Storczyki Jagody

Zablokowany
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Jagody

Post »

ale teraz cicho ,sza,czekamy :roll:
Awatar użytkownika
myrtille1986
1000p
1000p
Posty: 1007
Od: 23 mar 2010, o 08:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław/Radom

Re: Storczyki Jagody

Post »

Złożyłam ponownie zamówienie na All..... spineczki i "opisówki".Co do spineczek tym razem wzięłam 12szt pszczółek i 8szt.ważek ;:138 .Jak dojdą to wstawię zdjęcie :D
Pozdrawiam Jagoda :-)
--> Spis moich wątków
Awatar użytkownika
Wioleta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1852
Od: 20 lis 2007, o 18:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie, ok.Lubaczowa

Re: Storczyki Jagody

Post »

Dawno do Ciebie nie zaglądałam Jagódko i widzę, że dużo się dzieje ;:138
Spineczki śliczne- ja też kiedyś takie zamawiałam- ważki i motylki i muszę Ci napisać, że ważka lepiej prezentuje się na pędzie, niż motyl. No, ale może to tylko moje odczucie :roll:
Narzeczony świetnie się spisał- nie ma dwóch zdań :P
Awatar użytkownika
myrtille1986
1000p
1000p
Posty: 1007
Od: 23 mar 2010, o 08:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław/Radom

Re: Storczyki Jagody

Post »

"Jogodo,
To przesada.Takie i inne o rodzinie,chłopaku,zakupach itp...rozmowy to jest off-topic.
Temat jest już tym przesączony.Prowokujesz rozmowy o niczym ,a koleżeństwo odpowiada wzajemnie prawie tym samym.

Proszę zastanów się w jaki sposób oczyścimy temat.
Określenie mama się "na jarała" jest szczytem...
To nie własny blog gdzie istnieje wolność .

To jest forum publiczne i sa pewne reguły ustalone.

Inaczej nie będzie sensu trwania w sekcji storczykowej i przeniosę Twój temat do sekcji off-topic.

Nie będzie mnie do wtorku, więc masz troche czasu aby sie zastanowić.
Nie wykluczam ,ze inni moderatorzy pokasują.Takie rzeczy wylatują bez pytania.
I bedą pewnie monitorować sekcję pod moją nieobecność.
Temat personalny nie jest osobistym pamiętnikiem. Jest o storczykach i w dużym stopniu ma być merytoryczny,prezentacją kolekcji +rozmowy o problemach z kwiatami.
Na inne sprawy miejsca nie ma.

chcę abyś dokonała wyboru co kasujemy,przejrzała temat.
-do sprawy powrócimy w przyszłym tygodniu.


W sekcji storczykowej nie ma miejsce na prywatę i rozrywkę, oraz na przegląd tego co u sprzedawców.

Traktuj mój wpis jako poważne ostrzeżenie ustne z wpisem regulaminowym..
JOVANKA"


W takim razie chyba stąd się wypisuje.Takie wiadomości dostaje.Cały czas czepianie się.Forum jest formą rozrywki połączonej z wiedzą i kontaktem z innymi ludźmi.To ,że ktoś nie wie jaka jestem- jego sprawa!!Róbcie sobie z moim wątkiem co chcecie!!!Kochana JOVANKO sama też nie zawsze używasz polskich znaków a tak wszystkich za to ganisz!!!!!


Przykro mi jest strasznie z tego powodu.Bo fajnie było ale się chyba skończyło!!Dziewczyny będziemy musiały się pożegnać :( .Dziękuję wszystkim za miłe słowa skierowane do moich kwiatków na pewno tego nie zapomnimy!!!! ;:180
Pozdrawiam Jagoda :-)
--> Spis moich wątków
efcia111
200p
200p
Posty: 282
Od: 3 cze 2010, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ok Wrocławia

Re: Storczyki Jagody

Post »

dziewczyny sorki, ze sie tak wtrace.. ale czy moglybyscie mi powiedziec jak sie nazywaja takie spinki i opisowki na allegro? bo szukam, szukam i jakos nie moge znalezc :roll:
Pozdrawiam, Ewa :)

Moje storczyki :D
Awatar użytkownika
Uni57
ZBANOWANY
Posty: 759
Od: 12 maja 2010, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Storczyki Jagody

Post »

Jagoda, nie stresuj się i zostań, pozwól nam dalej śledzić życie swoich kwiatków! ;:196

(jestem bardzo ciekawa, czy owo cymbidium zakwitnie, ja sobie raczej nie sprawię, bo choć ogród i balkon mam, miejsca na legion cymbidiów, to w sezonie zimnym nie byłoby gdzie trzymać takiego kwiata...)
Jovanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2403
Od: 29 cze 2006, o 00:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Jagody

Post »

Jagodo,
przykre, ze informację prywatną wykorzystujesz. Kto Ciebie do tego upoważnił aby ujawniać pw?
Pisanie PW jest wyłączna sprawą osób zainteresowanych. Należą do materiałów poufnych.
To naruszenie poważne praw osobistych, poufnych ;w tym przypadku - to RF par.2.1 i.
Moich praw.
Gdybym uważała za celowe oficjalny wpis na stronę, dokonałabym tego.

W takich przypadkach gdy użytkownik nie zgadza się z uwagą moderatora istnieje procedura
§ 2.3. Nie zezwala się użytkownikowi forum na publiczne podważanie decyzji Moderatorów. Skargi na pracę moderatora należy kierować do Administratora poprzez PW. Administrator jest ostateczną instancją decyzyjną na forum.

Publicznych dyskusji nie dopuszcza się na forum.
Sprawa nie wymagała mocniejszych działań z mojej strony,chodziło o korektę postępowania.
To normalna procedura dla spraw porządkujących i na obrażanie sie nie ma w tym miejsca.


W sprawie funkcjonowania sekcji nie będę powtarzać jak mantry, czego wzajemnie oczekujemy.
W skrócie :jest wypracowana forma, jest styl i jest przełożenie na merytorykę.
Uczestnik forum jest gościem i i jest zobowiązany przyjąć ustalone zasady .
Dla spraw off-topic jest na FO inne miejsce, przeznaczone dla dowolnych rozmów o wszystkim .

Każde forum ma pewną konwencję, która jest akceptowana przez użytkownika przy rejestracji.

Jeżeli nie jest do zaakceptowania, pozostaje faktycznie decyzja rezygnacji.

Szkoda tylko ,że tak trudno zrozumieć intencje.Interpretowane jako naruszenie bądż ograniczenie swobody. .

Dziękuję za uczestnictwo ,szkoda, ze z takim finałem.
Temat zamykam do dalszych dyskusji.

Za łamanie praw Regulaminu Forum § 2.3 udzielam ostrzeżenia.


moderator JOVANKA
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”