Ogród w dolinie część 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
x-S-l
---
Posty: 2084
Od: 2 sie 2011, o 15:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

ojej ale ze mnie gapa..... :oops:
Aniu, ode mnie wszystkiego naj naj naj i jeszcze raz a co naj! ;:196 ;:196
Obrazek
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Przemku! Zdjęcia z córcią chyba nie będzie. Raz, to jednak internet...A dwa, ktoś musi robić zdjęcie :D
Grażynko (kogra)! Mocno się zastanowię nad patyczkowanie. Z różami nie próbowałam, a z hortensjami zaliczyłam 2 zgony. Aczkowiek były to ddwa przydakowo odłamane patyczki w niekoniecznie ku temu dobrym czasie. Ale może spróbuję, Iwonko (iwona0042) :D
Kubasiu! Kartka z banku setnie mnie ubawiła, bo komu jak komu, ale im zależy, by kredytobiorca żył i był zdrowy, a tym samym do pracy i spłaty :;230
Ewo (ewamaj66)! Nie do końca ten iglak przed drzwiami wejściowymi do domu wyszedł mi tak, jak chciałam. Ale dekoracja donicy owszem. To gotowy jutowy worek w kolorze butelkowe zieli, opasano bordową wstążką z wyprzedaży i frendzelkową bomką. W tym zakresie wyszło idealnie...
Aniu (wielkakulka)! Panna wybrała wianek w tradycyjnym stylu. Były również inne, ale ten spodobał nam się z uwagi na te świeczki i świetnie wygląda na stoliku kawowym w salonie.
Izo! To gipiurowy obrosik, bynajmniej nie recznie robiony. Mam cały komplet w salonie. Zaczęło sie od tego, a potem kupiłam w metrażu gipiurę i dorobiłam obrus na duży stół i serwetki pod bibeloty. Lubię takie drobiazgi...
Loki! Mnie akurat ten specyfik podziałał. Koty się wyniosły z ulubionej rabaty, a kosodrzewina odżyła, co mnie bardzo cieszy. Powiem Ci, że i mnie zapach tego specyfiku przeszkadzał, ale jako że był sluteczny i koty nie wróciły, nie żałuję...
Stasiu (stasia_ogród)! Zaczęłam dekorowanie domu, bo niemal we wszytskich wątkach pięknie i światecznie, więc pozazdrościłam. Ale dopiero wczoraj, jak wymyłam okna i wyprałam firanki, to poczułam, że świeta tuż tuż. Zapach świątecznych przygotowań robi więcej niż 100 wianków, bombek, czy światełek :D
Iwono (majowa)! Nigdy nie dorównam Twoim ozdobom, ale dziękuję ;:196
Marzka (sosenki4)! To zabawne, bo już poprzednia część miała wystaczyć do wiosny ;:306
Asiu (asia2)! Twoje zeszłoroczne pierniczki są śliczne. A jaka ilość ;:oj Ja jeśli robię to niemal pojedyńcze sztuki. Ale w tym roku to nie moje dzieło. Dostałam... Nie wiem skąd wzięło się podejrzenie, że to ja dokonałam tak doskonałęgo dzieła!
Lidziu (slila1), Misiu (lora), Krysiu (Ignis05), Ewo (ewmaj66), Asiu (daffodil), Loki (Lokutus), Stasiu (stasia_ogrod), Asiu (asia2), Edzywiec, Gosiu (Margo2), Moniko (monikwiaty), Kasiu (robaczek_Poznan), Marto (Shirall)! Dziękuję Wam za piękne życzenia. Oby się spełniły... Jak miło mieć urodziny i na forum ;:138
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

A ja nie dałam się nabrać na pierniczki, ze to Twoje dzieło. Były tak idealne, że tylko maszyna mogła je tak wymalować. Człowiekowi zawsze jednak ręka rochę zadrży.
Moje motto na dziś: żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce ;:306

Jednak kawa wypita i trzeba się wziąć ;:131
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogród w dolinie część 3

Post »

Ależ Marzko, ja nikogo nie chciałam nabierać. Nie twierdziłam, że to moje dzieło. Twój nastrój w pełni podzialam, ale pochwalę się - ja już wszystkie okna pomyłam i we wszystkich wiszą świeżutkie firany ;:138 Jestem z siebie dumna ;:173

Mobilizowana przez naszą kochaną Babuchnę założyłam nową część:

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=61829

ZAPRASZAM ;:196

Moderatora proszę o zamkniecie tej części ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”