Moja młoda działeczka - aanula cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Post »

Aniu, grunt to dobrze zacząć! Mimo, iż to dopiero, jak powiadasz, namiastka skalniaka, to i tak wyglądają te roślinki wraz z kamieniami imponująco, tak bardzo naturalnie, a mi właśnie o to chodzi ze skalniakiem u mnie (zwłaszcza, że mam torf na działce i wszystko się zapada:/).
Powiadasz, że dzisiaj mróz, to przesyłam gorące pozdrowienia;:3
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Nigdy nie miałam zamiaru robić u siebie skalniaka, ale jak popatrzyłam na skalniaki na forum, to i dla mnie zachciało się chociaż namiastkę zrobić ... :D Zaczyna się od małego a czym się skończy to się okaże ... :lol:

Pozdrawiam cieplutko ... nie dajmy się zimie ... :D :D
Grzegorz B

Post »

Aniu Twoja działka jest przepiękna, stworzyłaś z niej namiastkę raju. Nasadzenia wspaniale się prezentują się na tle lejącej się z każdej strony zieleni a barwne kwiecie dodaje niesamowitego "smaczku" temu miejscu. Wspaniale to sobie umyśliłaś, wszystko jest rewelacyjne i ta chatka z tarasem- ideał :shock: a to jeszcze nie koniec, nowa rabata powstaje wśród iglaczków i tyle cebul nakupiłaś, że zalejesz Nas potokiem barwnego kwiecia. Już się nie mogę doczekać wiosennych klimatów i myślę, że niecierpkowe akcenty będą również w przyszłym roku, bo tegoroczne były ;:215 a róże balsam dla oczu i nawet nieśmiało wyglądają skalniaczkowe roślinki z rabatowych kompozycji :wink:

Aniu gratuluję Ci wspaniałej działeczki i życzę, aby piękniała w takim kierunku jaki Ci się wymarzył. ;:31
gwiazdeczka
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 22 lis 2007, o 21:12

Pchwała dla Anulki

Post »

Anulko,twój ogród jest piękny,chyba nie pracujesz zawodowo,bo wiemy wszyscy ile czasu trzeba poswięcić,aby tak zadbac o ogród.Jestem pelna podziwu i gratuluję. ;:32
życie jest piękne,tylko trzeba umieć je wykorzystać
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Grzegorzu :) dziękuję ... dziękuję ... dziękuję ... ;:91 Pięknie to napisałeś :D Poezja ...
Takie słowa uskrzydlają i mobilizują ... ;:84
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Pchwała dla Anulki

Post »

gwiazdeczka pisze:Anulko,twój ogród jest piękny,chyba nie pracujesz zawodowo,bo wiemy wszyscy ile czasu trzeba poswięcić,aby tak zadbac o ogród.Jestem pelna podziwu i gratuluję. ;:32
Gwiazdeczko :) pracuję ... mam rodzinę, dzieci i męża na wychowaniu ;) Uwielbiam pracę w ogrodzie, dlatego cały swój czas i siły poświęcam grzebaniu w ziemi ... Teraz cierpię okrutnie, że nie mogę być na działce ... :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Babopielka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6087
Od: 9 wrz 2007, o 19:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Rypina

Post »

Zgadzam się z Tobą mąż jest trudniejszy do wychowania niż dzieci ;:112 ;:112 ;:112
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Aniu dzisiaj trafiłam do Ciebie, piękna działka, tyle nasadzeń,bardzo pięknie rozmieszczone iglaki. Weranda rewelacyjna jak to dobrze mieć wokół siebie zdolnych chłopów. Czy rolbordery, które odgradzają rabaty od trawników są czymś zaprawiane jeżeli tak to jakim preparatem.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

korzo_m pisze: Czy rolbordery, które odgradzają rabaty od trawników są czymś zaprawiane jeżeli tak to jakim preparatem.
Jak kupiłam to były już czymś zabezpieczone, ale malowałam je jeszcze dwukrotnie lakierobejcą... kolor Tik albo Cedr... Zainwestowałam w farbę żeby mi nie zmarniały za szybko w ziemi. Siedzą w ziemi /te najstarsze/ już 5 lat i nic im nie jest :D
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Dzięki za odpowiedż
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
aanula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2743
Od: 21 cze 2007, o 10:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Post »

Przepraszam Dorotko, że tak późno odpisałam, ale dawno nie zaglądałam do ogrodu i jakoś mi to umknęło :D
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Szalonego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku życzy Bogusia Obrazek
Awatar użytkownika
Tamka
50p
50p
Posty: 69
Od: 13 sty 2008, o 14:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post »

Witaj Aniu
Ogród masz bajkowy a szczególnie co mnie sie rzuca w oczy to ilość wolnego miejsca czyli trawnik który działa na zmysły jak balsam . Jednym słowem Aniu masz wspaniałe wyczucie kompozycji wszystko jest na swoim miejscu o kolorystyce nie wspomne bo ona sie broni sama , kontrast rewelacyjny . Wiesz siedzę już 3 godzinki i podziawiam i aż chce mi sie na wiosne zrobić rewolucje na moich 65 m2 :lol: :lol: :lol: za duzo nie poszaleje ale na pewno Twoja działeczka będzie dla mnie wzorem . Tylko , że ja nie mam za grosz wyczucia organizacyjnego jeśli chodzi o kompozycje nasadzeń , kupiłam sobie pare książek może coś z tego będzie
Pozdrawiam Tamka
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”