Ogródek An-ki część 8

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21495
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

Może właśnie ta delikatność Heritage mi się podoba :D Kwiat wygląda aż nierealnie. Cięcie osypanych róż to codzienność :roll:
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

:wit Witaj Anusia zaglądałam po cichu, bo czasu mi brakowało. ... ;:196
Napisałaś święte słowa ?przestałam się przejmować grą kolorów-w ogrodzie wszystko się pięknie komponuje dzięki zieleni, która łagodzi kontrasty? jestem tego samego zdania. ;:333
Krzewy kwitnących róż przy tarasie, to jest cudowna bajeczka?.. ;:119 i mówisz, że zapach upaja?. ;:170 ja bym z tarasu nie wychodziła.
Przykro patrzeć jak nasze wspaniałe różyczki zostają tak poczochrane przez burzę.
Ja mam tylko nadzieję, że szybko się zregenerują. :D
Urodnica Aphrodite? Twoja, to istne cudeńko. ;:180
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

I ja podpisuję się pod stwierdzeniem o grze kolorów. Powiem więcej, rabaty w jednym kolorze strasznie szybko mi się nudzą. Może to jakaś nerwica :;230 ale mam to w nosie.
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

Ewo,maju,Aniu-dzięki,że jesteście.

Od nocy znowu pada.Ale co tam-róże mam w wazonach,ostróżki i naparstnice także ,a nawet 1 lilię.Więc spoko. :lol: Ogródek jest w domu.Zapomniałam,że Aphrodite tak pięknie pachnie-może ta pogoda wydobyła zniej aromat?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

Aniu kwiaty w domu uwielbiam...czuję że wtedy dom wysrojony jest w elegankie ramy i staje się przytulniej. Jednak żal mi ścinać kwiaty z ogrodu. Powojnik Arabella cudnej urody ;:138 powiedz mi czy te pręciki w środku są koloru białego?
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13235
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

:D Aniu jestem i ciągle zaglądam.... tylko z pisaniem nie zawsze wychodzi. ;:168
Co trzeba zrobić, żeby William Morris tak sztywno utrzymywał pąki kwiatowe? Mój je opuszcza i praktycznie kwiaty nie są do oglądania. ;:108
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

Piękne pastelowe kolory z mocnym fioletem .Wiesz Anuś ,ze Twoje kompozycje zawsze miłe memu sercu ;:196 U nas też pada z przerwami ,ale nie leje ,wiec wyskoczyłam na chwilkę do ogródka porobić fotki i pościnać przekwitłe kiście róż
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16069
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

No niestety, ja mam też ciągły problem z Williamem. Ładny jest tylko na zdjęciu. W tym roku wypuścił baaardzo grube pędy i miał na nich mnóstwo pąków. Myślałam, że będą normalnie stały do góry. A tu widzę, fajt, i wiszą te kwaity jak zwykle, mimo tak solidnych pędów. Chyba wyrzucę tę różę.
Różą Artemis jestem też zachwycona. Ta to przynajmniej jest sztywna. Na razie :wink:
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

W.Morris faktyczn ie należy do leniwców-pleguje i już.Dlatego też dostałam go od koleżanki,która tego nie mogła znieść,no i kolorek też nie zadawalał.Ponieważ ,nawet przy tych mankamentach)uwielbiam angielki to ratuję się podporani albo przyczepianiem pędu do grubszej rośliny rosnącej obok(lilia..)
Maju ten pęd też jest przyczepiony do podpory.

Wanduś ,po przekwitnieniu ja go ciachnę dość mocno.Może pędy się wzmocnią.Jest taki śliczny,że szkoda się go pozbywać.

Aga ,również uwielbiam dom w kwiatach ale tak trudno ręka sięga po róże :D no po prostu szkoda mi ucinać.Teraz pogoda sama zapisała scenariusz i w domu jest romantycznie i pachnąco.Arabelka ma takie jasne pręciki ale czy całkiem białe?Jak przestanie lać to wyjdę ki popatrzę.

Jadziu u Ciebie przynajmnie w kratkę pogoda i w przerwie opadów możesz wyjść i ogarnąc swój raj.Fotki pooglądam bo pewnie zaraz wstawisz.

Troszkę słonecznych kolorow

Obrazek
FRESIA
Obrazek
Marie Curie)
Obrazek

Anisade(Julia Child)

Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

Julcia też i u mnie fajnie kwitnie, a teraz będzie znów zaczynać pokaz Gartentraume .Zakwitła najpierw dwoma kwiatami a teraz ma ich więcej .No cóż musi sobie radzić w tym półcieniu
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
aage
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9923
Od: 7 mar 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mój Zakątek

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

Czasem dobrze że życie pisze swój scenariusz i nie wszystko może zaplanować i zapiąć na ostatni buzik :D
U Ciebie nadal deszczowo? U mnie przestało i mam nadzieję że już tak zostanie.
Królewny piękne ;:138
Awatar użytkownika
Grazka226
1000p
1000p
Posty: 1356
Od: 12 mar 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

Aniu witaj :wit
Jestem u Ciebie w pięknym ogrodzie, lecę nadrabiać zaległości ;:65
Aktualny wątek http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 40&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. Mark Twain
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21495
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogródek An-ki część 8

Post »

Wanda, jakbyś miała wyrzucać Williama, możesz do mojego ogrodu :wink: ;:306
Mnie w ogóle nie przeszkadza to, że angielki zwieszają łebki. Może Dark Lady zrobiła to przesadnie po ostatnich deszczach (padła na twarz i w ogóle kwiatu nie widać), ale pozostałe mogą sobie zwisać. A Shropshire Lad w zeszłym roku stała sztywno, teraz zwisa. A niech jej będzie. Zawsze mogę zajrzeć do wnętrza kwiatu, bo pędy siegają mi do ramion :wink:
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”