Moje Ranczowu

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ranczowiczka
200p
200p
Posty: 223
Od: 2 gru 2012, o 13:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: między Legnicą Bolesławcem a Złotoryją

Re: Moje Ranczowu

Post »

Bożenko Tak właśnie mam zamiar zrobić, poczekam do wiosny zobaczę jak to wszystko wygląda i dopiero pod kosiarkę nie pod piłę.Nasadzenie nowych drzewek też już planuję ,na początek owocowe a jak będzie jeszcze trochę miejsca to może jeszcze jakieś ozdobne,dam radę upchać ;:108

Iwonko ciekawił mnie ten wątek do dziś, już kiedyś czytałam u ciebie że zastałaś łysinę w sadzie, nie miałaś okazji zapytać poprzednich właścicieli czemu sad wycieli w pień?.A może jedli dużo kiełbasek i drzewo owocowe potrzebowali do wędzenia ;:306 ;:306 ;:306

Marysiu dzięki ,jak na początek to mają aż za dużo odmian jak dla mnie a i ceny przyzwoite,muszę jeszcze trochę przestudiować ich ofertę bo kusi mnie ,oj kusi . Czytałam że czereśnia z Biedry jest bez problemowa i dobra odmianowo i na nią to się skuszę a reszta czeka jeszcze na przedumanie ;:131
Awatar użytkownika
zielonajagoda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2884
Od: 4 lut 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Moje Ranczowu

Post »

Dominiko no właśnie nie wiem co tymi ludźmi kierowało że takiej dewastacji się dopuścili, wiem natomiast że sad był jeszcze poprzednich właścicieli, zadbany, drzewka szczepione, na jednej jabłonce były trzy rodzaje jabłek, od frontu dwie jabłonki, ech... Dobrze że chociaż oszczędzili sosny i świerki rosnące wzdłuż posesji, natomiast liściastego drzewa ani nawet drzewka nie oszczędzili ani jednego :evil:
Awatar użytkownika
hania5
200p
200p
Posty: 230
Od: 18 paź 2009, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Ranczowu

Post »

Witaj Dominiko Jestem z rewizytą.Ale u Ciebie się się dzieje ,ciągle coś nowego.Nowa działka,dom ,rodzinka powiększona.Życzę dużo zdrówka, szczęścia i radości z córeczki na 2014.Lilie i dalie piękne,arbuzy ;:oj
Pozdrawiam Hania
Mój ogródek
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 993
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Moje Ranczowu

Post »

Witaj Dominiko :wit dziękuję za wizytę u mnie i miłe słowa,które dopingują do dalszej pracy i cieszą,ze efekty naszej pracy się podobają innym.Bo jakoś moje dzieci a szczegolnie zięciowie zbytnio się nie zachwycają a wręcz przeciwnie narzekają,ze dla mnie na działce najważniejsze są moje rabatki,którym wg nich za dużo czasu i miejsca poświęcam i pieniędzy wydaję.Ale ja się nie poddaję i dalej realizuję swoją pasję. Dominiko bardzo dokładnie przejżałam i przeczytałam Twój post. bardzo ciekawa Twoja historia i tyle włożonej pracy w takie ładne dzieło.Rozumię,ze żal je opuszczać/byłam tez w takiej sytuacji/. Zyczę Ci dużo upory w realizacji nowych zamierzen i wierzę,że Ci się uda i trzymam kciuki. Będę Cię odwiedzać.powodzenia Bożena
efka+
50p
50p
Posty: 51
Od: 4 sty 2013, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje Ranczowu

Post »

Witaj Dominiko
Moje gratulacje i dużo zdrówka dla córci
Wiele szczęścia i powodzenia w Nowym Roku dla całej rodzinki
Mam nadzieję, że teraz uda mi się częściej zaglądać do Ciebie,
bo ostatnimi czasy trochę brakło mi możliwości pisania ( za co przepraszam :oops: )
Buziaczki i dużo słonka ;:196
Esmeralda
500p
500p
Posty: 523
Od: 12 maja 2008, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moje Ranczowu

Post »

Dobry wieczór Dominiko ;:3

Gratulacje i do przodu! Nowe ranczo czeka na nowy sezon :D
Awatar użytkownika
Paulii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2462
Od: 25 lut 2013, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PsiaSkórka południowe mazowsze

Re: Moje Ranczowu

Post »

