Moja młoda działeczka - aanula cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

gucia pisze:U mnie też byle jak, szkoda,że do Ciebie tak daleko !
No ... no ... 8) u was i tak zawsze więcej słońca niż u mnie :wink: Raz może być odwrotnie :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Becia
1000p
1000p
Posty: 1788
Od: 9 lip 2007, o 16:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Sląsk

Post »

Aniu, naprawdę piękna złota jesień i to w najpiękniejszym wydaniu. Zaglądam do Ciebie cały czas, ale mam remont w łazience i czasu by pogadać//// :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 22041
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Wcale a wcale nie powiedziałabym że to jesienne zdjęcia...
Pieknie jak w najlepszym okresie lata u Ciebie Aniu...
Tylko kwitnących kwiatków troszkę mniej niestety...ale co tam...
byle do wiosny,która przecież juz się zbliża. :wink:
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Masz rację KaRo :) wiosna coraz bliżej :D Tak właśnie musimy myśleć, my maniacy ogrodowi, bo zgłupiejemy z żalu, że to dopiero początek jesieni :wink:

Faktycznie na zdjęciach mało widać jesień i nawet jak skosiłam trawę / pierwszy raz w życiu kosiłam trawę pod koniec października :roll: / to tak niesamowicie pachniało, że cieszyłam się jak dziecko, że mogę jeszcze, o tej porze roku, powdychać zapach lata ... :D
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4296
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Aniu, nawet trochę uboższa w kwiaty jesień jest u Ciebie piękna. A zapach skoszonego trawnika o tej porze to dopiero raj dla nozdrzy :wink:
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
AnaM
50p
50p
Posty: 70
Od: 8 sie 2007, o 13:07
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Aniu, gdzie się zaszyłaś, nie widac Cię wcale na forum. Czyżby przymrozki Cię wystraszyły??? :lol: Pięknie wygląda ta Twoja działeczka pomimo, że już nie ma kwiatów. Trawka skoszona, listki zgrabione, porządeczek. Fajniutko u Ciebie, wcale jesieni nie widać. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

AnaM pisze:Aniu, gdzie się zaszyłaś, nie widac Cię wcale na forum. Czyżby przymrozki Cię wystraszyły??? :lol: Pięknie wygląda ta Twoja działeczka pomimo, że już nie ma kwiatów. Trawka skoszona, listki zgrabione, porządeczek. Fajniutko u Ciebie, wcale jesieni nie widać. Pozdrawiam
Aneciu :) jestem ... jestem ... :D Mało mnie widać, bo tylko wpadam poczytać i szybko znikam, :wink: Jakoś czasu ostatnio mam mało a i komputer wiecznie oblegany przez dzieci :wink:
Obiecuję poprawę :lol: mam nawet jeszcze parę zdjęć do wklejenia i też nie mam jak to zrobić ... :wink:
Pozdrawiam :D i uściski przesyłam ... ;:168
Awatar użytkownika
gucia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2740
Od: 27 wrz 2007, o 18:27
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

Aniu, u mnie to samo, córka ciągle marudzi, że blokuję jej komputer.
Zerknij w PW w wolnej chwili.
Pozdrawiam serdecznie, Bożena
Moje wątki
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Byłam dzisiaj na działce :wink: padał deszcz a ja grabiłam liście 8) Wszystkie już pospadały z drzew, bo u nas zima już tuż...tuż :roll:
Okryłam dzisiaj hortensję agrowłókniną ... czy nie za wcześnie...?? Jak myślicie...?? W ub. roku dość późno to zrobiłam, to mi przemarzły pąki i nie zakwitła w tym roku :( Czy wystarczy agrowłóknina czy trzeba czymś jeszcze okryć?
Rododendron też opatuliłam, bo młodziutki jest bardzo i też może zmarznąć :? a bardzo by mi było go szkoda, bo to mój nowy nabytek, a właściwie prezent od przyjaciół :)

Na poprawę nastroju, trochę kolorów jesieni :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Becia
1000p
1000p
Posty: 1788
Od: 9 lip 2007, o 16:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Sląsk

Post »

podziwiam, że w takim zimnie jeszcze grabisz liście, ja już swoich nie grabie, zapadam w zimowy sen ;:41 ;:41 ;:41 ;:41
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Becia pisze:podziwiam, że w takim zimnie jeszcze grabisz liście, ja już swoich nie grabie, zapadam w zimowy sen ;:41 ;:41 ;:41 ;:41
Beciu, nie mogłam zostawić liści na zimę, bo to chore liście :( Zniszczyły by mi trawnik :wink: ... ale już zgrabione i też mogę powolutku zapadać w zimowy sen :lol:
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Trochę zaległości z ogrodu :D bo zaraz będą nieaktualne :lol:

Październik skalniakowo .... :D


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Babopielka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6087
Od: 9 wrz 2007, o 19:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Rypina

Post »

Witam Aniu -My sie chyba już znamy :wink: nie wiedziałam ,że masz ogród i to taki śliczny ,a jesienne barwy cudne :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”