Ogródek Gosi cz. 10

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12832
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

Małgosiu, witam w nowym wątku. :wit
Awatar użytkownika
magenta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3285
Od: 31 mar 2010, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Józefosław
Kontakt:

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

A mam cię, przynajmniej raz nie jestem na 10 stronie ;:138
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

aguniada pisze: Gratuluję kolejnej części! Wiosnę mamy za pasem ;:196
Gosiu , za pasem to ja mam nadmiar :uszy I to jaki. ;:oj Jak dalej tak będzie to do wiązania sznurówek potrzebny będzie pomocnik ;:306 ;:306 Niech ostatnie prognozy będą trafne. ;:108 ;:215
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25163
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

Ja tu buszuję po Waszych ogrodach, żeby nadrobić zaległości, a tu we własnym wątku się zagubiłam.
Ciesze się bardzo, że mnie tak licznie odwiedzacie. To bardzo podnosi na duchu.

Basiu, oglądając te fotki sama się zdziwiłam ile ja mam kolorów jesienią. Może wiosna się zawstydzi i przyjdzie się poprawić. :wink:

Justyś, nawet nie pomyślałam o tym. Teraz jak ktoś będzie jechał do mnie to powiem, żeby się kierował na 3 szmaragdy. Tylko, szkoda, że one takie niewidoczne z głównej drogi. :D

Maju, nie mogłam zamknąc wątku. To on podtrzymuje mnie przy życiu. ;:173

Asiu, liczę na to. Białego przecież nie będę pokazywała, bo każdy ma już dosyć. Niestety jest go u mnie pod dostatkiem. Jeśli w najbliższych dniach nie zaświeci słońce jeszcze długo będzie u mnie gościł :roll:

Geniu, a już lepiej się czujesz? U mnie wszystko przysypane śniegiem. Tylko mam 2 plamy gdzie widać ziemie. Czekam na słoneczko

Jadziu, staram się :wink:

Wandziu, pamiętam Twoje jesienne fotki. Są cudne. Pełne sentymentu, ale nie ponure. Jesień potrafi być piękna. ;:173

Kasiu, ja jestem z reguły optymistką, ale największego optymiste to co się dzieje za oknem może zdołować. Tylko to, że mogę rozmwiać z wami na forum trzyma mnie w sumie dobrej kondycji, bo cały czas mam nadzieję, ze za tydzień wyjdę choć na trochę do ogrodu.

Ewa, z tą bytnością na forum to przesadziłaś. Znajdziesz czas i na forum i na działeczkę. A fotki, kto będzie pokazywał? ;:14

Jula, niestety lenistwo zwyciężyło i nie przesadziłam siewek. Może jutro to zrobię? Ale postęp już jest, bo zdołałam przynieśc ziemie i doniczki do domu. Ale po obiadku niemoc mnie wzięła i odpuściłam. ;:170

Aga, ciesze się że mnie odkryłaś. ;:168
Zamierzam powiększyć kolekcję trawiastą jak wiesz. Już jestem ciekawa jak to będzie wyglądało na jesieni. Z tych co mam jestem bardzo zadowolona.

Bożenko, szkoda. Może jak śnieg zejdzie spróbujemy jeszcze raz?

Ewo, ja również witam :wit

Alu, troche dziwne rozpoczęcie. Jesienne. No ale nie ma innego wyjścia. Przecież tego białego nie będę pokazywała. :?

Monia, u mnie buczek niestety aż taki wyrywny nie jest. W dodatku złałam mu przewodnika i musiałam prostować Inn pączek. Ciekawe czy się uda, bo nie chciałabym, żeby zakończył swoją karierę na wysokości 50 cm. Jeśli chciałaś żeby bardziej wszerz szedł powinnaś kupić pendulę. Ja własnie dlatego wybrałam fountaina, żeby wąski miał pokrój.
Zobacz jakie chucherko
Obrazek

Marylko, ale my mamy podobnie na ogródkach. Chociaż wczoraj byłam u koleżanki na Białej i ona prawie w ogóle śniegu nie ma. Może wywiozła? :;230

Iguś, ciesze się, że zajrzałaś. :D

Kasiu, to ja mam ostatnio takie zaległości, że wszędzie wpadam spóźniona. U Agi załapałam się na dalszej pozycji. :roll:

Tadziu, nie mów że grozi Ci lustrzyca :;230
Przyjdzie ciepełko wytopi co trzeba to i pas się zmniejszy
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8473
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

...a już myślałam, że nowy wątek to i wiosenne widoczki.....Margoś i tak to mamy....ale może to taki zwiastun... wiosny wywoływacz :wink:
Oby ;:303
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1602
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

