Zielony ogród w lesie.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HannaCS
500p
500p
Posty: 852
Od: 18 cze 2008, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Floryda

Post »

nigella pisze:To jeszcze raz ja- sprawdź godzinę swojego i mojego ostatniego postu- nic, tylko telepatia!
hehe telepatia??
to Ty kochana jakaś czarodziejka jestes..
pytałam o te wróżby czy horoskopy .. jak zwał tak zwał oby racja i prawda była :)
już wymieniłam skorpiona na byka... i wyszło super :) :)

a jałowce masz rację... długo powinny mi byc wdzięczne za pokaleczone ręce...
Owoce dojrzewają w słońcu, Ludzie w świetle miłości!!

zielony ogród w lesie
Awatar użytkownika
rosiowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2177
Od: 14 cze 2008, o 15:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wieś pod Łodzią

Post »

Haneczko, jak ja doskonale Cię rozumiem. Znam z autopsji przedzieranie się przez chwasty wszelakie. Ale jakim cudem odkopałaś 3 rododendrony???? A jakbyś zieliła hosty, to się chętnie wymienię, no chyba że takie posiadasz. :D
pozdrawiam - Gosia
Moje wątki
Ines1977
100p
100p
Posty: 196
Od: 3 mar 2009, o 21:52
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Post »

No to koleżanko u Ciebie dopiero pracowicie! Nie mogę się doczekać fotek z ogrodu nr 2 więc się nie ociągaj :) Jeśli chodzi o dom to myślę, że to lepiej kupować nie wykończony bo się zrobi po swojemu.
Pozdrawiam. Agnieszka.
Moje ogródkowe początki
Awatar użytkownika
HannaCS
500p
500p
Posty: 852
Od: 18 cze 2008, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Floryda

Post »

rosiowa pisze:Haneczko, jak ja doskonale Cię rozumiem. Znam z autopsji przedzieranie się przez chwasty wszelakie. Ale jakim cudem odkopałaś 3 rododendrony???? A jakbyś zieliła hosty, to się chętnie wymienię, no chyba że takie posiadasz. :D
Gosiu na mojej działce nr 2 rosnie jakaś taka cholera co myślę, że gorsza od perzu jest... takie ma korzenie rozprowadzone po całym terenie, że kopanie i darcie tego siłą górnika jest konieczne a ja biedny zuczek kolano mam chore.. :) :) ach cóż.. ale będzie pięknie może już jesienia :)
Na takiej ala górce było posadzonych kilka fajnych roslin - tak jak pisałam - tylko przez ileś lat nikt nic z nimi nie robił to te silniejsze się wybiły a mniejsze lub słabsze zostały gdzieś zarosnięte pod tymi większymi...
takim cudem w gąszczu znalazłam 3 rododendrony - 2 z nich siedziały na dole to wyciągały się do słońca są wysokie i chude :) :) a jeden siedział na samej górze taki krzaczasty się zrobił. Ale wszystkie są ładne, jak dostaną wody będą piękne. Działka jest od południowej strony dlatego tez mam nadzieję, że będą pięknie kwitły, może nie w tym roku ale za jakiś czas na bank.
Hosty będę dzielić bankowo bo mam ich trochę a działeczka nie wielka niestety. Moze dopiero jesienią pierwsze podziały będa... mam nadzieję, że moja pamięc starcza nie zawiedzie :) :)
miłego dnia
Owoce dojrzewają w słońcu, Ludzie w świetle miłości!!

zielony ogród w lesie
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24808
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Hanuś toś ogrom pracy zrobiła, bolę podrapane ręce, ale ogród odwdzięczy Ci się pięknym kwitnieniem i bujną zielenią :D A kiedy się wprowadzasz do nowego domu żeby się cieszyć na stałe Swoim ogródkiem :?: :D
Awatar użytkownika
HannaCS
500p
500p
Posty: 852
Od: 18 cze 2008, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Floryda

Post »

Ines1977 pisze:No to koleżanko u Ciebie dopiero pracowicie! Nie mogę się doczekać fotek z ogrodu nr 2 więc się nie ociągaj :) Jeśli chodzi o dom to myślę, że to lepiej kupować nie wykończony bo się zrobi po swojemu.
Agniesiu słonko jak na razie to delikatnie mówiąc bałagan jak talala tam jest
ale jeszcze ze dwa dni popracuję (a potem spać nie będe mogła jak w ten weekend bo ręce jak grabie i nogi całe obolałe) i kawałek doprowadzę do ludzi i foteczki wkleję.
No i oczywiście zgadzam się całkowicie, że lepiej z surowego robić bo wszystko jest tak jak się chce...
ale ile to kosztuje... olala
;:111 ;:111
Owoce dojrzewają w słońcu, Ludzie w świetle miłości!!

zielony ogród w lesie
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Post »

