Ogród, który maluję

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
irminka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2990
Od: 7 lut 2010, o 19:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze

Re: Ogród, który maluję

Post »

Dorotko, siej maki, będziesz oczarowana!
Każde przedpłocie może być inne, ale najczęściej jest kontynuacją ogrodu, prawda?

Obrazek

Obrazek

Obrazek
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Ogród, który maluję

Post »

o ten też świetny, - sieję tylko u mnie jest problem z takimi kwiatami jak widzę coś małego wychodzi(nawet jednoroczne jak wsieję w grunt) a już można pielić to wyrywam , a potem myślę ;:223
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród, który maluję

Post »

Irminko, masz najurokliwsze przedpłocie jakie widziałam. Takie sielskie...jak ze ;:19 czy bajki. Masz rację to jest kontynuacja ogrodu, lub idąc w drugą stronę: zaproszenie do ogrodu. Maki i u mnie się porozsiewały, póki co te polne, a nie te od Ciebie, ale liczę na kolejne lata, że pasteli przybędzie.
Slicznie i malowniczo i tak trzymaj irminko, niczego nie zmieniaj w ogrodzie i ... dobrze, że pry zakładaniu ogrodu nie czytałaś oroadników a słuchałaś własnej duszy ;:215
Awatar użytkownika
irminka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2990
Od: 7 lut 2010, o 19:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze

Re: Ogród, który maluję

Post »

Doxotko, mam ten sam kłopot, dlatego często sieję do skxzynek lub zaznaczam patyczkami czy kamykami miejsca obsiane :)

Klawisz z litexką gaxdłową mi wysiadł :cry:

Maxzenko, o...jak Ty ładnie umiesz powiedzieć...miód na ;:167 :D

New Dawn, moja piexwsza, dosłownie i w pxzenośni xóża ;:3 Ma coś szlachetnego w sobie, dyskxetnie axystokxatycznego (ja w tej chwili też, bo nawet udaje mi się gxasejowanie :;230 )

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Ogród, który maluję

Post »

Irminko, podglądam Cię od niemal pierwszego swojego dnia na forum, więc w końcu postanowiłam się po długiej przerwie ponownie odezwać - masz ogród moich marzeń, do którego powoli dążę ale jeszcze z dekady mi trzeba, żeby osiągnąć taki efekt jak u Ciebie - na początek starczyłoby mi, gdyby mi się maki raczyły udawać :wink:
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6393
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogród, który maluję

Post »

Porcelanowe róże cudne.
Szkoda, że na działkach nie można mieć chociaż wąziutkiego paseczka przedpłocia. Twoje jest bardzo energetyczne i zaprasza do ogrodu właściwego.
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
irminka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2990
Od: 7 lut 2010, o 19:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze

Re: Ogród, który maluję

Post »

Pat, masz piękny początek ogrodu, postax na margerytki, maruny, kosmosy, maczki (zbiorę Ci nasiona), lilioxce, a one stxorzą letni raj, gdy x tym czasie szlachetniejsze rośliny będą się rozrastały. Jak xidać klaxiatura mi siada, xięc do nastepnego razu :wit



Lidziu, ja nikogo nie pytałam o pozxolenie, bo uznałam, że 'czynię' tak piękną rzecz, obsadzając ulicę, że xszyscy poxinni być zadoxoleni :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia 57
1000p
1000p
Posty: 1429
Od: 8 sty 2011, o 13:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kociewie

Re: Ogród, który maluję

Post »

Irminko, biorę ten koszyk i zmykam. Nikt więcej go nie dostanie. Pozwoliłaś mi wybrać. Jest mój. :heja
Awatar użytkownika
irminka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2990
Od: 7 lut 2010, o 19:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze

Re: Ogród, który maluję

Post »

TAK, Lusiu ;:167

tylko nie zapomnij kxiatóx, x pakiecie są... :;230
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Ogród, który maluję

Post »

Piękne porcelanowe, a kosz cudny - pastele ;:167 , Irminko ale jak nie masz tego r to może nie pisz tylko więcej pokazuj :;230
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7793
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogród, który maluję

Post »

Czy jak się zapałam dopiero na trzecią stronkę to zasłużyłam na obrazek? czy już nie?
I tak będę zaglądać ;:170
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Ogród, który maluję

Post »

DTJ_1 pisze:Piękne porcelanowe, a kosz cudny - pastele ;:167 , Irminko ale jak nie masz tego r to może nie pisz tylko więcej pokazuj :;230
Popieram,na czas zepsutej klawiatury nie rezygnuj chociaż z fotek ;)

Piękne zdjęcia, wspaniała aura Twojego ogródka. Ja nie mogę od Ciebie wyjść za każdym razem jak przybywam. Te maki to jak wiesz, rozkosz dla mojej duszy ;:180 A jak miło przejść chodnikiem obok tak obrośniętego płotu.
Awatar użytkownika
irminka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2990
Od: 7 lut 2010, o 19:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze

Re: Ogród, który maluję

Post »

Dorotko, teraz 'r' pojaxiło się, ale 'x' zniknęło...Gdyby nie określona konxencja forum, to jestem z tych, co lubią pomilczeć ... chyba z poczucia odpoxiedzialności za słoxa.... :lol:
Jolu, do xyboru, do koloru! Ale chyba dobrze pamiętam, że żółtego nie lubisz? Zmieni Ci się to, jestem przekonana. Dałabym Ci Old Port, moje odkrycie sprzed dxu laty, ale jeszcze x pączkach :wit Zaxsze zapraszam


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Graham Thomas to najcieplejsza żółta róża jaką znam. Mogłabym ich mieć xięcej. A obok jasnozielone przyxrotniki ;:oj

Obrazek

Obrazek

Alanko, codziennie robię zdjęcia makom, od nich zaczynam i na nich kończę. Dzisiaj pojaxił się noxy i dedykuję go TOBIE :D

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”