcej już nie chcę. I tak jeden z tych musi znaleźć dom
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42163
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

No to Marzenko masz przychówek! No właśnie napisałam, że ja wolę od tych wacików kury co wyglądają jak kury. Ale zapomniałam napisać dlaczego mnie dedykowałaś scenkę z seksem :;230 :;230 Ja mam dziwaczka takiego jak Ty i żółtego. Kupiłam karpy w B rok temu, rosły całe lato i na jesień jak je ściął przymrozek wykopałam patrzę a tu karpy no to wrzuciłam do dalii i przechowały się. W tym roku zbieram jeszcze nasiona. W ogóle pół stołu w jadalni to suszące się nasiona!
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16070
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Marzenka, ja na szybko, bo mam starszne zaległości. O zwierzaczkach sobie rozmawiacie. Fajnie. Ja nie mam żadnego. Jak mi moja koteczka zginęła dwa lata temu, to już nie chcę mieć żadnych stworzeń. Za bardzo się przywiązuję.
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Wandeczko, o zwierzakach tak przy okazji, głównie to o kwiatach i o ogrodzie. Widziałaś moją szaloną Iceberg?

Dostałam dziś od Eli całą masę roślin. Hortensje: Anabelkę, Limelight - patyczki, Vanilkę - patyczki, Pnącą - ukorzenione odłogi. Pysznogłówkę, dwa floksy, nie zabrakło słynnych daturek i całej masy innych. Elu - dziękuję za gościnę i pełen bagażnik na drogę do domu .

Nie udało mi się już tego posadzić, bo wieczorem wróciłam. Teraz pada i fajnie by mi to podlało, ale choć w mokrą ziemię pójdą.


Agnieszko, jesteś niesamowita. ŚLiczne sieweczki mam od Ciebie ;:196
Awatar użytkownika
ElleBelle
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 7430
Od: 5 paź 2009, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Oj tam niech Ci dobrze rosną i cieszą Twoje oczy i ;:167
Pozdrawiam, Ela
...mój azyl w środku miasta...
Kwiaty Eli- w ogrodzie i nie tylko cz. 7- Kolejna Wiosna...
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3521
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Paulinko ostra jesteś , ja bym w taki sposób potraktowała nie jednego m........ i tak dalej
Marzenko teraz dopiero rozumiem co nauczyciel ma namyśli jak mówi o nieobecnościach i zaległościach i jak trudno je nadrobić oj trudno , trudno
na tego rozchodnika zółto -białego to ja się piszę obiema rekom ;:168
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”