Margo2 pisze: Miałam nowy wątek założyć dopiero aż bedzie można pokazać nowego, ale ze względów organizacyjnych zakładam już dzisiaj. Mogłabym co prawda zamknąć go do czasu nadejścia wiosny....
pozostaje tylko mieć nadzieję , że wiosna przyjdzie zanim zamkniesz ten wątek :;230 coś jej się nie śpieszy :roll:
Gosia, w tym wątku nie chwaliłam jeszcze nowej rabaty, mogę pochwalić jeszcze raz ? :) nie mam jeszcze traw i miałam nie mieć, ale nie wiem... tak kusisz. Jakie masz plany na ten sezon? dałaś radę nic nie zamówić?
Awatar użytkownika
megi1402
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2149
Od: 1 lis 2010, o 00:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Köln

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

Jesień była bardzo kolorowa w twoim ogródku, berberys pięknie się przebarwił. Mój ukorzeniony badylek też miał ładne listki, ale nie tak intensywnie czerwone, albo inna odmiana, albo ma u mnie za mało słońca.
Awatar użytkownika
dwostr
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2687
Od: 25 mar 2008, o 15:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

To ja już wiem ,dlaczego nie miałam powiadomień z Twojego wątku!
Zapisuję się ,by śledzić Twoje wiosenne już poczynania.
Serdecznie pozdrawiam Danuta
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25163
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

Elu, nie dałam rady dociągnąć starym wątkiem do wiosny. Trzeba było zamknąć podwoje. A że ja jestem stworzenie stadne, więc nie było innego wyjścia i ciągnąc ten wózek dalej (jak to Mamba napisała) w nowym wątku.

Ula, miło, że zajrzałaś.
Będe kusiła trawami, bo są naprawdę wdzięczne. Pasują do wszystkich roślin. A jeśli ktoś ma ogródek przy domu to cieszą oczy nawet o tej porze roku. Tylko dla nich chce mi się wyglądac przez okno.
A przez to, ze zakochałam się w trawach nie udało się uniknąć zamówien, a jak zamówiłam trawki to tama już puściła i poszły zamówienia na róże i na bylinki.
Mam słaby charakter :oops:

Gosiu, uwielbiam berberysy. Mam ich naprawdę sporo o dokupuję co i rusz. To taki kolorowy akcent i to różej wysokości. Można dobrać do wszystkiego. No i są śliczne o każdej porze. Ma dokładkę pożyteczne, bo ptaki się nimi żywią. Bardzo lubiłam patrzeć jak własnie na tym berberysie, który rośnie pod oknem ptaki przysiadały i sie pożywiały

Danusiu, do wiosennych poczynań to jeszcze daleko. Najpierw niech ten śnieg zniknie. Ale mam nadzieję, że już będe w stanie porobić na rabatkach w przyszłą sobotę. Może trochę posprzątam?
Awatar użytkownika
Kasik_38
500p
500p
Posty: 644
Od: 4 paź 2011, o 23:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

A no właśnie zaczynam się od Ciebie Gosiu zarażać nowym wirusem - berberys się nazywa ;:131 . Tylko walczę jeszcze strasznie z tą chorobą. ;:170 Szczerze powiedziawszy muszę poczytać więcej o nich, skoro u Ciebie tak pięknie są wkomponowane w Twoje roślinki, to może u mnie taki akcent by się sprawdził???
Pozdrawiam, Kasia {Nie pytaj świata dokąd zmierza, bo nie daj Boże Ci odpowie[...]Co ma przeminąć, to przeminie. A co ma zranić do krwi zrani [...]}
Kawałek zielonego marzenia
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

Gosiu,trafiłam i ja do nowego wątku,dobrze, że nie zrobiłaś przerweczki,pięknie zaczęłaś ten wątek,bo jakoś z radością patrzy się na piękne rośliny,aż się buzia sama uśmiecha,piszesz że lubisz Berberysy ja też, ale muszę ci powiedzieć ,że z owoców Berberysów robię wspaniałe nalewki,po przymrozkach zrywam owoce.
Awatar użytkownika
Rozeta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2395
Od: 30 paź 2010, o 20:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: płn.-wsch. W-wa, strefa 6b

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

Gosiu, buczek sam nadbuduje przewodnik. Jeśli ma w genach wzrost do góry, to mimowolnie właśnie tak będzie rósł ;:108 . Ja swojemu wzdłuż pnia do pierwszej gałązki od góry zwykle doczepiam patyka, prostuję ją i w ten sposób drzewko prowadzę pionowo. Na chwilę obecną ma ok 2,5 m. Ale też bardzo chciałabym, aby zagęścił się chociaż trochę w szerokości, bo taki chudzieńki się zrobił ... ;:224 .
A może źle robię, że go tak wyciągam do góry :roll: ? Może to jest przyczyną jego szczupłości :wink: ? Już sama nie wiem?
Pozdrawiam kolorowo
Monika
Róże ...ach, te róże ...
e-babcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8537
Od: 31 paź 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ŁÓDZKIE

Re: Ogródek Gosi cz. 10

Post »

Gosiu ;:3 wysoko ,wstawaj szkoda dnia :wit
Miłej niedzielki ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”