Działka nr 30 - safiori

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post »

Piękny Twój ogródek, tyle się dzieje... a zwierzaczki super :) Pozdrawiam cieplutko Aga
Awatar użytkownika
MariaTeresa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2146
Od: 1 lut 2008, o 02:43
Lokalizacja: małopolska

Post »

Witaj :D
Urokliwe zakątki, oczko, piękna kolekcja koleusów i super kudłate czworonogi
Pozdrawiam ciepło
Ulubieńcy MariiTeresy
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8926
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Hebe jest naprawdę śliczna i trzymam kciuki by bez problemów przezimowała Ci w ogrodzie.
Awatar użytkownika
MariaTeresa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2146
Od: 1 lut 2008, o 02:43
Lokalizacja: małopolska

Post »

[quote="safiori"]

Obrazek
To moja sliczna Hebe . Naczytałam się się niestety może nie przetwac zimy ,ale by mi było szkoda gdyby faktycznie miala przymarnąć

U mnie kilka lat temu nie przetrwała zimy mimo okrycia :(
pięknie kwitła serduszka, zachwycająca delikatność, róże jak zawsze wspaniałe :)
Pozdrawiam ciepło
Ulubieńcy MariiTeresy
Awatar użytkownika
dewuka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2406
Od: 1 sty 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stary Tomyśl, Wielkopolska

Post »

Safiori - Zajrzyj - proszę - na off-topic, zagłosuj i zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja. Baaardzo proszę. Zachęć też proszę znajomych i rodzinę. :lol:
Awatar użytkownika
lucy09
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3561
Od: 14 sie 2008, o 15:02
Lokalizacja: Łódź

Post »

Hosty, glicynie no i koleusy-moja miłość przecudnej urody. Napisz proszę czy udało ci się przechować je do wiosny, są piękne. :P
Awatar użytkownika
HalinaK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9423
Od: 12 paź 2008, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post »

Piękny ogród, gratuluję !!!
Cieplutko pozdrawiam, Halina ;:194
W moim ogródeczku :wink: HalinaK-linki :D
Awatar użytkownika
lucy09
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3561
Od: 14 sie 2008, o 15:02
Lokalizacja: Łódź

Post »

Znowu wróciłam do ciebie aby nacieszyć oczy. Te hosty są olbrzymie! co ty z nimi robisz? :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
safiori
200p
200p
Posty: 321
Od: 7 kwie 2008, o 09:51
Lokalizacja: Poznań

Post »

Witam wszystkich co odwiedzili mój ogródeczek. Dawno mnie nie było ale jakoś coraz mniej czasu mam. Lucy moje funkie rosną same z siebie widocznie odpowiada im ziemia i zacienione miejsce podsypuję raz w roku troche nawowem i to wszystko :D Koleusy nie przetrwały zimny niestety , jak przywiozlam je z dzialki do domu szybko zmarniały widać domowe warunki im nie odpowiadały. Trzeba będzie na nowo kupować.
Hebe nie przetrzymała zimy a szkoda :(
Tulipanki już wychodzą, krokusów na razie nie widać nie wiem czy wyginęły czy dopiero wyjdą, winogrono przycięte jeszcze bym musiała jabłonie troche uporządkować, ale to w przyszły weekend jeśli pogoda dopisze. :D
elsi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4840
Od: 17 sty 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

safiori - przyszłam w odwiedziny do Ciebie. Widzę ładnie zagospodarowaną działeczkę, pewnie spędzasz tu każdą wolną chwilę, a zwierzęta Ci w tym towarzyszą. Próbowałam zaprzyjaźnić moją psinkę z kotem, ale skończyło się tym, że pies miał podrapany do krwi nos a ja ręce. Psina miała dobre zamiary, chciała tylko kotkę obwąchać, ale kotka o tym nie wiedziała. Więcej nie próbowałam. :lol:
Szkoda, że Twoje hebe przemarzło, ale to nie nasz klimat roślina - widziałaś u mnie zdjęcie żywopłotu z hebe (tzn. zdjęcie u mnie, żywopłot w Irlandii)? Niestety musimy traktować takie roślinki jak doniczkowe, typu datura, fuksja i chować do pomieszczeń na zimę albo liczyć się ze stratami :x .
Piszesz, że dużo cienia na Twojej działce, ale rośliny do cienia piękne są - przykładem Twoje funkie. Podziwiam wisterię, mam fioletową 3 lata, jeszcze nie kwitła, biała też śliczna.
Pozdrawiam. Elżbieta
Ogród Elżbiety
Urszula B
500p
500p
Posty: 642
Od: 27 sty 2009, o 08:21
Lokalizacja: Sokolniki Las k/Łodzi

Post »

jestem zachwycona Twoim ogrodem, kolorami, różnorodnością i pomysłowością a do tego masz jeszcze zwierzątka.. zachwycające miejsce...

pozdrawiam
Urszula B - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=19821
"Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie."
Awatar użytkownika
safiori
200p
200p
Posty: 321
Od: 7 kwie 2008, o 09:51
Lokalizacja: Poznań

Post »

Dawno nie zaglądałam na forum. :( cos ostatnio czasu brakuje. Nie wiem jak u was ale u mnie kwietniowe przymrozki spustoszyły działeczkę. wymarzly róże co prawda odbijaja ale zanim się zregeneruja to nie będa zachwycać swoimi kwiatami. Przemarzla glicynia więc o kwiatach tylko mogę pomarzyć. 70 % trzeba będzie wyciąć :( co do reszty to tulipany juzprzekwitly nawet nie zdażyłam zdjęć zrobić isry kwitly w zeszly weekend ale nie miała aparatu przy sobie więc pewnie już też nie zdąże foty strzelić. Odnowiliśmy elewację naszej altany :D mąż mnie poprawia "domku" :wink: :D ale tak mała łupinka to nawet nie domek :D w przyszłym tygodniu wstawię zdjęcia domku po regeneracji :D
Awatar użytkownika
lucy09
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3561
Od: 14 sie 2008, o 15:02
Lokalizacja: Łódź

Post »

Czekamy na zdjęcia. :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”