Też się pochwalę:)

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anoli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7840
Od: 3 lis 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Jakość zdjęć zła nie jest, bo widać na nich radość piesa :D Moja Zuza dziś szalała w śniegu, skakała, łapała śnieżki, a potem w domu przyniosła mi ręcznik żeby ją wytrzeć i padła i śpi już 3 godziny :D
Wątki Zapraszam serdecznie Ilona
Awatar użytkownika
Madzia0400
100p
100p
Posty: 177
Od: 2 lis 2008, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

anoli pisze:Jakość zdjęć zła nie jest, bo widać na nich radość piesa :D Moja Zuza dziś szalała w śniegu, skakała, łapała śnieżki, a potem w domu przyniosła mi ręcznik żeby ją wytrzeć i padła i śpi już 3 godziny :D
O proszę i ręcznik przynosi, jaka kochana :D :D :D
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=18046" onclick="window.open(this.href);return false;"

?Czy widzę kogoś na drodze? Nikogo! ? rzekła Alicja. ? Ach, żebym ja miał taki wzrok ? powiedział z żalem Król. ? Nikogo! na taką odległość! Ja przy tym świetle widzę tylko tych, co istnieją."
Awatar użytkownika
Madzia0400
100p
100p
Posty: 177
Od: 2 lis 2008, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Cytrynki mi wykiełkowały :lol: (przepraszam Was bardzo za brudną doniczkę :oops: :oops: :oops: )
Obrazek
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=18046" onclick="window.open(this.href);return false;"

?Czy widzę kogoś na drodze? Nikogo! ? rzekła Alicja. ? Ach, żebym ja miał taki wzrok ? powiedział z żalem Król. ? Nikogo! na taką odległość! Ja przy tym świetle widzę tylko tych, co istnieją."
Awatar użytkownika
anoli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7840
Od: 3 lis 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Kochana to ona jest tylko czasem, ręcznik przynosi paskuda, bo uwielbia się wycierać. Nawet jak lekko kropi, to po powrocie do domku wycieranie obowiązkowe. Za to do mycia się za nic nie daje namówić, trzeba siłą :twisted: Super się zapowiadają, ja mam sklerozę i zasuszyłam moją mandaryneczkę z pestki :oops: A miała już rok :roll:
Wątki Zapraszam serdecznie Ilona
Awatar użytkownika
Madzia0400
100p
100p
Posty: 177
Od: 2 lis 2008, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

anoli pisze:Kochana to ona jest tylko czasem, ręcznik przynosi paskuda, bo uwielbia się wycierać. Nawet jak lekko kropi, to po powrocie do domku wycieranie obowiązkowe. Za to do mycia się za nic nie daje namówić, trzeba siłą :twisted: Super się zapowiadają, ja mam sklerozę i zasuszyłam moją mandaryneczkę z pestki :oops: A miała już rok :roll:
Mój to ani wycierania ani kąpieli nie lubi ;:120 jedyne co uwielbia z zabiegów pielęgnacyjnych to suszenie suszarką :lol: no i troszeczkę czesanie, ale tylko kiedy wcześniej nałożę odżywkę bo inaczej ma pretensje :roll: no ja mandarynki nie mam, ale jak chcesz to na wiosnę mogę Ci cytrynkę oddać bo mam 7 i tylko łapię się za głowę z pytaniem co mam z nimi zrobić :D :D
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=18046" onclick="window.open(this.href);return false;"

?Czy widzę kogoś na drodze? Nikogo! ? rzekła Alicja. ? Ach, żebym ja miał taki wzrok ? powiedział z żalem Król. ? Nikogo! na taką odległość! Ja przy tym świetle widzę tylko tych, co istnieją."
Awatar użytkownika
anoli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7840
Od: 3 lis 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

A chętnie się na coś wymienię za cytrynkę. :D Zobaczymy tylko co wytrwa mi na prarapetach, bo w bloku była awaria ogrzewania :twisted: I niestety nie wszystkie roślinki to uszczęśliwiło. :twisted:
Wątki Zapraszam serdecznie Ilona
Awatar użytkownika
Madzia0400
100p
100p
Posty: 177
Od: 2 lis 2008, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

No więc idę powiadomić maleństwa, że któreś z nich jedzie do cioci na dłuższe wakacje :lol: :lol: :lol:
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=18046" onclick="window.open(this.href);return false;"

?Czy widzę kogoś na drodze? Nikogo! ? rzekła Alicja. ? Ach, żebym ja miał taki wzrok ? powiedział z żalem Król. ? Nikogo! na taką odległość! Ja przy tym świetle widzę tylko tych, co istnieją."
Awatar użytkownika
anoli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7840
Od: 3 lis 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

;:1 :tan Będę miała wymówkę na skwaszoną minę czasem - jestem dumną ciocią cytrynki :P :lol: A ja jak się już troszkę tu ociepli - wysiewam bawełnę :D Zobaczymy, czy się uda :D
Wątki Zapraszam serdecznie Ilona
Awatar użytkownika
ares13
50p
50p
Posty: 91
Od: 30 gru 2008, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Post »

trzymam kciuki ;:83
Pozdrawiam, Arek :)
Awatar użytkownika
Madzia0400
100p
100p
Posty: 177
Od: 2 lis 2008, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

treissi pisze:Hi hi! Madziu nie przejmuj się. Ja też nie potrafię zrobić zdjęć mojemu maluchowi na dworzu. Niestety jest szybszy od aparatu. Ale ostatnio wpadłam na pomysł, że spróbuję zdjęć seryjnych - może się uda coś wybrać. Teraz muszę wprowadzić pomysł w życie :)
No ja dzisiaj wypróbowałam jak sprawdza się Twój pomysł w praktyce i wiesz... faktycznie o wiele lepiej :lol: :lol:
Psina wygląda jakby wcale się nie ruszała tylko pozowała do zdjęć jak prawdziwy model :D :D
Obrazek
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=18046" onclick="window.open(this.href);return false;"

?Czy widzę kogoś na drodze? Nikogo! ? rzekła Alicja. ? Ach, żebym ja miał taki wzrok ? powiedział z żalem Król. ? Nikogo! na taką odległość! Ja przy tym świetle widzę tylko tych, co istnieją."
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Madziu zdjęcie wyszło super :) ja też chciałm dzisiaj wypróbować pomysł, ale padły mi baterie w aparacie, a drugie zostały u teściów :( Ale spróbuję jutro :)
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
Madzia0400
100p
100p
Posty: 177
Od: 2 lis 2008, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

No i kolejny odcinek z cyklu "rozwój hippeastrum" :lol: :lol:
Obrazek Obrazek
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=18046" onclick="window.open(this.href);return false;"

?Czy widzę kogoś na drodze? Nikogo! ? rzekła Alicja. ? Ach, żebym ja miał taki wzrok ? powiedział z żalem Król. ? Nikogo! na taką odległość! Ja przy tym świetle widzę tylko tych, co istnieją."
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Hipeastrum jest już coraz większy i ładniejszy. Niedługo pokaże się w całej okazałości :)
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”