Witaj Dominiko :wit Piękna ta Twoja kotka Kitka
Piękny masz sad
Łajza urocza :)
Śliczne kwiatki w ogrodzie kwitły Ci zeszłej wiosny
Piękne narcyzy, hiacynty, szafirki :)
kiwi, Figowiec południowy, pepino, Drzewko pomidorowe fajniutkie
Piękną borówkę brusznica kupiłaś
Piękne i śliczne lilie,Dalie Piękne
Ale piękne arbuzy i melony miałaś ;:oj
Gratuluję powiększenia rodziny

"Dużo zdrowia i uśmiechów,
Wiele radości z tupotu malutkich nóżek,
Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku,
Porozrzucanych wszędzie klocków,
Przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek." ;:86 Obrazek

Piękny tulipan każdy z nas już tęskni za wiosną :roll:
Piękna Wierzba i Świerk Srebrny
Piękny i fajny kącik pod wierzbą chcesz stworzyć z huśtawką i stoliczkiem wiklinowym :wink:
Śliczne to wspomnienie
W Nowym Roku życzę Ci wielu Pięknych i cudownych kwitnień Nowych pięknych roślinek, aby Twój ogród stawał się coraz piękniejszy i pociechy z córeczki ;:196
Pauli :) "To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące"
Awatar użytkownika
Ranczowiczka
200p
200p
Posty: 223
Od: 2 gru 2012, o 13:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: między Legnicą Bolesławcem a Złotoryją

Re: Moje Ranczowu

Post »

Iwonko ;:223

hania5 dziękuję za odwiedziny ,jestem u ciebie stałym gościem ;:108 :wit

krasna101 nie przejmuj się ważne że tobie sprawia wielką frajdę ogród, przecież trzeba mieć jakieś zainteresowania i hobby a nie tylko obowiązki.Ja nie raz słyszałam po co ,chce ci się i tym podobne , jednak nie poddaję się mimo że czasem coś nie wyrośnie.Grzebanie w ziemi sprawia mi ogromną przyjemność i nic tak na mnie nie działa odprężająco jak obcowanie z przyrodą.Co do przeprowadzki to nie jestem jeszcze takim starym [drzewem] którego się nie przesadza i dam jakoś radę mimo że gdzieś tam w ;:167 ściska ,mam nadzieję że przede mną jeszcze wiele dobrego ;:7

Ewo ojej właśnie myślałam o tobie ,co u ciebie i czy w padasz czasem na forum a tu taka niespodzianka.Dziękuję za życzenia i czekam na twój ogród bo z pewnością masz co pokazać. :tan

Esmeraldo dziękuję i zapraszam do siebie na dłużej ;:108

Paulii Nie wszystkie roślinki przetrwały mi ten ostatni sezon ale nie poddaję się i z pewnością małe co nieco przemycę do swojego nowego ogrodu.Za życzenie serdecznie dziękuję.
Wszystkim odwiedzającym moje skromne progi życzę aby rok był udany i oby na wiosnę nie przyszło nam długo czekać ;:3

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Esmeralda
500p
500p
Posty: 523
Od: 12 maja 2008, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moje Ranczowu

Post »

Dominiko, już niedługo, już niedługo, a zakwitną tulipany ;:65
Dziękuję za takie widoki ;:167
Awatar użytkownika
Kriss1515
1000p
1000p
Posty: 2203
Od: 15 cze 2012, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moje Ranczowu

Post »

Przepiękne, czekamy na nie. ;:173
Awatar użytkownika
Paulii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2462
Od: 25 lut 2013, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PsiaSkórka południowe mazowsze

Re: Moje Ranczowu

Post »

Witaj Dominiko ;:7 Przepiękne tulipany już niedługo będziemy je podziwiać w naszych ogrodach :D
Pauli :) "To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące"
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje Ranczowu

Post »

Coś jest w tym,że odkąd mam ogród zima jakby się ...wydłuuuużyła :twisted: i człowiek więcej czasu tęskni do takich widoków niż się nimi ciesz :twisted:
:wit
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2567
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Moje Ranczowu

Post »

Witaj Dominiko,wpadłam do ciebie z wizytą :wit
Na początku gratuluję córeczki ;:1 ,aby rosła zdrowo ta wasza pociecha.Zmiany ogromne,życiowa rewolucja ale to dobrze bo na nudę teraz pewnie nie narzekasz.Ja w tym roku kupiłam nasiona arbuza i melona i nie wiem czy uda mi się wyhodować takie piękne i ogromne okazy jak twoje,ale spróbuję.Życzę dużo zdrówka i siły bo wiosna mam nadzieję już niedługo przyjdzie i będziesz miała co robić tak jak ja,bo plany są ogromne tylko żeby zdrowia,siły no i kasy nie zabrakło ;:77
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”