Witaj Haniu - widzę, ze ten 3 dniowy wolny czas ogrodnicy pracowali, Ty masz ręce podrapane ja opalone od nadgarstków w górę, dłonie białe bo w rekawiczkach siedziały,
odchwaszczanie to straszna praca, perz i nawłoć i setka innego cholerstwa... ale juz dałam sobie na wstrzymanie i jeśli nie zdąrzę z wiosennym wysiewem trawy to część jesienią posieję i już nie będe się zarzynać.
U ciebie dużo drzew i cienia u mnie na cześci działki istna patelnia - właśnie obmyślam jeszcze jaki drzewo lub 2 dosadzić. mam już tulipanowca- mam nadzieję, ze wielkiego się dochowam, kilka jodeł i cyprysów.
Mimo tej pracy i trudu kocham ten kawałek ziemi.
Czekam na hostowisko :)
Ogródek EdytyB

zapraszam
Awatar użytkownika
maria5
1000p
1000p
Posty: 2460
Od: 18 wrz 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/okolice

Post »

Przepraszam, że tak długo się nie pokazywałam , wiem że jesteś obolała i podrapana ale Haniu i tak nikt by cię prawdopodobnie nie powstrzymał . Widok pięknie rosnących kwiatów na pewno ci to wynagrodzi .Hosty balkonowe przepiękne :shock: Jesienią też będę miała sporo do wymiany :lol:
Awatar użytkownika
HannaCS
500p
500p
Posty: 852
Od: 18 cze 2008, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Floryda

Post »

Marysiu jesienią oczywiście jesteśmy w kontakcie :) mówię o wymianie host.
masz rację nikt by mnie nie zatrzymał przed pracą... miałam nawet materacyk żeby się poopalać... hehe nawet z autka nie wyjęty....
taki wariat jestem na ogrody.. ile to razy przy lampach coś robiłam...
i wiem, że moja praca będzie nagrodzona :) a ręce .. cóż do wesela się zagoi :)
Owoce dojrzewają w słońcu, Ludzie w świetle miłości!!

zielony ogród w lesie
Awatar użytkownika
HannaCS
500p
500p
Posty: 852
Od: 18 cze 2008, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Floryda

Post »

EdytaB pisze:Witaj Haniu - widzę, ze ten 3 dniowy wolny czas ogrodnicy pracowali, Ty masz ręce podrapane ja opalone od nadgarstków w górę, dłonie białe bo w rekawiczkach siedziały,
odchwaszczanie to straszna praca, perz i nawłoć i setka innego cholerstwa... ale już dałam sobie na wstrzymanie i jeśli nie zdąrzę z wiosennym wysiewem trawy to część jesienią posieję i już nie będe się zarzynać.
U ciebie dużo drzew i cienia u mnie na cześci działki istna patelnia - właśnie obmyślam jeszcze jaki drzewo lub 2 dosadzić. mam już tulipanowca- mam nadzieję, ze wielkiego się dochowam, kilka jodeł i cyprysów.
Mimo tej pracy i trudu kocham ten kawałek ziemi.
Czekam na hostowisko :)
No to fajnie wyglądasz jak szofer :;230 :;230 :;230 z białymi łapkami
u mnie w nowym ogródku też patelnia tylko te nieszczęsne jałowce co siedzą na całej siatce (jedna strona tylko) robią cień ale akurat taki żeby rząd Host posadzić....
poza tym cała działka skąpana
obawiam się tylko tych pierońskich ślimaków co ich tam jest milion albo dwa...
na dodatek ten basen ściągnie slimaki z całego osiedla :) a ja będe topić w piwie zamiast pic :) :)
Edziu sama czekam na moje hostowisko.. nawet nie wiem jak te kompozycje wyszły.. bedąc w piątek na działce naliczyłam ich tam 33 sztuki :) też już bardzo bym chciała je widzieć w pełnej krasie :)
of course zaraz będę strzelać fotki i pokaże :)
Owoce dojrzewają w słońcu, Ludzie w świetle miłości!!

zielony ogród w lesie
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Post »

Haniu a taki dostaniesz w sierpniu:
Obrazek Obrazek
Ogródek EdytyB

zapraszam
nigella
1000p
1000p
Posty: 1016
Od: 1 kwie 2009, o 23:36
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Witaj, ale Ci dobrze! No, tak ale i Wam do siebie niedaleko. W którym ogrodzie go posadzisz?
Pozdrawiam, nigella
Awatar użytkownika
HannaCS
500p
500p
Posty: 852
Od: 18 cze 2008, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Floryda

Post »

Edziu
piękne te bzy...
och a jakie muszą być pachnące....
już sie ciesze na sierpień...
Oj dziewczyny byłam dziś na szkoleniu.... dawno się tak nie wynudziłam.
Tu tyle fajnych rzeczy się dzieje a ja jak ten kołek musiałam o opłatach produktowych słuchać.. brrrrr
Owoce dojrzewają w słońcu, Ludzie w świetle miłości!!

zielony ogród w lesie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”