Ogródek Pauliny cz.II.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9817
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Masz piękne odmiany dalii! Pomimo, że sama mam wiele, tylko jedna - 'Procyon' się pokrywa! :D
Jestem pod wrażeniem tej pierwszej :-)
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
mirdem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3033
Od: 26 sty 2010, o 11:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Paulinko dalie piękne , a po posadzeniu za wiele opieki nie potrzebują ( no wysokie trzeba podwiązać ) , za to kwiatami cieszą oczy do jesieni ;:108
Awatar użytkownika
aovin
500p
500p
Posty: 755
Od: 2 cze 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Zastanawiałam się czemu Twój wątek nie pędzi jak inne, teraz już wszystko jasne. No cóż Paulinko ogród poczeka Dziadek nie, wykorzystaj wszystkie chwile, które wam są dane oby było ich jeszcze mnóstwo w dobrym zdrowiu. Tak na marginesie patrząc na Twoje piękne dalie ogród miewa się świetnie :D
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Miłko dziękuję za pochwałę,ale gdzie mi do twoich dalii.Jak rozbuduję piwnicę to spróbuję ci dorównać :wink:
Mirdem,dalie faktycznie są mało wymagające,u mnie ziemia dobrze wilgoć trzyma to w sumie tylko je posadzić,raz opielić a potem wykopać i to cała robota,a kwitną przepięknie :D .Tylko szkoda że przymrozki im zawsze tyle pączków zmrożą,ale cóż taki u nas klimat.
aovin dziękuję za dobre słowo,ale dziadkowi już chyba wiele nie zostało :cry: .Aktualnie jest w szpitalu bo sie zdrówko pogorszyło jeszcze bardziej.Mieszkam z nim całe życie i nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić,tyle wolnego czasu mam,a tylko w kółko chodzę i myślę jak się teraz czuje.
Kończę to marudzenie bo będzie ;:178 .
Po pierwszym przymrozku wyskoczyłam i cyknęłam kilka zdjęć.Pusto się w ogródku zrobiło,ale byle do wiosny :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Steasi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3181
Od: 2 wrz 2010, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Soczewka/ Płock

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Zmrożone zdjęcia super. Trzymaj się Paula, niedługo wiosna :D
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Steasidzięki za odwiedziny,miło że jeszcze o mnie pamiętasz :D .Pomroziło wszystko a teraz śliczna pogoda.No cóż,natura...Już prawie grudzień a tu zimy nie widać,a już mi się trochę zatęskniło za śniegiem i jego cudną bielą.
Obrazek
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9817
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Już niedługo spadnie śnieg! (Tak przynajmniej myślę :roll: ) Też mi tęskno za białym puszkiem. Tylko te dojazdy do pracy będą nieprzyjemne.
Mrożonki pierwszorzędne :;230 Nawet można je rozpoznać :-)
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
aovin
500p
500p
Posty: 755
Od: 2 cze 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Cześć Paulinko, miło Cię widzieć, śnieg niedługo ma do nas zawitać, jeśli wierzyć prognozom. Ja też czekam niechby sobie już popadał ;:108
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Miłko ,Iwonko dzięki że o mnie pamiętacie ;:196 .
W ogrodzie zima wszystko się pokuliło i czeka na wiosnę,a mi taka pogoda się podoba.Pomimo że jest zimno to świeci cudne słońce i ''chce się żyć'' .
Ponieważ nic za oknem ciekawego się nie dzieje i pokażę zdjęcia z przełomu lata i jesieni.
Zakochałam się w pomarańczowych kosmosach.Zebrałam nasiona i zastanawiam się czy będą takie same jak roślina mateczna .
Obrazek

Z nasionek astrów z biedronki wyrosły śliczne krzaczki i długo kwitły.
Obrazek Obrazek
I kilka innych kwitnących
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irminka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2990
Od: 7 lut 2010, o 19:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Paulinko, ja dopiero w tym roku zamierzam być zdecydowanie "daliowa", tak że na razie podziwiam Twoje kwiatki, ich ilość i różnorodność. Cieszy mnie, że jest coraz więcej miłośników dalii, bo są takie naturalne i swojskie, podobnie jak malwy :) Pomarańczowy kosmos :D
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Irminko polecam dalie,są zjawiskowe no i kwitną do mrozów.Ja co rok obiecuję sobie że już wiecej dalii nie kupię bo miejsca w piwnicy na przechowywanie brakuje,ale jak widzę w sklepach takie których nie mam to oprzeć się im nie mogę.Słabą mam silną wolę ;:223 .Potem sadzę jedne na drugich jak wariatka bo ogródek gumowy nie jest ;:145.
Byłam w biedronce i niestety nie wyszłam z pustymi rękoma.Ciekawe tylko gdzie ja to posadzę...
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
aovin
500p
500p
Posty: 755
Od: 2 cze 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

:wit Paulinko, wiosna widzę u Ciebie, nowe roślinki, nowy awatar, nowa osoba, wyszczuplałaś kochana, mam nadzieję że ze szczęścia ;:196 Muszę się wybrać do biedronki :twisted:
Awatar użytkownika
paulinka09
500p
500p
Posty: 586
Od: 18 sie 2008, o 13:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Pauliny cz.II.

Post »

Iwonko wiosnę kuszę już ze wszystkich stron a ona jakoś boi się pojawić tak na całego.Dzięki za komplement :) ,wiesz ja od jakiegoś czasu kursuję pomiędzy dwoma domami i to chyba jest całkiem niezła metoda na zeszczuplenie(szczególnie że mam z czego).Od poniedziałku do piątku mieszkam z moim m ,a na weekendy jeżdżę do mamy i dziadków trochę im pomóc no i w moim kochanym ogródku pokopać,bo u m to tylko marna namiastka ogrodu :( ,ale lepsze to niż nic.
W ogródku powoli wszysko rosnąć zaczyna,tylko u krolusów listki mróz pomroził,mam nadzieję że pąki nie ucierpiały.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”