Pod Jesionem

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Śliczna! ona ma taki kolor, czy aparat przekłamuje? ;:oj
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
cantati
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2120
Od: 10 lut 2012, o 17:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Pod Jesionem

Post »

Bardzo zbliżony kolor, może odrobinę bardziej w pomarańcz niż w malinkę :)
Te liliowce już się rozkwieciły na dobre, one zawsze pierwsze mi kwitną. Pozostałe odmiany dopiero zaczynają, część miała po pierwszym kwiatku a reszta jeszcze w pąkach. Niestety każdy kwiat kwitnie tylko jeden dzień. Rozkwita rano i wieczorem przekwita. Na szczęście pączków jest dużo i codziennie nowe pokazują co potrafią :D

P.S. Znalazłam jeszcze liliowca Blackberry Candy:

Obrazek

I callę różową:

Obrazek
Pozdrawiam, Dorota
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42163
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pod Jesionem

Post »

No proszę ale fajna impreza - niestety mnie ominęła. Nie ma to jak spontaniczne imprezki. Niestety ja do niedzieli jeszcze na prochach bezalkoholowo. Bejka zobaczysz maluch będzie zawsze Twoim synkiem ja mam wyskrobka i zawsze czułam się młodziej od koleżanek , bo mam dziecko i jest synuś mamusi.
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2316
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod Jesionem

Post »

Dziewczynki jeśli chodzi o muzykę i roślinki to podoba nam się to samo ;:333 Reniu trzymam kciuki za twoją córcię!Mocno się stresuje?

:wit Bejka
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Witajcie! Nie mogłam wczoraj nic napisać, bo najpierw inrernet mi padł, a potem miałam jakąś blokadę i nie mogłam wejść na FO.
Bejka! Czy Młoda się Stesuje? To mało powiedziane! ;:14 Nawet nie będę próbowała opisać tego co się działo w ostatnich tygodniach (miesiącach?). ;:223 ;:223 ;:223
Ja to chociaż uciekałam do ogrodu lub do Was, ale Ona.....
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Marysiu! Wracaj do zdrówka, a na razie możesz dostać ,,Picolo" (nie wiem czy tak sie to pisze), jest dla dzieci, to chyba bezpieczny
Cantati Śliczne! Tak się cieszę bo i u mnie pierwsze zakwitają (no tak zupełnie pierwszy to mam czysto żółty z tych tradycyjnych, on już przekwitł) i jestem ciekawa kwiatów, bo bedą kwitły pierwszy raz! ;:138
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42163
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pod Jesionem

Post »

Picolo ha ha ha! dziękuję to już wolę zaczekać na kolejną imprezkę a na razie będę Wam towarzyszyć beza!
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

A mnie się dziś należ dużo procentów! Młoda już po wynikach! Nerwy mam zszargane, bo chodziła jak nieprzytomna od kilku tygodni, a wyniki całkiem przyzwoite :heja
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2316
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod Jesionem

Post »

No to super ;:138 ;:138 ;:138 kolejny stres puka do drzwi-studia :;230

:wit Bejka
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Ta! teraz gdzie się dostanie, gdzie i z kim zamieszka ......nie mówiąc o kasie na te sprawy, ale co tam dziś dużo procentów.... ;:136 ;:136 ;:136 ;:136 ;:136 ;:136 ;:136 ;:136 ;:136 ;:136 ;:136 , a jutro kac. ;:124
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
cantati
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2120
Od: 10 lut 2012, o 17:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Pod Jesionem

Post »

Renia, no gratulacje!!! ;:136 ;:136 ;:136 ;:136 ;:136
I dla Córy i dla Ciebie :D A kierunek już wybrany?

P.S. Większość moich liliowców też debiutuje w tym roku :D
Pozdrawiam, Dorota
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem

Post »

Córcia pojechała na %, a ja sobie leniuchowałam... Wstanę rankiem to podgonię pielenie... chyba :oops:

-- 29 cze 2012, o 22:16 --

Córcia pojechała na %, a ja sobie leniuchowałam... Wstanę rankiem to podgonię pielenie... chyba :oops:
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
ziemia_120
100p
100p
Posty: 113
Od: 19 mar 2012, o 22:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pod Jesionem

Post »

Cześć Reniu!
Zarobiona jestem po same uszy, więc mało piszę. Zaglądam jednak na wątek i widzę, że się rozhulało i imprezy trwają! ;:138
Pozdrawiam zatem wszystkich imprezujących pod Jesionem!

Córce pogratuluj wyników i niech się tak nie stresuje (łatwo powiedzieć, jak się maturę pisało 17 lat temu...), bo te nerwy i tak na nic... Najważniejsze, że jest "do przodu", o stresach i nerwach zapomnieć i dalej niech "robi swoje" :) Pozdrów ją i powiedz jej, że ma bombową matkę ogrodniczkę! ;:196

Ja dzisiaj sadziłam - wstyd przyznać co... a no nasturcje i groszek pachnący. Z braku czasu, doniczki z moimi wysiewami z marca stały pod płotem/ siatką. Nasturcje nawet zaczęły kwitnąć. Groszek w opłakanym stanie...ale trochę "odbija od korzeni"... Ale uparłam się i nie wrzuciłam ich do kompostownika. Niech teraz się odwdzięczą :)

Aaaa... Zapomniałabym - tyle było tego gadania o hibiscusach... Kupiłam w Kauflandzie 3 sztuki za .... uwaga uwaga... 2,99 zł/sztukę !!! Są z pąkami, więc czekam aż zakwitną! Nawet nie wiem w jakim kolorze. Jeden trochę marniejszy jest, ale myślę, że wydobrzeje.

Pozdrawiam!
Gosia ziemia_120
Pozdrawiam!
Gosia ziemia_120
Ogród Wschodzącego Słońca
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”