Actusowa kolekcja cz.IV

ODPOWIEDZ
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

To Oncidium jest wspaniałe ;:167 Kasiu wszystko u Ciebie rośnie jak grzyby po deszczu :shock: Ja naprawdę nie wiem jak Ty to robisz ;:oj Krzyżóweczka Corningiana x Amboinensis jest przeurocza ;:152 Masz same wyjątkowe perełki, jeszcze chyba nie widziałam u nikogo tak różnorodnej i pięknej kolekcji ;:167 ;:167 ;:167
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
Awatar użytkownika
Mogra
50p
50p
Posty: 70
Od: 18 paź 2012, o 22:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Kasiu jak zawsze przepięknie u Ciebie ;:oj ;:3 Księżniczka boska ;:167 ;:167 ;:167 , krzyżówka Corningiana x Amboinensis śliczna ;:oj Miltoniopsis uroczy ;:oj
Pozdrawiam Monika Obrazek
Awatar użytkownika
Frodo1
500p
500p
Posty: 526
Od: 31 lip 2013, o 09:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Miltoniopsis cudne wielkie kwiaty ;:oj
Pozdrawiam serdecznie
Iwona
Awatar użytkownika
Ciku
500p
500p
Posty: 527
Od: 5 maja 2013, o 01:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Miltoniopsis boska ;:167
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Dziekuje za wpisy i odwiedzinki :D

Takie narodziny ;:167 ;:167 ;:167

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pierwsze kwitnienie tego maluszka :D

Obrazek
Obrazek

Miltoniopsis rozkwitl juz na dwoch pedach ,dwa nowe pieknie rosna ,wiec jeszcze sie nim naciesze :klaszcze:

Obrazek

Smierdziuszek ,ale cudny ;:167

Obrazek

i jeszcze raz Corningiana x Amboinensis,dopiero teraz odkrylam ,ze cudnie pachnie,musze czesciej wachac moje kwiatki :hyhy:

Obrazek

Tyle na dzis ,nastepnym razem pokaze Wam co sie dzieje w moim mecharium ;)
Awatar użytkownika
dzika
500p
500p
Posty: 762
Od: 17 lut 2012, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Bellatulum cudowne i tak pięknie zaprezentowane :D Ten wzorek i wyraziste kolory przyciągają wzrok. Moim zdaniem to jedno z piękniejszych paphiopedilum. Kasiu masz dobrą rękę do paphiopedilum, czego Ci niezmiernie zazdroszczę. Zresztą wszystko u Ciebie rośnie jak na drożdżach, ale z paphiopedilów powinnaś być naprawdę dumna. Mało komu się tak udają. Gratuluję!
Awatar użytkownika
Karnova
1000p
1000p
Posty: 1331
Od: 7 kwie 2011, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Pięknie Ci zakwitło paphiopedilum ;:215 Z tego co widać to chyba spory ma ten kwiat?
Phalki piękne a co do miltonopsisa naprawdę gratuluje swoich kwiatów Mnie jak do tej pory się nie udało ręce opadają ;:204
Corningiana x Amboinensis pieknie "umaszczenie" ;:oj
"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie... "
Moje storczyki - Karnova
Awatar użytkownika
Yohjia
50p
50p
Posty: 61
Od: 1 gru 2013, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Ależ cuda u Ciebie! Bellatulum pięknie zakwitło, ale absolutnie cudowne jest Yin's Green Jewel ;:167
Pozdrowienia! Asia

Moich podopiecznych znajdziecie w tym wątku: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=61&t=73508
Awatar użytkownika
linnenn
50p
50p
Posty: 87
Od: 2 mar 2014, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Miltoniopsis - nigdy nie widziałam takiego, aż muszę poszukać w internecie :D. A Princesska też przepiękna!
BalkonowyOgrodek.pl - mój blog o próbach ogrodnictwa w mieście na balkonie :)
Moje storczyki!
Pozdrawiam, Monika! :)
Awatar użytkownika
pio237
100p
100p
Posty: 195
Od: 30 paź 2011, o 17:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Gratuluję tak obfitego kwitnienia miltonii, a oncidium twinkle śmierdzi??? Czytałem że one ładnie pachną ...
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Bardzo dziekuje za mile wpisy.Ciesze sie ze sie Wam podoba :D
Troche tu zaniedbalam sprzatanie ,wybaczcie ,ale jak wiecie ,operacja i te sprawy :)


Na poczatek musze sie pochwalic nowosciami ;:138 i tu jeszcze raz bardzo goraco dziekuje Kasi/k ,Kasi74 i Wojtkowi/slipper :* :* :* :*
Od wczoraj stalam sie dumna posiadaczka nastepujacych okazow:Paphio.Primulinum,Paphio.Venustum,Paphio.Micrantum,Paphio.Concolor,Phrag.Hanne Popow,Phal.Corning's Violet ,Phal.Tsu Chiang Balm,Phal.Samera Blue,Cattleya Percivaliana,Cattleya Intermedia var Coerulea,Tolumnia Guttata ,Maxillaria Tenuifolia,Dendr.Victoria Reginae

Obrazek

Mam tez nowego MM ,moj pierworodny niestety w agonii w mecharium nr°2,mam nadzieje na basalka ,ale raczej nic z tego nie bedzie :(

Obrazek

I takie sloneczko znowu zakwitlo :D

Obrazek

Moja mala Miss ;:167

Obrazek

A teraz zapowiedzi ,nie moge sie juz doczekac ;:138

Pierwsze kwitnienie C1,mloda roslinka,ma dwa pedy :heja

Obrazek
Obrazek

Modesta tez sie postarala :)

Obrazek

Sumatrana South Thailand :D ,21 pakow,zakwitnie na 14 na razie :D

Obrazek

I pozdrowienia z mecharium :D ,zdechlaczki wsadzone 8 lutego, zero korzonkow ,praktycznie skazane na strate ,prosze jak wygladaja dzis ;:63

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po prostu rewelacja ,wszystkie maja korzenie i nowe listki ,niezawodna metoda reanimacji jak dla mnie.
Tyle na dzis ,milego ogladania :D
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Ale dostałaś pięęęękne prezenty !!!!!!!! ;:138 Gratuluję naprawdę same perełki do kolekcji ;:oj która i tak już sama w sobie jest perełką ;:167
Nie mogę doczekać się kwiatów na Sumatranie South Thailand :shock: Jak wszystkie kwiaty zakwitną to będzie powalający i nieziemski widok ;:138 Pokaż koniecznie fotkę całej roślinki jak pokaże wszystkie kwiaty :tan I koniecznie pokaż C1 bo tego też nie mogę się doczekać ;:306 Księżniczka wciąż króluje piękna jest ;:215
Efekty z mecharium powalające !!!!! Tyle korzonków tyle listków ;:219 Super to wszystko wygląda ;:167 Gratuluję ;:138 ;:168 Wiooooosna ! ;:191
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
Awatar użytkownika
furious
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1962
Od: 28 wrz 2010, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Bellatulum ;:oj Ale łaciatek i jaki kształt ;:333 Dawno mnie tu żaden storczyk tak nie zaskoczył wyglądem ;:224
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”