U Antooosi :):):)

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

łoooo :shock: a ja kafelki kładłam....
i to korytko też sama od a do zet każda przycięta deseczka i każda srubeczka Obrazek
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3792
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Post »

Też nieźle :D . Witaj w klubie Babskiej majster-klepki :) , albo złotej rączki, jak kto woli :D
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Post »

Kinguś masz multum parapetowców . Bardzo mi się podobają te wiszące donice nie wspomnę już o pięknej Medinili.
Niestety ,chyba już na nią też zachorowałam, wprost mnie urzekła . Bayago Ty to w ogóle jesteś super artystka ,kobita ,która żadnej pracy się nie boi
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

bez przesady :oops: lubię takie babskie i inne ręczne robótki ,jak robiłam córci do szkoły na konkurs osłonki na doniczki aniołki z surowców wtórnych i świnki skarbonki z papier mache to nauczycielki wszystkie rozdrapały do domu ...Kasia nagrode dostała ale nic do domu nie wróciło :lol:
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3792
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Post »

Patrz jakie pazerne :evil: .
Swoją drogą, to naprawdę zdolna z Ciebie bestia :D .
Ja też uwielbiam prace plastyczne. Mam dużą wyobraźnie. Gorzej z czasem. Kiedyś malowałam obrazy, ale teraz moge tylko pomarzyć o tym :evil:
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Awatar użytkownika
basga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7699
Od: 12 sie 2007, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

No proszę,proszę...widocznie przy kwiatkach macie za mało roboty! ;:183 ;:191 ;:183
Ja jeszcze w podstawówce uwielbiałam robić tkane gobeliny a siostra robiła cudne obrazy z resztek skór.Teraz to wystarczają mi kwiatki i druty przed TV...a jakbym pokazała swojemu M ,że umiem zbić coś czy przykręcić to bym się chyba od niego pomocy już nie doczekała! :wink:
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

no to ja też się z tymi pracami domowo chłopskimi nie wychylam za mocno :lol: no chyba ,że mamy z siwym odmienne zdania JAK to ma być zrobione ,więc ja szbciutko boczkiem boczkiem szast prast i już po mojemu :lol:
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
Grzdyl
500p
500p
Posty: 694
Od: 8 gru 2008, o 00:12
Lokalizacja: Police

Post »

A niech Was wciórności.Kafelkują,kładą gładź,rąbią,tną.O ja nieszczęsny,zawsze myślałem że to typowo męskie zajęcia i kobiety do tego się nie nadają.Pokarzę swojej połowicy co inne potrafią,bo ta to umie tylko prać,prasować,sprzątać,gotować,robić zakupy,bawić się z wnukiem a na dodatek wymyśla sobie jakieś zupełnie zbędne zajęcia jak szycie,cerowanie,przyszywanie guzików itp.zamiast choć trochę wyręczyć ciężko tyrającego,nie mającego chwili czasu dla siebie męża.To że pracuje zawodowo wcale jej nie usprawiedliwia,wiele z Was też pracuje i na dodatek macie jeszcze czas i siły na zajmowanie się kwiatami czego ona nie robi.Leń jeden.Ale zazdroszczę Waszym mężom takich skarbów w domu.
Witam Antoosiu.
Przejrzałem cały Twój wątek i mogę powiedzieć tylko OJEJKU ALE OGROMNE,FANTASTYCZNA FEERIA FENOMENALNYCH FAJERWERKÓW.Podziw budzą nie tylko rośliny,ale głównie ich właścicielka za doprowadzenie ich do takiego wyglądu.Masz dziewczyno talent,tylko pozazdrościć.
Pozdrawiam,Władek.
Wykształcenie - coś, co mądremu mówi, jak mało wie, natomiast głupiemu, jak wiele potrafi. (J. Tuwim)
Awatar użytkownika
Antooosia
1000p
1000p
Posty: 3430
Od: 8 sty 2008, o 08:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post »

No super!Patrzcie,jakie z Was/nas cwaniary!Ha!Ciekawe o kim mówić powinni :"słaba płeć". :lol: .
Gładź powiadacie....ja mam ochotę stiuk wenecki położyć(Basiu,zachorowałam u Ciebie),a tak to maluję zazwyczaj ściany...jak mi się jakiś kolorek znudzi :wink:
A tak na marginesie- wyczytałam gdzieś,że kobiety są lepszymi kierowcamiObrazek
Co Panowie na to :D ?

Witaj Władku(skąd taki nick?)!Bardzo mi miło,że do mnie zajrzałeś.Wow,co za porównanie i tyle komplementów :oops: .Wiesz,ja po prostu mam niekłopotliwe roślinki :oops: .Zaglądaj częściej,będzie mi bardzo miło.
A,no i niecierpliwie czekam na Twój wątek :D
Pozdrawiam,Kinga.
Na skraju lasu jest mały domek...
Awatar użytkownika
basga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7699
Od: 12 sie 2007, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

No czytając kolegę to dostaje się dawkę śmiechu na dzień dobry,jaki miły początek dnia/no bo dopiero wstałam. :P
Awatar użytkownika
Antooosia
1000p
1000p
Posty: 3430
Od: 8 sty 2008, o 08:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post »

A co to się dzieje,że Ty,ranny ptaszek tak późno wstałaś?
Pozdrawiam,Kinga.
Na skraju lasu jest mały domek...
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

matko kochana :D dziewczyny koniec dyskusji na temat prac remontowo-budowlanych w domu bo Grzdyl Panią Grzdylową batem do kopalni na szychte pogoni coby wszystkim udowodnić ,że też ma "złotą rączkę" w domu i kobitka nas przeklnie jeszcze a co do "słabej" płci ...hmmmm moglibyśmy przedyskutować ten temat :lol:
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
Antooosia
1000p
1000p
Posty: 3430
Od: 8 sty 2008, o 08:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post »

Aga może lepiej nie dyskutować,bo wiesz...chłopaki nam się pochorują :lol:
Pozdrawiam,Kinga.
Na skraju lasu jest mały domek...
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”