Siedlisko z sosnami cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7793
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

hejka, trudno za Tobą nadążyć zarówno w wątku jak i ogrodzie. No ja już nie mam tyle sił ;:224
Ślicznie Ci Iceberg zakwitła ;:167
Szkoda że u mnie nie ma takich wyprzedaży, chociaż może są ale ja już trzymam się z dala od sklepów. Wyczerpałam limit na ten rok i chyba na następny też ;:223
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Jolu, jaka energia. CHodzę jak ćma, dziś już 2 kawy łyknęłam. Na szczęście zaraz do domu, ale jadę do B. Chcę suszarkę do grzybów i owoców kupić, bo poprzednią spaliłam rodzicom. No i znów czeka na mnie pokusa, bo dziewczyny piszą, że są tam cebule tulipanów i inne. Gdzie nie spojrzysz czekają pokusy. A wczoraj to już chciałam sobie kupić jałowce skalne Blue Arrow do rabaty, którą jesienią będę robić, ale cena jak u mnie w szkółce, to sobie darowałam. Niestety ten clematis się trafił, musiałam mu życie uratować. Tym bardziej, że on z botanicznych.
Ewa05
500p
500p
Posty: 899
Od: 13 lut 2011, o 14:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kujawy okolice Włocławka

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Marzenko pokazuj zdjęcia, nie wszystkich stać na tak dopracowane ogrody, trzeba mieć dużo kasy, a takie początkujące jak my uczymy się, podglądamy i kombinujemy jak najtańszym kosztem zrobić coś ładnego.
Pozdrawiam Halina
Moje wiejskie rabatki
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Też zajrzałam do B, bo mi wymarzły wszystkie narcyzy i muszę odbudować kolekcję. Tulipany też mi się podobały, ale co za dużo to niezdrowo :wink: a ty na co skusiłaś się ?
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Halinko, ale u mnie naprawdę nie ma co podziwiać. Pojedyńcze kwiaty może i tak, ale całość do bani.

Iwonko, oczywiście kupiłam 7 odmian tulipanów, bardzie kolorem i kształtem się kierowałam, bo nie znam się. Wzięłam też narcyza, ale chyba dokupię coś jeszcze. Narcyzy też mi pomarzły, miałam kilo i pilka odmian, takie babcine też -ich najbardziej mi żal. Choć ostatnio jak kopałam to przecięłam cebulę. Może one jeszcze wyjdą na wiosnę? Mam taką nadzieję. Zdjęcie jutro, bo dziś już tylko 3min :wink:
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15606
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Marzenko,ja tez z samego rana pojechałam do biedronki i byłam bardzo mile zaskoczona,bo takich pieknych odmian nie mieli nigdy.Miałam nie brac narcyzów,bo wymarzły mi wszystkie po tej zimie,ale skusiłam się jednak na dwie paczki,ale na hiacynty byłam odpotna.
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11411
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Witaj Marzenko, :wit
Przed Tobą piękna droga związana z realizacją ogrodu, ale i trudna zarazem. Widzę, że wszystko z sensem planujesz, nie tak, jak ja, rośliny sadziłam chaotycznie, z marszu.
Wczoraj w B.,podobnie jak wszyscy nakupowałam dużo cebul, pomimo, że wcześniej zaopatrzyłam się częściowo w PNOS-e.
Muszę uzupełnić kolekcję, gdyż mnóstwo narcyzów mi wymarzło i wszystkie hiacynty.
Pozdrawiam Cię serdecznie i miłego dnia życzę. :)
Awatar użytkownika
Edyś
500p
500p
Posty: 706
Od: 28 cze 2008, o 00:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Marzenko, przyganiał kocioł garnkowi ;:224 Ciebie też nie można na chwilkę spuścić z oka, wyprawiasz to samo ;:14 Ja myślę, że to już jest ta choroba. ;:215
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Witam z rana, późniejszego, ale zawsze z rana. Wczoraj jak już wiecie byłam w B. Kupiłam co nieco i wiecie co? Chyba dziś pojadę jeszcze. I tak bankrut i tak bankrut. Na koncie 5,47zł. Ale jest jeszcze k.kredytowa. Na szczęście mama daje gotówkę, żeby jej opłaty robić i defrałduję w B. Nie jest to powód do dumy, ale jak mus to mus. Muszę się tam wrócić po białe narcyzy z żółtym środkiem, takie babcine.
Mało tego robota kocha głupiego, a mnie wręcz uwielbia. Wczoraj w K trafiłam na maliny- owoce. Z 5zł na 2zł przecena. No i kupiłam 2,5kg. Wszystkie jakie były. Znów do słoiczków pakowałam. Dziś dla odmiany jadę do chrzestnej po gruszki. Wieczorem słoiki.
Ale za oknem piękne słońce i ciepło będzie, bo póki co chłodno jednak.

Małgosiu, odmiany super były. Byłam po pracy, ale pudła przwie pełne jeszcze, było w czym wybierać. Hiacyntów też nie wzięłam. Narcyzy jedne, ale po powrocie do domu miałam wyrzuty, ze nie wzięłam więcej.

Tajko, fajnie, ze zajrzałaś ;:196 , od jakiegoś czasu kupuję co nieco w B z roślinek i jestem zadowolona. Biała latria wiosną chyba na mnie czekała :wink: . A ten wybów tulipanów przeszedł oczekiwania, nawet czosnek ozdobny był. Wielka główka ;:oj

Edziu, zasuwaj do B. Naprawdę warto. Choroba galopuje u mnie, ale nie bardzo chcę się leczyć. Podoba mi się ten stan :;230
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42207
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Na szczęście mama daje gotówkę, żeby jej opłaty robić i defrałduję w B. Nie jest to powód do dumy, ale jak mus to mus.
No Marzenko to już jest hazart - to trzeba leczyć. Co będzie dalej nie chcę myśleć. ;:185
U mnie słońce ale chłód! ;:138
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

U mnie też słoneczko i też chłodno. Wiem, nic mnie nie usprawiedliwia. Jednak rachunki mama ma zawsze popłacone na czas. Mnie jest tak wygodnie, bo mam gotówkę i nie muszę do bankomatu. mama nie musi stać w kolejce i robić opłat. Dwie strony zadowolone, to chyba dobrze?
Oczywiście nie wydaję wszystkiego. Maryś, spokojna głowa. Jeszcze uzależniona nie jestem. A powiedz, zbierasz nasionka z cleome ciernistej?
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7793
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

Znów zakupy ;:oj M obierze Ci kartę kredytową i ubezwłasnowolni :;230 :;230
No ja też nie byłam lepsza :lol: kupiłam pięć trawek Imperata :roll: M mnie pilnował żeby dziennie nie przekroczyć pewnego poziomu, zwłaszcza że dziś jadę dokupić cyprysiki, no i korę, no i ziemię, no i coś na tego mączniaka na klonie, no i.... pewnie coś się jeszcze znajdzie ;:223
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami cz.2

Post »

M nie zabierze mi karty, no chyba bym się zapłakała. Mnie wczoraj w B pilnował synek, bo strasznie mu się nudziło jak grzebałam w cebulach. Kupiłam mu za to skarpety z Bobem Budowniczym i dziś cały szczęśliwy, bo się w nie wystroił ;:138
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”